Методична робота
ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ЗДОБУТКАМИ!

Детальніше
Засідання атестаційної комісії Харківського фахового коледжу спорту 2024

Детальніше
Флешмоб «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії» (до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я 2024) Ч2

Детальніше
Флешмоб «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії» (до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я 2024) Ч1

Детальніше
Всеукраїнський профорієнтаційний онлайн марафон «Декада відкритих дверей ННІ перепідготовки та підвищення кваліфікації» (онлайн семінар (тренінг) «Шляхи формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в закладах загальної середньої освіти»)

Детальніше
Батьківські збори 8-Б класу 29.03.2024

Детальніше
XІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Взаємодія духовного й фізичного виховання в становленні гармонійно розвиненої особистості», присвячена 85-річчю заснування ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Детальніше
UNICEF Ukraine, ДСНС України: ВАЖЛИВІ ПОРАДИ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ!

Детальніше
UNICEF Ukraine, ДСНС України: інформаційна кампанія «Безпека вдома під час війни»

Детальніше
Онлайн-конференція «Вчитель у нових освітніх реаліях 2024» у рамках Загальнонаціональної конференції з питань освіти та місцевого самоврядування: освіта – це комунікація (konferencję online «Nauczyciel w nowych realiach oświatowych 2024», VII edycja ogólnopolskiej konferencji oświaty i samorządu edukacja to komunikacja)

Детальніше
Вебінар Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України «Підведення підсумків атестації педагогічних працівників 2024»

Детальніше
Інформаційні матеріали щодо кібератак на інфраструктуру DNS

Детальніше
Можливості підвищення кваліфікації для педагогічних працівників від компанії Google

Гала-концерт до Дня безпечного Інтернету (Galа Dnia Bezpiecznego Internetu)

- Дослідження цифрових технологій у контексті культурних явищ і соціальних практик.
- Попередження кіберзагроз та загальні підстави безпеки у мережі Інтернет.
- Просування прав дітей у цифровому середовищі.
- Створення простору для взаємовідносин в освіті.
- Більше, ніж дані. Інтернет у досвіді підлітка 3.0.
- Дофамін – в курсі емоцій.
- Школа майбутнього, якого ми не знаємо.
- Генеративний штучний інтелект в освіті – чи про все ми говоримо, про що варто говорити?
- Навчання молоді боротьбі з дезінформацією в Інтернеті тощо.
Детальніше
До Дня безпечного інтернету: участь у вебінарі «Тенденції розвитку цифрового середовища у 2024 році»

Детальніше
Виховна година у 10-Б класі

Детальніше
Зустріч з інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції

Детальніше
Семінар щодо підбиття підсумків Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»

Детальніше
Виховна година до Дня Соборності України 2024

Детальніше
Відкритий урок інформатики на тему «Масовий технічний збій у роботі мобільного оператора «КИЇВСТАР» 12 грудня 2023 року: аналізуємо, робимо висновки, повторюємо правила цифрової безпеки (захисту особистих даних у мережі)».

Одним із принципів дидактики шкільної освіти є звʼязок навчання з практичною діяльністю, реаліями життя. Навчання лише тоді є успішним, коли особистість відчуває корисність і потрібність засвоюваних знань. Даний принцип витікає із закономірного звʼязку навчання із вимогами суспільного життя. Він вимагає розуміння учнями значення теоретичних положень для розвʼязання практичних завдань, розкриття їх виявів у навколишньому житті, у різносторонніх практичних ситуаціях.
Так, враховуючи бурхливе і насичене не завжди безпечними подіями сьогодення, з метою формування навичок грамотної цифрової поведінки, логічного мислення у надзвичайних ситуаціях та розвитку здібностей комунікації на різних рівнях, а також для актуалізації і узагальнення раніше здобутих знань учнів з інформатики, розширення та збагачення знань з питань цифрової безпеки, захисту особистих даних учителями інформатики Наталією МОШЕНСЬКОЮ, Ольгою ГОРБЕНКО та Марією МАСЛОВОЮ для вихованців 7-х і 8-х класів коледжу був проведений відкритий урок-презентація з інформатики на тему «Масовий технічний збій у роботі мобільного оператора «КИЇВСТАР» 12 грудня 2023 року: аналізуємо, робимо висновки, повторюємо правила цифрової безпеки (захисту особистих даних у мережі)».
Під час уроку учні разом з педагогами у режимі живого діалогу обговорили можливі причини та наслідки хакерської атаки на компанію «КИЇВСТАР». Увагу присутніх було зосереджено на зʼясуванні та обговоренні технічних моментів наслідків зламу, а також ймовірності викрадення особистих даних абонентів оператора. Було розглянуто можливості реалізації послуги мобільних операторів України «Національний роумінг» та визначені шляхи екстреної комунікації за умов відсутності доступу до мобільного звʼязку та інтернету.
Зворотній звʼязок з аудиторією було організовано за допомогою онлайн-сервісу миттєвих опитувань у режимі реального часу Mentimeter, в якому всі присутні мали можливість долучитися до створення тематичної хмари слів.
Додатково опрацювали алгоритм дій за умов якщо SIM-картка мобільного оператора не реєструється у мережі, а також пригадали основні правила як можна захистити особисті дані у мережі.
Окремо обговорили маркери (ознаки) зламу або встановлення на телефон підозрілого застосунку і разом визначили порядок дій у разі підозри або встановлення факту зламу.
Ну і, звісно, напередодні зимових канікул і різдвяно-новорічних свят не обійшлося без розважальної «хвилинки» – інтерактивних передбачень-побажань.
Памʼятаймо разом – наші знання – це наша захищеність!
Детальніше
УВАГА! Мінна небезпека! Будьмо обізнаними!

Детальніше
Привітання з Днем Соборності України!
Привітання від ХФКС з Новим роком та Різдвом 2024!
Про навчання з мінної безпеки на спеціальних онлайн-платформах

Батьківські збори 09.12.2023

Детальніше