тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Методична робота

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023» для учнів закладів загальної середньої освіти віком від 6 до 18 років, який щороку організовують журнал «Охорона праці» та Державна служба України з питань праці за сприяння Міністерства освіти і науки України. Серед партнерів конкурсу – Міжнародна організація праці, Фонд соціального страхування України, федерації роботодавців та профспілок, бізнес-партнери тощо.

Щороку в конкурсі беруть участь десятки тисяч дітей з усіх регіонів України. Це важлива інвестиція у створення безпечних і здорових умов праці в державі. Завтра діти, які спробували свої сили у візуалізації питань безпеки і здоров’я на роботі, самі стануть працівниками та роботодавцями. Вони свідомо дотримуватимуться правил безпеки та вимагатимуть цього від оточення.

Пишаємося вихованцем відділення дзюдо ХФКС, учнем 10-Г класу Павлом МАСАЛІТІНИМ (вихователь: Світлана МОРОЗОВА), який індивідуальною оригінальною авторською роботою представив наш заклад на конкурсі!

Харківський фаховий коледж спорту – не лише кузня спортивної еліти нашого міста, регіону, держави! У коледжі вчимо і виховуємо активних громадян сучасного українського суспільства, здатних проявляти свої таланти як на спортивній арені, так і у суспільному житті!

Перемоги – у спорті!
Перемоги – у конкурсі!
Перемоги – нашій Україні!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»
На виконання вказівок щодо підготовки населення Xapкiвcькoї області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2023 рік Управління у справах молоді та спорту XОВА, з метою подальшої реалізації вимог Кодексу цивільного захисту України вчитель предмета «Захист України» ХФКС Микола СЄДИХ 8 лютого 2023 р. узяв участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Військово-фізична підготовка громадян України в умовах воєнного стану», який проходив в online-форматі з використанням комунікаційної технології «Zoom».
Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», ГО «Ukraine Active».

НАВЧАННЯ У МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ

НАВЧАННЯ У МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ

На виконання вказівок щодо підготовки населення Xapкiвcькoї області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2023 рік Управління у справах молоді та спорту XОВА, з метою подальшої реалізації вимог Кодексу цивільного захисту України вчитель предмета «Захист України» ХФКС Микола СЄДИХ 3 лютого 2023 р. пройшов практичне навчання у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України за тематично-навчальною програмою «Центр практик безпеки «ТехноПарк», а також узяв участь у тренінгу за темою «Основи мінної безпеки, дії під час надзвичайних ситуацій». Під час заходу відбулося практичне відпрацьовування дій при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів (основи мінної безпеки); з пожежної безпеки; першої домедичної допомоги; захисту від хімічного та біологічного ураження.

ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: МІФИ, ФАКТИ ТА ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА

ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: МІФИ, ФАКТИ ТА ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ НА ШЛЯХУ ДО ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ: ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА, НАБУТИЙ ДОСВІД»

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ НА ШЛЯХУ ДО ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ: ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА, НАБУТИЙ ДОСВІД»

25 січня 2023 р. заступник директора з виховної роботи ХФКС Наталія МОШЕНСЬКА та колектив виховної частини коледжу взяли участь у роботі V ювілейній Всеукраїнської науково-практичної конференції «Особистість на шляху до духовних цінностей: педагогічна практика, набутий досвід», яка проходила з використанням сервісу відеотелефонного звʼязку «Google Meet» на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та експериментальних закладів загальної середньої освіти – учасників експерименту Хмельницької області. Естафету проведення конференції Хмельницьким закладам загальної середньої освіти передали освітяни Рівненщини.

ТВОРЧИЙ БРАНЧ ЗА ПІДСУМКАМИ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «МИ У ТВОРЧОСТІ ЗНАХОДИМО СЕБЕ»

ТВОРЧИЙ БРАНЧ ЗА ПІДСУМКАМИ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «МИ У ТВОРЧОСТІ ЗНАХОДИМО СЕБЕ»

Для популяризації кращих музейних практик, збереження та примноження традицій вітчизняного мистецтва у закладах фахової передвищої освіти та сприяння всебічній творчій самореалізації студентських та педагогічних колективів 25 січня поточного року Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» з використанням комунікаційної технології «Zoom» проводився творчий бранч на тему «Творчий потенціал педагогічних та студентських колективів» (за підсумками проведеної виставки-конкурсу «Ми у творчості знаходимо себе»). Спікерами заходу були переможці виставки-конкурсу в 2022 році та автори кращих робіт.

