тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

З метою вшанування світлої памʼяті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, указом Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» започатковано проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин за київським часом загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошуватимуть у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності.


Приймальна комісія до 7-11 класів у ХФКС 2024 року

Приймальна комісія до 7-11 класів у ХФКС 2024 року
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!
Триває набір до 7- 11 класів на такі відділення:
🚴‍Велоспорт
🚣Веслування академічне
🤼Вільна боротьба
🤽Водне поло
🏐Волейбол
🥋Дзюдо
🏃Легка атлетика
🏊‍Плавання
🏊Плавання синхронне
🏹Стрільба з лука
🥋Тхеквондо ВТФ
⚽️Футбол
🏆Додатковий контингент
НАШІ ПЕРЕВАГИ:
✅ безкоштовне навчання,
✅ 5-разове харчування,
✅ проживання у гуртожитку,
✅ медичний супровід тренувального процесу,
✅ забезпечення спортивним інвентарем та обладнанням,
✅ випускники отримують дипломи БСО та ПЗСО державного зразка.
Отримати вичерпну інформацію щодо вступу до коледжу можна за номерами:
📱067-41-58-660 методист спортивного відділення Олена Вікторівна Кабиченко
📱050-631-99-68 методист спортивного відділення Марія Анатоліївна Сова
Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті - https://hfks.org.ua та на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/hfksp
🇺🇦 Молодь України попри все обирає спорт 🇺🇦

Приймальна комісія на І курс ХФКС 2024 року

Приймальна комісія на І курс ХФКС 2024 року
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ
Голова Приймальної комісії, директор Коледжу - ІГОР ПРИХОДЬКО
Заступниця голови Приймальної комісії, заступниця директора з навчально-методичної роботи
Олена ФЕДУНОВА helena.kh26@gmail.com
Відповідальний секретар Приймальної комісії:
Ірина ВОРОПАЙ voropajira1207@gmail.com
Телефони для довідок та консультацій:
0508017941 Олена ФЕДУНОВА
0996366957 Ірина ВОРОПАЙ
Коледж створює консультаційний центр при Приймальній комісії для надання допомоги вступникам під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв в електронній формі ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА ЗА РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ:
Заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії Олена КАБИЧЕНКО elena.archery@gmail.com
0674158660

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (щодо забезпечення особистої безпеки при знаходженні на об’єктах залізничного транспорту)

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (щодо забезпечення особистої безпеки при знаходженні на об’єктах залізничного транспорту)

Керівництво Харківського регіонального відділу організації роботи станцій виробничого підрозділу «Служба роботи станцій» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» звертає увагу на те, що останнім часом спостерігається тенденція до збільшення випадків травмування громадян на об’єктах залізничної інфраструктури, зокрема на станціях.

Залізниця є зоною підвищеної небезпеки не тільки через pyx поїздів та електропоїздів, а i у зв’язку з наявністю енергетичного обладнання, яке має напругу електричного струму від 220 вольт до 27500 вольт.

Найчастіше електротравми стаються на дахах вагонів поїздів, куди підлітки намагаються піднятися через бажання похизуватися перед однолітками, задля селфі, розваги тощо.

РОБОЧА НАПРУГА КОНТАКТНОЇ МЕРЕЖІ – 27500 ВОЛЬТ. ПІД ЧАС НАБЛИЖЕННЯ ДО ДРОТУ БЛИЖЧЕ НІЖ НА 2 МЕТРИ МОЖЕ ВИНИКНУТИ ЕЛЕКТРИЧНА ДУГА МІЖ ТІЛОМ ЛЮДИНИ І ПРОВОДОМ ТА ЗАВДАТИ ЕЛЕКТРОТРАВМУ З ВАЖКИМИ НАСЛІДКАМИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я.

На даху вагона існує велика ймовірність отримати ураження електричною дугою. Людину вражає струмом, внаслідок чого вона падає з даху вагона та отримує травми від падіння. Найчастіше це переломи рук, ніг, ребер та хребта, нерідко відкриті черепно-мозкові травми. Загоряння одягу та волосся супроводжується опіками шкіри. Струм проходить через yci органи i вражає ïx. ПІСЛЯ ТОГО ЯК ЛЮДИНА ОПИНИЛАСЯ НА ДАХУ ПОЇЗДА, ВОНА МОЖЕ ЗГОРІТИ ЗАЖИВО.

