тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

7-11 класи

7-11 класи методична робота

Навчання триває: використання ігрових технологій на уроці інформатики у ХФКС

Навчання триває: використання ігрових технологій на уроці інформатики у ХФКС
Вимогливе і швидкозмінне сьогодення детермінує вплив рівня освіти на особистісний розвиток дитини. І важливим чинником впливу на результативність навчання є запровадження педагогічних технологій, які ґрунтуються на нових сучасних методологічних засадах, розвивають практичні компетентності здобувачів освіти.
Процес інформатизації суспільства стає все більш динамічним. Дистанційний формат навчання потребує використання адаптованих цікавих підходів до організації освітньої діяльності.
Ігрові технології є складовою частиною педагогічних технологій, яка дозволяє зробити цікавою і захоплюючою не тільки роботу учнів на творчо-пошуковому рівні, але і буденні кроки по вивченню навчальних предметів. Зацікавленість і доступність подачі матеріалу значно підвищують можливість учня у вивченні дисциплін. Щоб зрозуміти «як це зроблено», він готовий опрацювати не тільки ігровий матеріал, але й значно складніші та серйозніші розділи теорії.
Так, у Харківському фаховому коледжі спорту вчителем інформатики Наталією МОШЕНСЬКОЮ для учнів 8-х класів було організовано навчання з використанням ігрових елементів. Завдання на розвиток логічного мислення стануть у нагоді для розуміння сутності інформаційних процесів під час вивчення інформатики.
Сучасний навчальний формат занять допоможе краще запам’ятати навчальний матеріал та перевірити засвоєння здобутих знань на практиці.

Зустріч батьків 7-А класу з педагогічним колективом ХФКС

Зустріч батьків 7-А класу з педагогічним колективом ХФКС
6 вересня 2023 р. в online-форматі з використанням комунікаційної технології «Zoom» відбулася ознайомчо-інформативна зустріч батьківської спільноти наймолодших вихованців коледжу, наших 7-класників, із педагогічним колективом закладу, організована класним керівником Тетяною МИРОШНИЧЕНКО за участі заступниці директора з виховної роботи Наталії МОШЕНСЬКОЇ.
У дружній обстановці класний керівник познайомила присутніх із вчителями, які забезпечують навчальний процес у класі.
Наталія Валеріївна розповіла батькам про організаційні особливості провадження дистанційного навчання у закладі, систему роботи інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи, призначеної для закладів освіти, учнів та їх батьків, а також для органів управління освіти «Єдина школа», окреслила вимоги до учнів стосовно навчального предмета інформатика. Також зосередила увагу на важливості формування у підростаючого покоління цифрової грамотності.
Учителька історії, кандидат історичних наук, доцент, завідувачка кафедри соціально-гуманітарної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Тетяна КИТИЧЕНКО розповіла про особливості викладання курсів «Історія України» та «Всесвітня історія», зазначила вимоги щодо тривалості навчальних занять, зосередила увагу батьків на правилах поведінки дітей під час онлайн-уроків.
Учителька зарубіжної літератури Тамара ВАСЮКОВА надала рекомендації батькам щодо роботи дітей над художніми творами, які вивчатимуться, порадила, як можна опановувати великий за обсягом матеріал для читання.
Учителька фізики Юлія КАРПЕНКО надала інформацію щодо вимог для опанування навчальним предметом фізика.
Також на зустрічі була присутня вихователька класу Маргарита НОНКА, яка розповіла про особливості реалізації виховної роботи у закладі під час дистанційного навчання.
Педагоги коледжу спільно зауважили, що вони завжди відкриті для зворотного звʼязку із батьками, до спілкування, діалогу з метою максимально оптимізувати освітній процес для наших вихованців.

Перший урок 10-А класу ХФКС «Ми українці: честь і слава незламним»

Перший урок 10-А класу ХФКС «Ми українці: честь і слава незламним»
1 вересня 2023 року у ХФКС засобами інформаційно-комунікативних технологій ZOOM вчитель Юлія КАРПЕНКО та вихователь Ліна ЧЕГЛОКОВА провели зустріч з дітьми та перший урок «Ми українці: честь і слава незламним»
В рамках зустрічі класний керівник 10-А познайомила дітей з формами та напрямами роботи навчального закладу протягом 2023-2024н.р., надала розклад онлайн занять, , запропонувала корисні посилання на електронні версії підручників для 10 класу.
Зазначила, що багато років Україна виборювала свою незалежність, а з 2014 року кров’ю. Нажаль, про Україну в світі знали мало. Лише з 24.02.2022 року, після повномасштабного в вторгнення російських окупантів, про Україну заговорив весь світ. Українці наполегливо та вперто захищають свою рідну землю і нам допомагають усі небайдужі. Зараз Україну знає весь Світ і славлять її українці – сини й дочки, батьки й прадіди!

