тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Інформаційна сторінка

Методична робота

Просвітницько – профілактична година профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків «Життя людини – найвища цінність!»

Просвітницько – профілактична година профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків «Життя людини – найвища цінність!»

20.03.2023р. у Харківському фаховому коледжі спорту під керівництвом практичного психолога ШЕВЧЕНКО Людмили серед здобувачів освіти закладу була проведена просвітницько – профілактична година психолога на тему профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків «Життя людини – найвища цінність!».

Мета заходу: переконати здобувачів освіти в тому, що життя має найбільшу цінність. Спонукати підлітків до обміну думками про вибори рішень, впевнити в тому, що кожна ситуація має вихід. Виховати толерантність, почуття співпереживання та взаємодопомоги до інших.

Якщо ви помітили, що ваші близькі або знайомі відчувають надмірну тривожність, депресію, зневіру, відчувають за щось провину, неодмінно поговоріть із ними.

В Україні працюють локальні гарячі лінії допомоги, які допомагають людям справлятися з емоційними проблемами. Список опубліковано на сайті українського МОЗ.

Телефон екстреної психологічної допомоги при кризових центрах медико-психологічної допомоги: +38 0687703770, +38 0996321818, +38 0936093003;

“Лінія допомоги”: (067) 975 76 76, (066) 975 76 76, (093) 975 76 76;

“Ла Страда-Україна”: 0 800 500335 або 386 (з мобільного);

Лінія психологічної допомоги для учасників АТО та членів їхніх сімей: 0 800 505 085.

22 лютого – Міжнародний день підтримки жертв злочинів

22 лютого – Міжнародний день підтримки жертв злочинів
9 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки та захисту жертв злочинів та зловживання владою. Вказана Декларація серед основних напрямів сприяння жертвам злочинів передбачає впровадження міжнародних стандартів доступу потерпілих до системи правосуддя та державної підтримки, кримінально-правову реституцію, надання необхідної матеріальної, медичної, психологічної та соціальної допомоги потерпілим з урядових, добровільних, громадських та місцевих каналів тощо.

Семінар «Удосконалення діяльності фахівців психологічної служби»

Семінар «Удосконалення діяльності фахівців психологічної служби»
На виконання розпорядження Департаменту (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою реалізації Національної програми психічного здоров’я, психосоціальної підтримки та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської в межах Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти Міністерство освіти і науки України та Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», 21.02.2023 р. практичний психолог ХФКС Людмила ШЕВЧЕНКО, взяла участь у семінарі «Удосконалення діяльності фахівців психологічної служби».
Порядок денний:
1. Принципи організації психосоціальної підтримки та психологічної допомоги у сфері освіти України.
2. Актуальні проблеми функціонування психологічної служби у сфері освіти та шляхи їх вирішення.
3. Підсумкова частина.

День спонтанного прояву доброти

День спонтанного прояву доброти
Щороку 17 лютого у всьому світові відзначають День спонтанного прояву доброти. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти до інших та світу загалом. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди. Цьогоріч педагогічний колектив та здобувачі освіти ХФКС під керівництвом практичного психолога Людмили ШЕВЧЕНКО долучилися до святкування. Здобувачам освіти було запропоновано власноруч створити листівку-побажання та подарувати другові або близькій людині, або пересічному перехожому для створення гарного настрою, спрямування думок у позитивне русло. Психологи пов’язують ці емоції з певними хімічними реакціями у мозку, що відповідають за викид гормону окситоцину. Зазвичай його називають «гормоном любові». Окситоцин надає людині почуття благоговіння, щирої радості та безмежної вдячності. Під час години психолога «Добро починається з тебе!», здобувачі освіти дізналися, що доброю справою можна вважати будь-який прояв любові, турботи, милосердя та розуміння, а доброта – це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині. Тому виявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. День спонтанного прояву доброти дав змогу зрозуміти, наскільки наші елементарні дії, вчинки важливі для інших людей: дякувати, посміхатись, подавати руку, говорити приємні слова, просити вибачення і таким чином зробити звичайний день – ДНЕМ ЛАНЦЮГОВОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ.