До участі у заході долучилися заступник директора з виховної роботи ХФКС Наталія МОШЕНСЬКА та колектив виховної частини коледжу.


Підвищення кваліфікації педпрацівників ХФКС «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни»

Підвищення кваліфікації педпрацівників ХФКС «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни»

Для педагогів, психологів, асистентів учителів, батьків, адміністрації закладів освіти, представників громадського сектору було створено безплатний онлайн-курс із порадами провідних експертів ГС «Освіторія» у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra, МОН України та за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ – «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни».

10 змістовних відео допоможуть швидко поглибити знання щодо евакуаційних заходів, безпеки укриття, дистанційного і змішаного навчання, а також опанувати техніки психологічної підтримки та ефективної комунікації в умовах кризи.

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ (фото-челендж «Україна соборна. Соборність – мета перемоги!» у ХФКС)

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ (фото-челендж «Україна соборна. Соборність – мета перемоги!» у ХФКС)
22 січня – не лише День Соборності України, але й 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.
Цього дня 1918 року уперше в XX столітті Україна проголосила незалежність. Постала держава, яка протягом трьох наступних років не припиняла боротьби за власне існування. Українцям вдалося утвердити державні кордони, мову, гроші, символіку (герб, гімн і прапор), збудувати національне боєздатне військо, добитися визнання світової спільноти.
Нагадування про проголошення незалежності Української Народної Республіки 22 січня 1918 року є важливим для протистояння російській пропаганді, зокрема спростування міфу, що ніколи не було незалежної Української держави.

Виставка Українська Революція Регіональний вимір

Відеоекскурс Андрій Мальчев

Соборність 2023

Відеоісторія: Як творилася держава. Українська революція 1917-1921 років

Lero – додаток для підлітків

Lero – додаток для підлітків
НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІПО Університету Грінченка розроблено додаток у смартфоні для підлітків, які переживають горе та втрату.
Додаток Lero розроблений психологами Міжнародна асоціація психологів по роботі з горем та тяжкою втратою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Програма разрахована на 90 днів. Кожен день дитина отримуватиме 5 простих завдань – зробити певну активність, наприклад, погуляти з собакою або пострибати зі скалкою, арт-терапія в одному реченні, наприклад, намалюй свої хороші риси. Також у додатку є терапевтичні вправи, казки та вправи на релаксацію (відеомедитація).
Звертаємо увагу:
якщо налаштування телефону українською мовою, то додаток буде з українським контентом, а якщо налаштування російською, то і матеріали будуть відображатися російською.
Знайти дуже просто:
в Google Play або AppStore набираєте Lero і бачите додаток;
можливо перейти за посиланням:
https://play.google.com/store/apps/details...
https://apps.apple.com/ua/app/lero/id6444846259

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС 4 ічня 2023

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС 4 ічня 2023
4 січня 2023 р. в online-форматі з використанням комунікаційної технології «Zoom» відбулося планове засідання методичного обʼєднання виховної частини ХФКС.

Мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»

Мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»

Міністерство освіти і науки України інформує, що Центром досліджень воєнної історії Збройних Сил України підготовлено мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого», що складається з двох тематичних блоків: перший присвячений українській мілітарній історії ХХ століття, другий – підрозділам Збройних Сил України, що наслідують історичні традиції українського війська.

Концептуальним наративом виставки є історичне відтворення героїчної боротьби Українського народу за утвердження суверенітету власної держави, ідеалів свободи, соборності, успадкованих, зокрема, від княжої доби, українських козаків, Українських Січових Стрільців, армій Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, загонів Карпатської Січі, Української повстанської армії, відродження їх військових традицій у сучасних Збройних Силах України та висвітлення славетних сторінок сучасної історії бойових з’єднань і частин Збройних Сил України, що носять почесні найменування, які пов’язані з національною військовою історією, визначними військовими постатями минулого та Героями сучасності.

Головна мета виставки – показати нерозривний зв’язок поколінь борців за незалежність України, як сучасності так і славетного минулого.

Утвердження поваги до Збройних Сил України, піднесення їх престижу є важливим аспектом формування й розвитку у студентської та учнівської молоді ціннісних орієнтирів, національно-патріотичної самосвідомості і почуття відданості Українській державі.