Організація безпечного освітнього процесу з використанням онлайн платформ.

Організація безпечного освітнього процесу з використанням онлайн платформ.
Інструкція з безпечної реєстрації та використання найбільш поширених онлайн-платформ
Враховуючи досвід попередніх років, отриманий, зокрема, під час пандемії коронавірусу Covid-19, а також в умовах воєнного стану, із метою створення безпечного освітнього середовища, велика кількість закладів освіти України організовує навчальний процес дистанційно за допомогою онлайн платформ, зокрема Zoom, Google Meet, Mіcrosoft Teams та інших.
Недотримання типових правил безпечного використання онлайн-платформ може призводити до несанкціонованого втручання в освітній процес як зловмисників, так і членів підконтрольних країні-агресору хакерських угрупувань, що в свою чергу унеможливлює отримання якісних знань учнями, студентами та слухачами закладів освіти, зриває процес навчання та унеможливлює використання онлайн-платформ на повну потужність.
З метою якісної та безпечної організації освітнього процесу в дистанційній формі фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України 6 вересня 2023 р. о 14.00 буде проведено вебінар для освітян із безпечного використання онлайн-платформ в освітньому процесі. Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці Міністерства освіти і науки України  https://www.facebook.com/UAMON
Фахівці Департаменту кіберполіції готові реагувати на інциденти, пов’язані з несанкціонованим втручанням у інформаційно-комунікаційні системи та мережі закладів освіти. Для цього необхідно звернутися за телефоном «гарячої лінії» 0 800 505 170, або заповнити електронну форму на офіційному вебсайті Департаменту: https://cyberpolice.gov.ua за посиланням: https://ticket.cyberpolice.gov.ua
 

Веб-квест «БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ» (Тиждень безпеки дорожнього руху 2023)

Веб-квест «БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ» (Тиждень безпеки дорожнього руху 2023)

У період з 15 по 21 травня 2023 р. у Харківському фаховому коледжі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

Так, у рамках Тижня, вчительками інформатики Наталією МОШЕНСЬКОЮ та Ольгою ГОРБЕНКО для учнів 8-х класів був проведений інтерактивний тематичний захід – веб-квест «Безпечна дорого додому».

У цікавій ігровій формі педагоги разом з вихованцями ще раз пригадали такі нескладні, але такі важливі правила щоденної безпеки під час дорожнього руху. Також під час заходу були обговорені питання безпечного поводження за кермом, безпечного руху організованими групами.

Ще раз наголошуємо: життя людини – то дуже велика цінність!

НАВЧАЮЧИСЬ, ГРАЄМО – ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЯ!

НАВЧАЮЧИСЬ, ГРАЄМО – ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЯ!

Реалії жахливого воєнного сьогодення вносять свої корективи й в освітній процес. Питання безпеки, захисту і збереження життя та здоровʼя всіх учасників освітнього процесу виходять на перший план і є край актуальними. Отже, навчання основам безпечної поведінки сьогодні – задача кожного педагога, незалежно від того, який предмет викладається.

Так, у Харківському фаховому коледжі спорту вчителем інформатики Наталією МОШЕНСЬКОЮ для учнів 7-8-х класів було організовано навчання основам мінної безпеки. За методичними матеріалами «Освіторії» – неприбуткової громадської спілки, яка допомагає реформувати та розвивати освіту в Україні (є засновником та організатором національної премії для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine та онлайн медіа про освіту та виховання «Освіторія-медіа») для вихованців коледжу було проведено цікавий інтерактив – гру у форматі онлайн-квесту за мотивами сюжетів суперкоманди Інфорсів проти мін.

Команда Інфорсів – супергерої з найближчого майбутнього, які запобігають трагедії від мінної небезпеки. Їхня задача – навчити людей правил безпечної поведінки, щоб врятувати їм життя. Гравцям необхідно було виконувати завдання від команди та позначати правильні відповіді на екрані. Під час проходження квесту учні мали можливість у цікавій ігровій формі дізнатися про відповідні небезпечні локації та вибухонебезпечні предмети. Сучасний навчальний формат заняття допоможе краще запам’ятати правила поводження із вибухонебезпечними предметами та їх зовнішній вигляд.