“Разом для найкращого Інтернету”

“Разом для найкращого Інтернету”

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

З нагоди цієї дати в ХФКС практичним психологом Людмилою ШЕВЧЕНКО, 07.02.2023р. для здобувачів закладу,  дистанційно проведено тематичну годину спілкування «Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі».

Година спілкування на тему: «Гендерна рівність».

Година спілкування на тему: «Гендерна рівність».
02.02.2023р. у ХФКС під керівництвом практичного психолога Людмили ШЕВЧЕНКО для здобувачів освіти закладу було проведено Годину спілкування на тему: «Гендерна рівність».
Мета заходу: сприяти активізації інтересу до гендерної тематики, формуванню правильного розуміння сутності моральних норм та настанов у сфері взаємин статей та потреби керуватися ними в усіх видах діяльності.
Привернути увагу здобувачів освіти до того, що як до чоловіка, так і до жінки потрібно ставитися з однаковою повагою, а розподіл обов’язків між ними щодо праці та виховання дітей та іншого є умовними та рівними.

ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: МІФИ, ФАКТИ ТА ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА

ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: МІФИ, ФАКТИ ТА ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА

Підвищення кваліфікації педпрацівників ХФКС «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни»

Підвищення кваліфікації педпрацівників ХФКС «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни»
Для педагогів, психологів, асистентів учителів, батьків, адміністрації закладів освіти, представників громадського сектору було створено безплатний онлайн-курс із порадами провідних експертів ГС «Освіторія» у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra, МОН України та за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ – «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни».

Міжнародний день боротьби з корупцією (International Anti-Corruption Day)

Міжнародний день боротьби з корупцією (International Anti-Corruption Day)
Міжнародний день боротьби з корупцією (International Anti-Corruption Day) відзначається щорічно 9 грудня за ініціативою Організації Об’єднаних Націй.
Корупція є складним соціальним, політичним і економічним явищем, яке, в тій чи іншій мірі, зачіпає всі країни. Вона руйнує демократичні інститути, сповільнює економічний розвиток і підриває державні устої. Корупція вражає основу демократичних інститутів через спотворення виборчих процесів, перекручення принципу верховенства закону і створення бюрократичних бар’єрів, єдиний сенс яких — вимагання хабарів.
Україна – частина міжнародної спільноти, де прозорість і доброчесність давно є стандартами у суспільстві. У жовтні 2014 року Верховна Рада України ухвалила низку законів щодо боротьби з корупцією, зокрема, Закон України «Про Національне антикорупційне бюро», а також низки урядових антикорупційних законів, які заклали основи антикорупційної політики й законодавства, виходячи з нової суспільно-правової парадигми.
9 грудня 2022р. у ХФКС практичним психологом Людмилою ШЕВЧЕНКО було проведено просвітницький захід, до Міжнародного дня боротьби з корупцією, з метою надання здобувачам освіти основ знань щодо причин, видів, проявів, наслідків корупції як негативного соціально-правового явища, формування вмінь й навичок протидії корупції, забезпечення умов для розвитку правосвідомості здобувачів освіти, формування елементів їхньої правової культури, антикорупційних моделей поведінки, власного ставлення до ролі держави, суспільства й громадян у протидії корупції, виховання нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища.

6 грудня – день вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

6 грудня – день вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі
В Україні триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою і проводиться з 25 листопада по 10 грудня. 6 грудня – день вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували Білу Стрічку як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми.
В цей день в 1989 році в передостанній день занять перед різдвяними канікулами сталася стрілянина і масове вбивство у Політехнічній школі Монреаля.
6 грудня 2022 року у ХФКС під керівництвом практичного психолога Людмили ШЕВЧЕНКО було проведено захід « Ні гендерному насиллю!»
Мета проведення:
  • Розкрити поняття насильства в учнівському середовищі, як першого кроку до проявів гендерного насилля в майбутньому;
  • Розвити навички ефективного спілкування, конструктивної взаємодії з однолітками;
  • Вчасно виявити та вчасно запобігти насиллю серед підлітків, та вчасно вжити заходи, щодо його усунення.

Міжнародний день волонтерів

Міжнародний день волонтерів

Кожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році.