З детальною інформацією про діяльність Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України (історія українського війська, сучасного війська Української держави) та його проєкти можна ознайомитися на сторінці Центру у мережі Facebook: https://www.facebook.com/AFUmilhistory 

ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на період зимових свят/зимових канікул в умовах воєнного стану

ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на період зимових свят/зимових канікул  в умовах воєнного стану

УЧЕНЬ! Передбачай–уникай–дій!!!

  1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху, ОСОБЛИВО ВЗИМКУ! Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Потурбуйся, щоб в умовах поганої видимості, ваш одяг/взуття/аксесуари були оснащені світловідбивачами.

  2. В умовах воєнного стану, якщо вас відпустили батьки погуляти недалеко біля дому, то не затримуйся до темряви на вулиці! Повертайся додому завчасно, щоб не накликати нещасний випадок та не потрапити до криміногенних небезпек. Під час прогулянок ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ далеко відходити від своїх домівок.

  3. Не чіпай безпритульних/чужих/диких тварин. Спілкування з ними може призводити до нещасних випадків.

  4. Контролюйте своє життя «онлайн»!!! Не виставляйте на своїх сторінках незрозумілі фото, які б привертали зайву негативну увагу; додавайте «у друзі» лише перевірених людей, яких ви точно знаєте в реальному житті; в умовах воєнного стану НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ в онлайн-середовищі: хизування гарними умовами життя, новими речами, фотографувати стратегічні/цивільні об’єктів та опубліковувати їх у мережі, фотографувати та знімати на відео рух військової техніки, військових і опубліковувати їх у мережі; розповідати по телефону в месенджерах «де прилетіло», «куди прилетіло», розміщення та локації військових. 

  5. ЗНАЙ, що булінг та кібербулінг – це насилля, яке карається Законом України!

  6. Не грайся з вогнем у приміщенні та на природі, обережно поводься із легкозаймистими предметами/речовинами. Будь обережний з газом та газовою плитою!

  7. Будь обережним під час користування обігрівачами. Не залишай їх без нагляду, тримай подалі від меблів (1 м), не використовуй несправні та не суши на них речі!

  8. Будь обережний з електроприладами.  Не торкайся оголених проводів, не користуйся пошкодженими розетками та не експлуатуй несправні електроприлади. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.

  9. Особливо будь обережним, коли вимикають світло! Не залишай без нагляду увімкнені електроприлади, новорічну ілюмінацію!!! Коли раптом зникло світло — повідом батьків та проконтролюй, щоб уся електрика будинку була переведена у безпечний режим (вимкнути з розетки). Після відновлення електропостачання не вмикай одразу усі прилади в мережу – це може призвести до перенавантаження мережі, пожежі, замикання.

Про схвалення Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затвердження операційного плану заходів на 2022 -2024 роки з її реалізації (розпорядження КМУ від 20.12.2022 №1163-р, м. Київ)

Про схвалення Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затвердження операційного плану заходів на 2022 -2024 роки з її реалізації (розпорядження КМУ від 20.12.2022 №1163-р, м. Київ)

Стратегія впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року визначає базові принципи, цільові групи, стратегічні цілі та завдання щодо реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти.

Реалізація Стратегії спрямована насамперед на такі цільові групи: здобувачки і здобувачі освіти – вихованки/вихованці, учениці/учні, студентки/студенти, курсантки/курсанти, слухачки/слухачі, стажистки/стажисти, аспірантки/аспіранти (адʼюнктки/ад’юнкти) та інші особи, які здобувають освіту за будь-яким видом та формою її здобуття; управлінський, педагогічний та науково-педагогічний персонал у сфері освіти, який забезпечує ефективність та якість її функціонування, від чиїх уявлень, поглядів, ідеалів, оцінок та переконань значною мірою залежить світогляд майбутніх поколінь; батьки та законні представники здобувачок і здобувачів освіти, які здійснюють виховання дітей та молоді, формують їх уявлення про світ та є взірцем поведінки; персонал органів управління освітою, який приймає управлінські та кадрові рішення, визначає умови для роботи закладів освіти, зокрема реалізує державну політику щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти.


ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «БЛЕКАУТ В УКРАЇНІ: ПРАВИЛА ВИЖИВАННЯ» У ХФКС

ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «БЛЕКАУТ В УКРАЇНІ: ПРАВИЛА ВИЖИВАННЯ» У ХФКС

Країна-агресор росія продовжує обстрілювати об’єкти критичної інфраструктури України і вимушені відключення електрики вже стали для українців повсякденністю. У будь-який момент все може стати ще гірше, у тому числі, не виключений сценарій, за якого станеться повний блекаут.

За умови повного відключення від електроенергії потрібно оволодіти хоча б мінімальними навичками виживання у таких умовах ще до того, як усе почнеться.

Повністю або частково заблокованими можуть бути постачання електроенергії, води, газу, тепла, робота телефонного, мобільного зв’язку, Інтернету, банкоматів та банківських терміналів, магазинів та аптек.

КОНФЕРЕНЦІЯ «ФОРМУВАННЯ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»

КОНФЕРЕНЦІЯ «ФОРМУВАННЯ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»
19 грудня 2022 р. заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування цифрової компетентності педагогічних працівників», яка проходила за сприянням видавництва «Ранок» та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Трансляція відбувалася на youtube-каналі EdPro – офіційного партнера Snapmaker, CVTE та Mozaik Education в Україні, компанії, яка підтримує освітні ініціативи, що дають учителям можливості для професійного зростання, обміну досвідом і підняття престижу професії.

«10 ТОЧНИХ ФАКТІВ ПРО НАРКОТИКИ»

«10 ТОЧНИХ ФАКТІВ ПРО НАРКОТИКИ»
Громадська організація «Нарконон» працює з людьми, що потрапили в наркотичну або алкогольну залежність. Допомагають таким людям адаптуватися в суспільстві та впоратися з проблемами без вживання наркотичних засобів та алкоголю. Центр працює з 2007 року, з того часу надає програму «Нарконон», відому в усьому світі більше 60 років. Результативність програми складає 70%, тобто 7 із 10 осіб, які звернулися до Центру, по закінченню програми починають жити повноцінним та вільним від наркотиків життям.
Враховуючи теперішню ситуацію є загроза, що молодь може знімати стрес та напругу шляхом вживання алкоголю та наркотиків. Задля попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді у майбутньому, пропонуємо вашій увазі електронну брошуру «10 точних фактів про наркотики».

День української хустки 2022

День української хустки 2022
День української хустки – неофіційне щорічне свято, що вже традиційно відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році.
День української хустки почали відзначати за ініціативи вінничанки, депутатки Вінницької обласної ради, президента Міжнародного Клубу Успішних Жінок України Людмили Станіславенко. Ініціативу підтримали громадські діячі, актори та успішні жінки з України та усього світу. У 2019 році свято відзначили в Іспанії, Канаді, США, Казахстані, Йорданії, Латвії, Індії та Португалії. Цього ж року Людмила Станіславенко ініціювала проведення Дня української хустки на державному рівні.
Головною метою проєкту є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки.
Також хустка була маркером соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Водночас хустина свідчила й про рівень достатку родини, адже заможні жінки носили хустки із дорогих тканин, бідні – із дешевших.
Хустину використовували й у різних обрядах, зокрема весільних. Найпопулярніший – покриття голови нареченої хусткою. Це символізувало вихід із дівоцтва та початок заміжнього життя. Ця традиція зберіглася в Україні й донині.
Чарівні співробітниці та вихованки ХФКС із задоволенням долучилися до тематичного флешмобу #УкраїнськаХустка.

МІЖНАРОДНА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

МІЖНАРОДНА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів, представників урядів, парламентів, громадських організацій та партнерів ООН та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
16-денний період кампанії охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Дати початку та завершення кампанії створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Безкоштовний електронний курс «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе»
Ресурс доступу: http://course.la-strada.org.ua/story_html5.html

Національна конференція з освіти і місцевого самоврядування «Освіта – це комунікація» (V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Oświaty i Samorządu Edukacja to Komunikacja)

Національна конференція з освіти і місцевого самоврядування «Освіта – це комунікація» (V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Oświaty i Samorządu Edukacja to Komunikacja)

На сучасному етапі розвитку суспільства швидкими темпами поглиблюються та прискорюються загальносвітові соціально-економічні, політичні, соціокультурні процеси, які визначають розвиток людства у його життєдіяльності. Глобальні суспільні зрушення мають систематичний, надшвидкий, незворотний характер. Вони зумовлені науково-технічним прогресом, швидкою інформатизацією та комп’ютеризацією, демократизацією суспільного життя у більшості країн світу. Найбільш відповідальною в цих умовах є роль освіти. Саме освіта має безпосередній та найбільший вплив на особистість і суспільство.