Освітяни всієї України стоять сьогодні на варті життя кожної нашої дитини!

Тільки разом – до ПЕРЕМОГИ!

ОЛІМПІАДА «КІБЕРДОСЛІДНИК» З КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ОЛІМПІАДА «КІБЕРДОСЛІДНИК» З КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

03-14 березня 2023 року факультет №6 Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн-режимі проводив олімпіаду «Кібердослідник» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області, а також здобувачів І та ІІ курсів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою заходу було сприяти підвищенню обізнаності в сфері інформаційних технологій та кібербезпеки учнівської молоді України.

У заході взяли участь 147 учнів із різних областей України. У складних змаганнях, що включали як теоретичні, так і практичні завдання, також взяв участь і вихованець відділення водного поло Харківського фахового коледжу спорту Данііл ЧУМАК (учитель інформатики: Наталія МОШЕНСЬКА).

Не дивлячись на те, що Данііл навчається тільки у 7-ому класі, він гідно представив наш коледж на олімпіаді, продемонструвавши свої знання з інформаційних технологій, основ кібербезпеки, основ криптології, та достав сертифікат-відзнаку.

Вітаємо Данііла! Впевнені, що досвід участі у цій олімпіаді багато чому навчив.

Спортивна родина ХФКС закликає: ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтеся нового, розвивайтеся як у спорті, так і у навчанні! Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожного дня!

Тож, бажаємо також браво, хвацько і красиво діяти і перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій!

Online-консультація з питань НМТ 2023

Online-консультація з питань НМТ 2023

5 квітня 2023 р. заступником директора з виховної роботи Наталією МОШЕНСЬКОЮ, учителем зі спорту відділення футболу Андрієм ОГІЄНКО, класним керівником 11-Б класу Тамарою ВАСЮКОВОЮ та вихователем 11-Б класу Ларисою ТРАЧ з використанням комунікаційної технології «Zoom» була проведена online-консультація з організаційних питань національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023 для вихованців коледжу, які зараз перебувають у місті Живець (південна Польща, Сілезьке воєводство) у Народному спортивному клубі «Лучник – Живець».

ПРЕВЕНТИВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАХІД «АЛГОРИТМУ ДІЙ У РАЗІ ОГОЛОШЕННЯ СИГНАЛІВ «УВАГА ВСІМ», «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

ПРЕВЕНТИВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАХІД «АЛГОРИТМУ ДІЙ У РАЗІ ОГОЛОШЕННЯ СИГНАЛІВ «УВАГА ВСІМ», «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»
На виконання вказівок щодо підготовки населення Xapкiвcькoї області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2023 рік Управління у справах молоді та спорту XОВА, з метою подальшої реалізації вимог Кодексу цивільного захисту України вчитель предмета «Захист України» ХФКС Микола СЄДИХ 31 березня 2023 р. разом з представниками ДСНС України та за матеріалами ДСНС України в online-форматі з використанням комунікаційної технології «Zoom» провів превентивний навчальний захід для вихованців коледжу з безпекової інформації та алгоритму дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім», «Повітряна тривога». Під час заходу також була висвітлена змістовна інформація щодо мінної безпеки. У процесі діалогу учні проявили зацікавленість та брали активну участь в обговоренні нагальних питань безпеки.
Памʼятайте: увага, обережність, передбачуваність, інформованість – запорука особистої та колективної безпеки!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»
На виконання вказівок щодо підготовки населення Xapкiвcькoї області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2023 рік Управління у справах молоді та спорту XОВА, з метою подальшої реалізації вимог Кодексу цивільного захисту України вчитель предмета «Захист України» ХФКС Микола СЄДИХ 8 лютого 2023 р. узяв участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Військово-фізична підготовка громадян України в умовах воєнного стану», який проходив в online-форматі з використанням комунікаційної технології «Zoom».
Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», ГО «Ukraine Active».

НАВЧАННЯ У МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ

НАВЧАННЯ У МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ

На виконання вказівок щодо підготовки населення Xapкiвcькoї області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2023 рік Управління у справах молоді та спорту XОВА, з метою подальшої реалізації вимог Кодексу цивільного захисту України вчитель предмета «Захист України» ХФКС Микола СЄДИХ 3 лютого 2023 р. пройшов практичне навчання у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України за тематично-навчальною програмою «Центр практик безпеки «ТехноПарк», а також узяв участь у тренінгу за темою «Основи мінної безпеки, дії під час надзвичайних ситуацій». Під час заходу відбулося практичне відпрацьовування дій при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів (основи мінної безпеки); з пожежної безпеки; першої домедичної допомоги; захисту від хімічного та біологічного ураження.