В 2011 році відзначається десята річниця Міжнародного року волонтерів 2001 року. 5 грудня 2011 року в сотні країн на чотирьох континентах був представлений перший звіт про розвиток волонтерства у світі.

Міжнародний день волонтерів на сьогодні відзначається в усьому світі з тисячами волонтерів, які беруть участь в широкому колі волонтерських ініціатив.

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю 2022

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю 2022

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Просвітницький захід «Людина - не товар»

Просвітницький захід «Людина  - не товар»

2 грудня 2022 року, в рамках Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, у ХФФКС практичним психологом Людмилою ШЕВЧЕНКО було проведено  просвітницький захід «Людина  - не товар».

Захід проведений з метою:

  • формування уявлень про торгівлю людьми; 
  • розвитку навичок безпечної поведінки;
  • для підвищення правових знань здобувачів освіти.
  • профілактики небезпечних ілюзій розбагатіти на заробітках за кордоном;
  • попередження про особливу небезпеку, що чекає на дівчат і жінок, які виїжджають за кордон на роботу чи за шлюбним оголошенням;
  • для підвищення рівня правових знань здобувачів освіти.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом 2022

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом 2022

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятого у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Мета проведення цього Дня – закликати об’єднати зусилля людей з усього світу для підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу та демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією, а також як день пам’яті жертв цього захворювання. Тема Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2021 року: «Ліквідувати нерівність. Покінчити зі СНІДом. Припинити пандемію». ВООЗ і партнери роблять особливий наголос на тому, щоб ніхто не залишився поза увагою, вказуючи на посилення дисбалансу щодо доступу до основних послуг з ВІЛ. ВООЗ закликає світових лідерів та громадян 1 грудня 2021 р. закликати до боротьби з нерівністю та охоплення основними послугами з ВІЛ тих, хто їх не отримує.

«16 днів проти насильства»

«16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка має на меті підвищити проінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів, представників урядів, парламентів, громадських організацій та партнерів ООН та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства.

В рамках акції, 25 листопада 2022 року у ХФКС практичним психологом Людмилою ШЕВЧЕНКО була проведена конференція за участі педагогічних працівників «Взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству у закладі освіти».Метою заходу було:

  • ознайомлення з нормативно – правовою базою (закони, постанови, листи, накази), які стосуються виявлення та протидії насильства стосовно дитини;
  • визначення видів насильства, їх ознаки;
  • обговорення повноважень органів управління освітою, навчальних закладів та установ системи освіти у сфері запобігання та протидії  насильству;
  • вивчення спеціальних заходів щодо протидії насильству, порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії  насильству щодо дітей.

Старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

З 1991 р. у більш ніж 100 країнах світу проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства», що була ініційована Всесвітнім інститутом жіночого лідерства. Україна приєдналася до всесвітньої акції у 2000 р. Відтоді кожного року по всіх містах України проходять різноманітні заходи, під час яких лунає «СТОП НАСИЛЬСТВУ!». 

За традицією 25 листопада у ХФКС відбувся старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». 

Мета акції – привернення уваги учнів, вчителів, батьків до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.

Практичним психологом Людмилою ШЕВЧЕНКО було проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок.

Освітній курс “Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе”

Освітній курс “Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе”

Відповідно до рекомендацій Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України щодо міжнародної акції «16 днів проти насильства», на виконання статті 26 Закону України «Про освіту», та з метою підвищення кваліфікації практичних психологів з питань прав та свобод, формувань у здобувачів освіти життєвих навичок та моделей конструктивної поведінки, практичний психолог ХФКС Людмила Шевченко, прийняла участь в Освітньому курсі “Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе”, програмі факультативу “Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе” та програмі гуртка “Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації” (Комплект освітніх програм “Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації, та здобула Сертифікат, який підтверджує проходження курсу.

Конференція присвячена Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильств

Конференція присвячена Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильств

Сексуальне насильство є болючою темою й у мирний час, проте під час війни проблема загострюється. З кожною звісткою про звільнені території, на жаль, стає відомо про нові випадки сексуального насильства російських окупантів над українками та українцями. Під час війни поширені різні форми сексуального насильства, кожна з яких є воєнним злочином: зґвалтування, погрози зґвалтування, каліцтво статевих органів, примусова проституція, примус дивитися на сексуальну наругу, сексуальне рабство, примусова вагітність, примусовий аборт, примусове оголення тощо.