Підвищення кваліфікації педпрацівників з питань формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки

Підвищення кваліфікації педпрацівників з питань формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки
Відповідно до рекомендацій Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України щодо міжнародної акції «16 днів проти насильства», на виконання статті 26 Закону України «Про освіту», відповідно Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №775 від 28.07.2021, та з метою підвищення обізнаності педагогічних працівників з питань захисту прав і свобод, формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки заступником директора з виховної роботи Наталією МОШЕНСЬКОЮ та методистом виховної частини Наталією АНДРІЄВСЬКОЮ було організовано підвищення кваліфікації вихователів, а саме – проходження сертифікованого електронного курсу «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» (ресурс доступу: http://course.la-strada.org.ua/story_html5.html).

День Гідності та Свободи у ХФКС

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ – 2022

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ – 2022

Дорогі земляки! Щиросердно вітаємо з Днем Гідності та Свободи України! Сьогодні ми вшановуємо всіх українських воїнів, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Вони, захисники, сьогодні виборюють наше право на світле майбутнє! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони боронять економічно та духовно багату, вільну, демократичну державу, якою, безсумнівно, пишатимуться наші нащадки.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках і не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Слава Україні! Слава її Героям!


МІННА БЕЗПЕКА: ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

ЗАХОДИ ЩОДО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД СЕКСУАЛЬНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА

ЗАХОДИ ЩОДО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД СЕКСУАЛЬНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Сексуальне насильство над дітьми – прихована проблема, точну кількість потерпілих установити надзвичайно складно. Сексуальне насильство є болючою темою й у мирний час, проте під час війни проблема загострюється. Поширені різні форми сексуального насильства, кожна з яких є воєнним злочином: зґвалтування, погрози зґвалтування, каліцтво статевих органів, примусова проституція, примус дивитися на сексуальну наругу, сексуальне рабство, примусова вагітність, примусовий аборт, примусове оголення тощо.

Звичні механізми отримання допомоги під час війни недоступні. Наприклад, на територіях, де тривають активні бойові дії чи які перебувають в окупації, люди зазвичай фізично не можуть звернутися в лікарню, поліцію, прокуратуру, до правозахисника чи психолога. Ускладнює проблему й те, що в українському суспільстві тема сексуального насильства була і лишається табуйованою. Навіть у мирні часи постраждалі рідко повідомляють про випадки сексуального насильства і рідко звертаються за допомогою. Стигматизація, осуд, недовіра, страх, відсутність підтримки – часто стримують від повідомлення про злочин.

УСТАНОВЧА НАРАДА ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС

УСТАНОВЧА НАРАДА ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС

28 жовтня 2022 р. в online-форматі з використанням комунікаційної технології «Zoom» відбулася установча нарада виховної частини ХФКС.
Під час наради були обговорені наступні питання:
1. Підсумки роботи за вересень-жовтень 2022-2023 н.р..
2. Методичні рекомендації щодо проходження атестації педагогічних працівників, які підлягають черговій процедурі у 2022 та 2023 календарному році.
3. Контроль за дотриманням режимних моментів під час навчальних занять у синхронному та асинхронному режимі учнями ХФКС.
4. Визначення соціальних статусів дітей і сімей відповідно чинного законодавства України.
5. Педагогічна підтримка в умовах війни, що триває: калібруємо формулу (національний та індивідуальний вимір).
6. Різне.Заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА наголосила, що в умовах воєнного стану край важливо підтримувати звʼязок з усіма учасниками освітнього процесу для того, щоб жодна дитина не залишилися поза освітнього процесу. Підкреслила роль вихователя як помічника та асистента учня на шляху залучення до навчальної діяльності в онлайн-режимі. Додала, що індивідуальний підхід у кожному конкретному випадку дозволить коригувати освітню траєкторію здобувачів освіти для досягнення оптимального результату.

Онлайн-урок з мінної безпеки за участі пса Патрона, Дмитра Монатіка та рятувальника Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС)

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"