Про схвалення Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затвердження операційного плану заходів на 2022 -2024 роки з її реалізації (розпорядження КМУ від 20.12.2022 №1163-р, м. Київ)

Про схвалення Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затвердження операційного плану заходів на 2022 -2024 роки з її реалізації (розпорядження КМУ від 20.12.2022 №1163-р, м. Київ)

Стратегія впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року визначає базові принципи, цільові групи, стратегічні цілі та завдання щодо реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти.

Реалізація Стратегії спрямована насамперед на такі цільові групи: здобувачки і здобувачі освіти – вихованки/вихованці, учениці/учні, студентки/студенти, курсантки/курсанти, слухачки/слухачі, стажистки/стажисти, аспірантки/аспіранти (адʼюнктки/ад’юнкти) та інші особи, які здобувають освіту за будь-яким видом та формою її здобуття; управлінський, педагогічний та науково-педагогічний персонал у сфері освіти, який забезпечує ефективність та якість її функціонування, від чиїх уявлень, поглядів, ідеалів, оцінок та переконань значною мірою залежить світогляд майбутніх поколінь; батьки та законні представники здобувачок і здобувачів освіти, які здійснюють виховання дітей та молоді, формують їх уявлення про світ та є взірцем поведінки; персонал органів управління освітою, який приймає управлінські та кадрові рішення, визначає умови для роботи закладів освіти, зокрема реалізує державну політику щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти.

ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «БЛЕКАУТ В УКРАЇНІ: ПРАВИЛА ВИЖИВАННЯ» У ХФКС

ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «БЛЕКАУТ В УКРАЇНІ: ПРАВИЛА ВИЖИВАННЯ» У ХФКС

Країна-агресор росія продовжує обстрілювати об’єкти критичної інфраструктури України і вимушені відключення електрики вже стали для українців повсякденністю. У будь-який момент все може стати ще гірше, у тому числі, не виключений сценарій, за якого станеться повний блекаут.

За умови повного відключення від електроенергії потрібно оволодіти хоча б мінімальними навичками виживання у таких умовах ще до того, як усе почнеться.

Повністю або частково заблокованими можуть бути постачання електроенергії, води, газу, тепла, робота телефонного, мобільного зв’язку, Інтернету, банкоматів та банківських терміналів, магазинів та аптек.

Онлайн-урок з мінної безпеки за участі пса Патрона, Дмитра Монатіка та рятувальника Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС)

ВИХОВУЮЧИ – НАВЧАЄМО, НАВЧАЮЧИ – ВИХОВУЄМО: НЕТРАДИЦІЙНИЙ УРОК ІНФОРМАТИКИ У ХФКС ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

ВИХОВУЮЧИ – НАВЧАЄМО, НАВЧАЮЧИ – ВИХОВУЄМО: НЕТРАДИЦІЙНИЙ УРОК ІНФОРМАТИКИ У ХФКС ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ
Сучасні вимоги та виклики до роботи вчителя мають розширювати викладацьку роль не тільки у сутності інформації, але й і у формі її передачі учню. Виходячи із задач сучасної школи, провідним принципом вдосконалення методичної системи навчання є гуманізація освіти, особистісна орієнтація навчання, тобто урахування специфіки змісту предмету, який викладається, та актуального стану оточення усіх учасників освітнього процесу. Сучасні освітні технології розглядають процес навчання на рівні безпосередньої дії на учнів, бо навчання нерозривно пов’язано з практикою, з буденним життям людини.
Так, наприклад, сучасне мистецтво може стати потужним дидактичним інструментом при вивченні такої технічної дисципліни як інформатика.

ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ РАДІАЦІЙНІЙ НЕБЕЗПЕЦІ» У ХФКС

ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ РАДІАЦІЙНІЙ НЕБЕЗПЕЦІ» У ХФКС

Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, співробітників, рідних і близьких? Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної ситуації? І у суспільстві, і у закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від знань, умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, які у цей час знаходяться поруч.

ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «МІННА БЕЗПЕКА ДЛЯ УЧНІВСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ВОЄННИХ ДІЙ» У ХФКС

ПРЕВЕНТИВНИЙ ЗАХІД «МІННА БЕЗПЕКА ДЛЯ УЧНІВСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ВОЄННИХ ДІЙ» У ХФКС
З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на інформування учнів про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети, правила поведінки при їх виявленні та відповідно річного плану роботи ХФКС 30 вересня 2022 р. вчителем предмета «Захист України» Миколою СЄДИХ для учнів 10-11-х класів було проведено заняття з теми «Мінна небезпека. Алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів».

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК «ПОВЕРТАЮСЯ ДО НАВЧАННЯ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК «ПОВЕРТАЮСЯ ДО НАВЧАННЯ»
1 вересня 2022 р. у прямому ефірі інформаційного спільного телемарафону відбувся Всеукраїнський урок «Повертаюся до навчання» за участю Першої леді України Олени Зеленської, Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, а також Тіни Кароль, Євгена Клопотенка, Тараса Тополі та Олександра Педана. Провели урок популярні ведучі – Неля Шовкопляс та Руслан Сенічкін. Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти в партнерстві з Гете-Інститутом Федеративної Республіки Німеччини. Метою ініціативи є мотивування учнів повернутися до навчання.

«ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ»

«ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ»

Неможливо уявити сьогодення без цифрових технологій. Вони супроводжують нас на кожному кроці й можуть не тільки сприяти ефективній роботі, спілкуванню чи навчанню, а й допомогти бути у тренді всіх процесів глобалізації та діджиталізації.

Реформа Нової української школи акцентує увагу на розвитку інформаційно-цифрової компетентності, яка передбачає впевнене і водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, у публічному просторі та приватному спілкуванні. Формування інформаційно-цифрової компетентності учнів коледжу шляхом актуалізації і закріплення знань, отриманих раніше з предмету «Інформатика» та власного досвіду, є одним з пріоритетних напрямків роботи педагогічного колективу ХФКС, що всіляко підтримується адміністрацією закладу.

ВЕБІНАР «ОНОВЛЕННЯ І ДОПОВНЕННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ GOOGLE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ОНЛАЙН» («Академія цифрового розвитку»)

ВЕБІНАР «ОНОВЛЕННЯ І ДОПОВНЕННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ GOOGLE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ОНЛАЙН» («Академія цифрового розвитку»)
26 квітня 2022 р. заступник директора з виховної роботи ХФКС Наталія МОШЕНСЬКА, методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА та учитель інформатики Ольга ГОРБЕНКО взяли участь в онлайн-вебінарі «Оновлення і доповнення цифрових інструментів Google для оптимізації освітнього процесу онлайн», організованому ТОВ «Академія цифрового розвитку» (м. Київ) – платформою-інтегратором активностей з метою навчання використанню цифрових інструментів і їх практичного застосування для різноманітних категорій користувачів.

ВЕБІНАР «ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ GOOGLE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ОНЛАЙН» («Академія цифрового розвитку»)

ВЕБІНАР «ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ GOOGLE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ОНЛАЙН» («Академія цифрового розвитку»)
19 квітня 2022 р. заступник директора з виховної роботи ХФКС Наталія МОШЕНСЬКА та учитель інформатики Ольга ГОРБЕНКО взяли участь в онлайн- вебінарі «Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн», організованому ТОВ «Академія цифрового розвитку» (м. Київ) – платформою, яка є інтегратором активностей з метою навчання використанню цифрових інструментів і їх практичного застосування для різноманітних категорій користувачів. Захід був спрямований на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. На учасників чекав майстер-клас від сертифікованого тренера Google Антоніни БУКАЧ про найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі освітян. Унікальний формат заходу було реалізовано через живі демонстрації реалізації кожної можливості!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З МЕДІАГРАМОТНОСТІ
Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки оголосили проведення 17 та 18 лютого 2022 р. в усіх закладах загальної середньої освіти України першого Всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Ця ініціатива стала частиною невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента та постановою Уряду до Дня Єднання від 14.02.2022. У часи відкритого доступу до інформації медіаграмотність – не тільки навичка орієнтації в медіапросторі. Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення.

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ТРАНСФОРМАЦІЇ В ОСВІТІ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ТРАНСФОРМАЦІЇ В ОСВІТІ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ»
3 лютого 2022 р. заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА, учителі інформатики Ольга ГОРБЕНКО, Марія МАСЛОВА взяли участь у міжнародному форумі «Трансформації в освіті: виклики і перспективи», трансляція якого відбувалася на YouTube-каналі та охопила понад 10 тис. освітян зі всіх регіонів України, спікерів із закладів освіти, наукових установ, громадських організацій, а також зарубіжних експертів із Британії, Китаю, Грузії, Сингапуру, Польщі, Фінляндії, Хорватії. Організатори – Державний заклад вищої освіти України «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України спільно з видавництвом «Ранок».

