тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

З метою вшанування світлої памʼяті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, указом Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» започатковано проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин за київським часом загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошуватимуть у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності.


Веслування академічне. RVH HERBSTSPRINTREGATTA 2023 та RVB ENDSPURT REGATTA

Веслування академічне. RVH HERBSTSPRINTREGATTA 2023 та RVB ENDSPURT REGATTA
Днями у м. Ганновер (Німеччина) відбулась серія регат, у яких взяла участь вихованка Харківського фахового коледжу спорту Легенченко Аліса.
Здобутки спортсменки:
RVH HERBSTSPRINTREGATTA 2023
4х+ - 1 місце;
8+ - 2 місце;
1х - 2 місце.
RVB ENDSPURT REGATTA
4х+ - 1 місце;
1х - 2 місце;
8+ - 2 місце;
8+мікс - 2 місце.
Вітаємо Алісу та її тренера у ХФКС Пашкова В. В. та тренера у Німеччині Захарова Ю.Ю.! Бажаємо подальших перемог!
детальніше

Онлайн-зустріч з представниками управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції з питань кібербезпеки

Онлайн-зустріч з представниками управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції з питань кібербезпеки
Навчання основам інформаційної безпеки та формування навичок медіаграмотності є актуальною і важливою складовою роботи педагогічного працівника у сучасній школі, а також чинником створення безпечного освітнього середовища. Адже онлайн-простір настільки підступний, що іноді навіть дорослим складно убезпечити себе від ризиків і загроз.
Так, з метою запобігання та попередження вчиненню правопорушень в освітньому середовищі та створення безпечних умов навчання та викладання, зокрема в умовах військової агресії проти України, згідно з Концепцією безпеки закладів освіти (розпорядження Кабінету міністрів України від 7 квітня 2023 р. №301-р.), співробітники виховної частини ХФКС взяли участь в онлайн-зустрічі з представниками управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції з питань кібербезпеки на тему «Інтернет шахрайство та актуальні питання до поліцейського», організованою НМЦ ВФПО та відділом зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Київській області.
детальніше

Зустріч з питань кібербезпеки: «Інтернет шахрайство та кібербезпека в інтернеті»

Зустріч з питань кібербезпеки: «Інтернет шахрайство та кібербезпека в інтернеті»
26 вересня студенти другого курсу Харківського фахового коледжу спорту взяли активну участь у зустрічі: «Інтернет шахрайство та кібербезпека в інтернеті», яка проводилась у режимі онлайн Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти та відділом зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Київській області, Департаментом патрульної поліції, який розпочав цикл зустрічей з метою запобігання та попередження вчиненню правопорушень в освітньому середовищі та створення безпечних умов навчання та викладання, зокрема в умовах військової агресії проти України, згідно з Концепцією безпеки закладів освіти (розпорядження Кабінету міністрів України від 7 квітня 2023 р. №301-р.). Під час зустрічі розглядались різні ситуації, які можуть відбуватись у кіберпросторі й були надані рекомендації по їх запобіганню.

Футбол. Перша ліга України 23.09.2023

Футбол. Перша ліга України 23.09.2023
23.09.2023 в м. Валки Харківської області відбувся матч першої ліги України з футболу в якому взяла участь команда Харківського фахового коледжу спорту.
Матч завершився перемогою команди ХФКС над командою Барса Суми з рахунком 3:0.
Вітаємо хлопців та їх тренерів!
детальніше

Тренінг «Хейт у школі – як протистояти словесному насильству» (szkolenie dotyczące zjawiska hejtu w szkole «Hejt w szkole – jak przeciwdziałać przemocy werbalnej»)

Тренінг «Хейт у школі – як протистояти словесному насильству» (szkolenie dotyczące zjawiska hejtu w szkole «Hejt w szkole – jak przeciwdziałać przemocy werbalnej»)

Всі ми в якийсь момент свого життя стикалися з критикою. Вона – одна із тих речей, що переслідує нас ще з дитинства. Критика буває різною: конструктивною, тобто такою, що має мету виправити щось або ж такою, що ніяк не допомагає. Іноді це навіть не критика, а хейт. Хейтять зазвичай без жодних вагомих підстав, просто намагаючись самоствердитися, відчути себе важливими.