Ускладнює проблему й те, що в українському суспільстві тема сексуального насильства була і лишається табуйованою. Навіть в мирні часи постраждалі рідко повідомляють про випадки сексуального насильства і рідко звертаються за допомогою. Стигматизація, осуд, недовіра, страх, відсутність підтримки – часто стримують від повідомлення про злочин. 


Захід присвячений Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

Захід присвячений Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства
На виконання розпорядження Департаменту освіти і науки Харківської області,  Київської міської військових адміністрацій Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, Міністерства освіти і науки України, 18 листопада 2022 р. у Харківському фаховому коледжі спорта практичним психологом Людмилою ШЕВЧЕНКО було проведено захід, присвячений Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Міжнародний День толерантності

Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності, та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Харківському фаховому коледжі спорту 16 листопада пройшов просвітницько – виховний захід «Толерантність врятує світ». 

Метою заходубуло формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

 Практичним психологом  Людмилою ШЕВЧЕНКО  було проведено заняття «Вчимося бути толерантним», мета якого сформувати в підлітків чітке уявлення про толерантність, стимулювати уяву учнів у пошуках власного розуміння толерантності, розвивати навички спілкування з іншими людьми,  взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості.


Цінуй своє життя, воно прекрасне!

Привітання для учнів

Привітання для учнів
Дорогі учні, вітаю вас з Днем Знань! В цей чудовий день хочу побажати завжди прагнути до чогось високого і доброго, відкривати для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати все нові і нові вершини.

Привітання для студентів

Привітання для студентів
Дорогі студенти, прийміть щирі привітання з початком нового навчального року і всеукраїнським святом - Днем Знань! Освіта та виховання молодого покоління - один з найбільш важливих і складних видів діяльності вимагає постійного прояву високих якостей: доброти і сили, мужності й самопожертви. У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, твердості і наполегливості в досягненні поставленої мети, а всьому професорсько-викладацькому складу - доброго здоров'я, великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів. З днем Знань Вас і початком нового навчального року, шановні колеги!

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ВПЛИВУ УЧИТЕЛІВ ЗІ СПОРТУ НА СПОРТСМЕНІВ» (на виконання Плану заходів з реалізації національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ)

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ВПЛИВУ УЧИТЕЛІВ ЗІ СПОРТУ НА СПОРТСМЕНІВ» (на виконання Плану заходів з реалізації національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ)

14 лютого 2022 р. соціальний педагог ХФКС Дарія КРАВЧЕНКО за участі практичного психолога Людмили ШЕВЧЕНКО провели для вчителів зі спорту та методистів спортивних відділень семінар-практикум на тему «Індивідуалізація педагогічного впливу учителів зі спорту на спортсменів». Метою заходу було вироблення практичних рекомендацій щодо створення безпечного навчально-тренувального процесу, впровадження комплексного підходу у сфері попередження та протидії проявам булінгу (цькування). Під час семінару-практикуму обговорювалися питання узагальнення педагогічного досвіду викладацького складу, розуміння місця і можливостей учителя зі спорту в системі протидії всім видам насильницької поведінки, аспекти психологічного впливу педагога на спортсменів, конструктивні форми комунікації між ними.

За результатами роботи семінару-практикуму соціально-психологічною службою коледжу були розроблені та надані рекомендації учителям зі спорту «Типові недоліки діяльності спортсмена – шляхи психолого-педагогічного впливу».

