СОТ "Чайка"
Олімпійський день у СОТ «Чайка»
![Олімпійський день у СОТ «Чайка»](/images/zastavka2017-06-12_prev.jpg)
Другий рік поспіль у спортивно-оздоровчому таборі «Чайка» для учнів, абітурієнтів і мешканців смт Старий Салтів проводиться спортивне свято – Олімпійський день.
Свято футболу «Грай на виїзді, грай скрізь!»
![Свято футболу «Грай на виїзді, грай скрізь!»](/images/img_7657_prev.jpg)
18.08.2016 р у спортивно-оздоровчому таборі «Чайка» Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 відбулося яскраве свято футболу. Ініціаторами і організаторами свята стали Харківська обласна Федерація футболу за підтримки Харківського обласного відділення (філії) КФВС МОН України. Активну участь у організації взяли також адміністрація та співробітники СОТ «Чайка» та ХДВУФК №1. Свято проводилося в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Відкриті уроки з футболу».
Хода-пам’яті в смт. Старий Салтів
![Хода-пам’яті в смт. Старий Салтів](/images/1-zastavka-starij-saltv_prev.jpg)
9 серпня 2016 року вихованці училища взяли участь у ході-пам’яті з метою вшанування героїв, які загинули під час визволення смт. Старий Салтів.
Свято Нептуна
![Свято Нептуна](/images/img_9963-2_prev.jpg)
День Нептуна – одне з найяскравіших свят літа. Коріння цього свята походять з Давнього Риму, традиції якого вже давно зазнали змін. Але суть залишилася незмінною – задобрити могутнього Нептуна, бога води, морів та океанів.