У критики є певні характеристики, за якими її впізнають:

  • по-перше, вона має бути корисна і актуальна. Так, з критики можна дістати багато корисного, адже це ніби подивитися на ситуацію з іншого боку;
  • по-друге, критика має дбати про інтереси.

Для того, аби навчитися справлятися з критикою, варто розуміти наступне: чому критикують, чи це справді критика, а не хейт, чи дає вона зворотний звʼязок, коли хочуть допомогти, запропонувавши варіант вирішення конкретної проблема, як відрізнити критику від хейту чи самоствердження та правильно реагувати.

детальніше

Тхеквондо ВТФ. Чемпіонат України серед молоді

Тхеквондо ВТФ. Чемпіонат України серед молоді
З 15 по 17 вересня 2023 року в м. Одеса відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед молоді. Участь в змаганнях приймали близько 300 спортсменів з усіх куточків України, серед яких мали можливість виступати вихованці Харківського фахового коледжу спорту відділення тхеквондо ВТФ.
Наші спортсмени показали наступні результати:
Марія ТИМОФЄЄВА здобула срібну нагороду у ваговій категорії до 67 кг.
Герман ЮР’ЄВ став володарем бронзової нагороди у ваговій категорії до 58 кг.
Також хочеться відзначити, що ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи серед молоді і наші вихованці, призери змагань, мають можливість потрапити до складу національної команди.
Додамо, що змагання проводилися в умовах дії на території України воєнного стану із дотриманням вимог Закону України.
Вітаємо спортсменів, тренерів та батьків! Так тримати!
детальніше

Цикл зустрічей управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції з питань кібербезпеки

Цикл зустрічей управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції з питань кібербезпеки
З метою запобігання та попередження вчиненню правопорушень в освітньому середовищі та створення безпечних умов навчання та викладання, зокрема в умовах військової агресії проти України, згідно з Концепцією безпеки закладів освіти (розпорядження Кабінету міністрів України від 7 квітня 2023 р. №301-р.) Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти та відділ зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції розпочинає цикл зустрічей зі студентськими та педагогічними колективами.
26 вересня відбудуться зустрічі:
о – 13.00 для студентських колективів «Інтернет шахрайство та кібербезпека в інтернеті» за посиланням http://surl.li/lhpey;
реєстрація студентів ̶ до 25 вересня в Google-формі: http://surl.li/lhpdw;
о – 14.00 – для педагогічних колективів «Інтернет шахрайство та актуальні питання до поліцейського» за посиланням http://surl.li/lhphp;
реєстрація педагогів ̶ до 25 вересня в Google-формі: http://surl.li/lhplb.

Навчання триває: використання ігрових технологій на уроці інформатики у ХФКС

Навчання триває: використання ігрових технологій на уроці інформатики у ХФКС
Вимогливе і швидкозмінне сьогодення детермінує вплив рівня освіти на особистісний розвиток дитини. І важливим чинником впливу на результативність навчання є запровадження педагогічних технологій, які ґрунтуються на нових сучасних методологічних засадах, розвивають практичні компетентності здобувачів освіти.
Процес інформатизації суспільства стає все більш динамічним. Дистанційний формат навчання потребує використання адаптованих цікавих підходів до організації освітньої діяльності.
Ігрові технології є складовою частиною педагогічних технологій, яка дозволяє зробити цікавою і захоплюючою не тільки роботу учнів на творчо-пошуковому рівні, але і буденні кроки по вивченню навчальних предметів. Зацікавленість і доступність подачі матеріалу значно підвищують можливість учня у вивченні дисциплін. Щоб зрозуміти «як це зроблено», він готовий опрацювати не тільки ігровий матеріал, але й значно складніші та серйозніші розділи теорії.
Так, у Харківському фаховому коледжі спорту вчителем інформатики Наталією МОШЕНСЬКОЮ для учнів 8-х класів було організовано навчання з використанням ігрових елементів. Завдання на розвиток логічного мислення стануть у нагоді для розуміння сутності інформаційних процесів під час вивчення інформатики.
Сучасний навчальний формат занять допоможе краще запам’ятати навчальний матеріал та перевірити засвоєння здобутих знань на практиці.
детальніше