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗА НАПРЯМОМ КОМУНІКАЦІЙНОЇ, ЕМОЦІЙНО-ЕТИЧНОЇКОМПЕТЕНТНОСТІ «НЕНАСИЛЬНИЦЬКА ПОВЕДІНКА, НЕНАСИЛЬНИЦЬКЕ РОЗВʼЯЗАННЯ КОНФЛІКТІВ» (на виконання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року)

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗА НАПРЯМОМ КОМУНІКАЦІЙНОЇ, ЕМОЦІЙНО-ЕТИЧНОЇКОМПЕТЕНТНОСТІ «НЕНАСИЛЬНИЦЬКА ПОВЕДІНКА, НЕНАСИЛЬНИЦЬКЕ РОЗВʼЯЗАННЯ КОНФЛІКТІВ» (на виконання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року)
На виконання Закону України №2229-VІІІ від 01.01.2020 «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України №658 від 22 серпня 2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» та з метою створення безпечного освітнього середовища в коледжі, запровадження комплексного підходу у сфері запобігання та протидії проявам булінгу (цькування), на виконання норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» від 18 грудня 2018 року №2657– VIII практичним психологом Людмилою ШЕВЧЕНКО у рамках циклу психолого-педагогічних інтерактивів за напрямом комунікаційної та емоційно-етичної компетентності для вчителів зі спорту був навчальний семінар на тему «Ненасильницька поведінка, ненасильницьке розвʼязання конфліктів».

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ПРОТИДІЯ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ» (на виконання комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки)

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ПРОТИДІЯ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ» (на виконання комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки)
На виконання Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» від 18.12.2018 №2657– VIII, «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 01.01.2020 №2229-VІІІ, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» №658 від 22.08.2018, комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки та з метою створення безпечного освітнього середовища в коледжі, запровадження комплексного підходу у сфері запобігання та протидії проявам булінгу (цькування) практичним психологом ХФКС Людмилою ШЕВЧЕНКО було розпочато психолого-педагогічний інтерактив за напрямом комунікаційної та емоційно-етичної компетентності для педагогічних працівників.

Семінар-практикум для педагогів-психологів на тему: «Робота практичного психолога ЗФПО в умовах дистанційної освіти: виклики сьогодення»

Семінар-практикум для педагогів-психологів на тему: «Робота практичного психолога ЗФПО в умовах дистанційної освіти: виклики сьогодення»

25 листопада 2021р. практичний психолог ХФКС Людмила Шевченко взяла участь в семінарі-практикумі для педагогів-психологів на тему «Робота практичного психолога ЗФПО в умовах дистанційної освіти: виклики сьогодення», який проводився Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» на відеохостингу YouTube. Під час заходу надавалися теоретичні консультації та проводилися практичні заняття з практичними психологами під час роботи в умовах адаптивного карантину.


МОЛОДЬ ТА НАРКОТИКИ: СОЦІОЛОГІЧНЕ ОПИТУВАННЯ

МОЛОДЬ ТА НАРКОТИКИ: СОЦІОЛОГІЧНЕ ОПИТУВАННЯ

Шановні здобувачі освіти м. Харкова! Просимо Вас взяти участь в дослідженні розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Опитування повністю анонімне! Дані будуть використані тільки після комп’ютерної обробки в узагальненому виді. Окрім запитань про залежну поведінку до складу опитувальника включено психодиагностичні методики, спрямовані на вивчення особистості, скринінг проявів найпоширеніших серед молоді психологічних проблем, таких як депресія, тривожність, травматичний досвід, булінг тощо. Ви матимете можливість роздрукувати свої відповіді після заповнення опитувальника аби самостійно проаналізувати їх або, за потреби, звернутись до психолога або іншого фахівця.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням:

https://survey.univd.edu.ua/index.php/875963

Ви можете також пройти опитування натиснувши на цей банер або через наведений QR код.

РОЗБУДОВА БЕЗБАР’ЄРНОЇ УКРАЇНИ: ЗАПРОВАДЖЕННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПРОЄКТУ «ОСВІТА БЕЗ БАР’ЄРІВ»

РОЗБУДОВА БЕЗБАР’ЄРНОЇ УКРАЇНИ: ЗАПРОВАДЖЕННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПРОЄКТУ «ОСВІТА БЕЗ БАР’ЄРІВ»

У 2021 р. в Україні започатковано проєкт «Без бар’єрів», у межах якого 14 квітня була прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору, що розрахована до 2030 року і передбачає усунення бар’єрів у шести основних напрямках: фізичному, суспільному і громадянському, економічному, освітньому, цифровому та інформаційному.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"