ХХІ МІЖНАРОДНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ» (КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКИХ ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «НАРТЕКС»)

ХХІ МІЖНАРОДНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ» (КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКИХ ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «НАРТЕКС»)
26 січня 2022 р. учні 8-А класу відділення водного поло Ровний Анатолій, Тюкін Максим, Барков Артемій, Олійников Владислав під керівництвом заступника директора з виховної роботи, вчителя інформатики Мошенської Н.В. взяли участь у ХХІ міжнародній науково-практичній конференції учнів «Різдвяні читання», що традиційно організовується ХНУ ім. В.Н.Каразіна у співпраці з Харківською державною академією культури, Неурядовою організацією «OneEurope» (Німеччина), Українською асоціацією візантійських студій, ГО «Харківське міське товариство греків «Геліос», Управлінням освіти адміністрації київського району ХМР, КЗ «Школа мистецтв Харкiвської мiської ради», науковим товариством «НАРТЕКС».

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА. Зустріч в ветеранами АТО/ООС – випускниками ХФКС» - частина 4

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА. Зустріч в ветеранами АТО/ООС – випускниками ХФКС» - частина 4

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства, жорстокого поводження та захисту прав у всіх сферах життєдіяльності людини.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 р., міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства».

РОЗБУДОВА БЕЗБАР’ЄРНОЇ УКРАЇНИ: ЗАПРОВАДЖЕННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПРОЄКТУ «ОСВІТА БЕЗ БАР’ЄРІВ»

РОЗБУДОВА БЕЗБАР’ЄРНОЇ УКРАЇНИ: ЗАПРОВАДЖЕННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПРОЄКТУ «ОСВІТА БЕЗ БАР’ЄРІВ»
У 2021 р. в Україні започатковано проєкт «Без бар’єрів», у межах якого 14 квітня була прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору, що розрахована до 2030 року і передбачає усунення бар’єрів у шести основних напрямках: фізичному, суспільному і громадянському, економічному, освітньому, цифровому та інформаційному.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОNLINE-УРОК «ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОNLINE-УРОК «ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ»

12 жовтня 2021 р. вихованці ХФКС долучилися до масштабної акції – трансляції  першого Всеукраїнського оnline-уроку профорієнтації для учнів 7-11 класів в рамках реалізації проєкту з профорієнтації та побудові карʼєри «Обери професію своєї мрії» на YouTube-каналі та Facebook-сторінці МОН.

Всеосвіта

Всеосвіта

Багато учнів 7-11 класів ХФКС у 2020-2021 навчальному році брали участь в олімпіадах з фізики від національної освітньої спільноти "Всеосвіта" та отримали дипломи І-ІІІ ступенів. Наши учні встигають перемогати не тільки у спорті, але й у навчанні!

Геліантус

Геліантус

Ось і закінчується 2020-2021 навчальний рік! Багато спортивних перемог приніс він вихованцям ХФКС. Але перемагали наші учні  не тільки у спорті.

Учні 7-11 класів брали участь у Всеукраїнському конкурсі "Геліантус" і отримали дипломи І-ІІІ ступенів, а також грамоти з вивчення окремих предметів, таких як: фізика і географія.

Наш навчальний заклад та заступник директора з навчальної роботи Сухарев С.П. отримує грамоту від керівництва гри "Геліантус".

Бажаємо подальших перемог!

Безпека на залізниці

Безпека на залізниці

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, причому з двох видів: наїзду рухомого складу і ураження електричним струмом високої напруги. Це все свідчить про те, що знаходження в зоні залізниці може бути смертельно небезпечним, особливо для дітей. Номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч вольт, а гальмівний шлях поїздів в середньому становить 600-800 метрів.

Потенційними жертвами також стають меломани, що при знаходженні на залізничній інфраструктурі не розлучаються з навушниками і не вимикають звук на своїх гаджетах при переході через залізничні колії.

Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти.

ЖИТТЯ – ДУЖЕ ВЕЛИКА РОЗПЛАТА ЗА БЕЗТУРБОТНІСТЬ ТА ХАЛАТНІСТЬ.

ЗАЛІЗНИЧНА КОЛІЯ – ЦЕ ЗОНА ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ! ПРО ЦЕ ПОВИНЕН ПАМ’ЯТАТИ КОЖЕН!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"