Футбол. Перша ліга України 2023

Футбол. Перша ліга України 2023
17.09.2023 в смт Кобиляки Полтавської області відбувся матч першої ліги України з футболу в якому взяла участь одна з двох команд Харківського фахового коледжу спорту. Матч завершився беззаперечною перемогою команди ХФКС над командою Кобиляки з результатом 5:0.
Вітаємо хлопців та їх тренерів!
детальніше

Олімпійський урок для студентів ХФКС

Олімпійський урок для студентів ХФКС
19 вересня 2023 року кафедра Олімпійського та професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури (далі - ХДАФК) організувала проведення Олімпійського уроку. До проведення цього заходу залучено студентів першого курсу Харківської державної академії фізичної культури, Харківського фахового коледжу спорту, Комунального закладу «Харківського фахового коледжу спортивного профілю» Харківської обласної ради, Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю та Національного фармацевтичного університету.
детальніше

Волейбол. Нові члени спортивної родини

Волейбол. Нові члени спортивної родини
Харківський фаховий коледж спорту прийняв у свою спортивну родину юнаків, які гідні бути у складі вихованців коледжу на відділенні волейболу.
Навчально-тренувальні заняття для хлопців – це нове почуття та емоції. Скільки в їхньому погляді усвідомлення у виборі подальшого життєвого шляху, надії та віри в обраному виді спорту.
А для вчителів зі спорту відділення - сподівання на повноцінне спортивне життя.
Разом подолаємо всі негаразди та перешкоди.
детальніше

Тренерська рада 19.09.23

Тренерська рада 19.09.23
19.09.2023 року відбулась нарада старших вчителів зі спорту та методистів Харківського фахового коледжу спорту. Були обговоренні поточні питання, відкоректована робота між навчальним та спортивним підрозділами та ухваленні відповідні рішення.
Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість працювати!
Все буде Україна!
детальніше

Дзюдо. Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009 , 2010-2012 р.н. памʼяті загиблим воїнам у зоні АТО при виконанні бойових обовʼязків Героїв України полковника Олександра Аніщенка та капітана Максима Савченка

Дзюдо. Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009 , 2010-2012 р.н. памʼяті загиблим воїнам у зоні АТО при виконанні бойових обовʼязків Героїв України полковника Олександра Аніщенка та капітана Максима Савченка
17.09.2023 року в м. Суми відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009 , 2010-2012 р.н. памʼяті загиблим воїнам у зоні АТО при виконанні бойових обовʼязків Героїв України полковника Олександра Аніщенка та капітана Максима Савченка.
Здобутки вихованців Харківського фахового коледжу спорту на цьому турнирі:
Золоті нагороди здобули:
Колпачов Володимир;
Тихонов Максим;
Остапенко Богдан;
Вінтоняк Данило;
Багмет Кіра;
Срібні нагороди вибороли:
Мазур Олександр;
БЕЖАН Артем;
Бронзові нагороди здобули:
Агєєв Арсеній;
Черемхов Григорій.
Остапенко Богдан отримав приз за найкращу техніку.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!
детальніше

Дзюдо. Чемпіонат України серед молоді до 23 років

Дзюдо. Чемпіонат України серед молоді до 23 років
14-15.09.2023 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо. Вихованець Харківського фахового коледжу спорту Кравченко Данило став срібним призером у ваговій категорії 60 кг та виконав норматив Майстра Спорту України.
Вітаємо спортсмена та його тренера Логачова Антона Олександровича з вдалим виступом!
детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"