У рідкісних випадках може пощастити. Однак викладене в Інтернеті відео провокує екстремалів повторити «подвиги», а думка що «лихо може статись з ким завгодно, тільки не зі мною» може зіграти злий жарт ...


детальніше

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2024 РОКУ!!!

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2024 РОКУ!!!
Харківський фаховий коледж спорту оголошує прийом на навчання для здобуття фахової передвищої освіти в 2024 році за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра
• галузь знань 01 Освіта/Педагогіка
• спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»
• кваліфікація «Тренер з виду спорту» (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи і т. ін.)
• денна форма навчання
• на основі повної загальної середньої освіти
• за регіональним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб
• термін навчання 2 роки 10 місяців.
УСІХ БАЖАЮЧИХ ВСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ ПРОСИМО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ВСТУПНИКА ДО 31 ТРАВНЯ 2024 РОЗМІЩЕНУ НА САЙТІ за наступним посиланням:

Анкета для дівчат

Анкета для хлопців
детальніше

Урок памʼяті та жалоби до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії 4 червня

Урок памʼяті та жалоби до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії 4 червня

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19.08.1982 р. щороку 4 червня у світі відзначається Міжнародний день безвинних дітей – жертв агресії.

4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії. День пам’яті встановила Верховна Рада України у 2021 р..

З 2014 р. розпочалася російська збройна агресія на Донбасі. Уже відтоді на Сході гинули, зникали безвісти, були пораненими й травмованими невинні українські діти. Повномасштабна російська агресія 2022 р. знову змусила нашу державу відчути, як це, коли безневинні діти страждають через війну.

У Харківському фаховому коледжі спорту за допомогою сервісу відеотелефонного звʼязку Google Meet виховательками Олесею ЖУК, Ларисою ТРАЧ та Ганною ШКОЛЬНОЮ був проведений урок памʼяті та жалоби до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії 4 червня.

Найважливіше для нас – діти! Найстрашніше – їх смерть і страждання!

Цим злочинам немає жодного виправдання! Наслідки російської агресії в Україні весь світ пам’ятатиме ще упродовж століть. Ми ніколи не пробачимо смерті безневинних дітей, які повинні були стати майбутнім нашої держави!

Вічний спокій маленьким, невинним душам!

Віримо в Україну!

Віримо в ЗСУ!


детальніше

Всеукраїнська акція “Голоси дітей”

Всеукраїнська акція “Голоси дітей”
У Тернополі, 4 червня, провели Всеукраїнську акцію “Голоси дітей”. Захід був присвячений пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Акція започаткована з ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ. Старший учитель зі спорту Харківського фахового коледжу спорту відділення водного поло Світлана ВИШНЕВСЬКА та її вихованка Діана МАЗУР, відвідали Всеукраїнську акцію “Голоси дітей”. Приєднавшись до акції, вшанували пам’ять загиблих дітей через російську агресію, залишивши дзвіночки на деревах, які символізують голоси загиблих дітей. Починаючи з 2014 року, через військову агресію українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення і втрачають життя. Відповідно до інформації з державного порталу «Діти війни», станом на 2 травня 2024 року внаслідок збройної агресії РФ проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано 1311 випадків поранення та 545 фактів загибелі дітей. Проте такі дані не є остаточними, оскільки неможливо отримати достовірну інформацію через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України”.
детальніше

ОНЛАЙН-НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ – 2024 РОКУ

ОНЛАЙН-НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ – 2024 РОКУ
10 травня 2024 року Генеральним директором Директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олегом ШАРОВИМ проведено онлайн-нараду з питань підготовки та проведення вступної кампанії 2024 року, в якій взяла участь Олена ФЕДУНОВА, заступниця директора з навчально-методичної роботи Харківського фахового коледжу спорту.
Учасників наради привітала завідувачка відділом освіти і науки Директорату з питань внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Світлана КРЕТОВИЧ.
Спікерами онлайн-наради були:
Світлана КРИШТОФ, директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації;
Наталія ЮР, заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти;
Оксана БЄЛІК, директор Державного підприємства «Інфоресурс»;
Наталія ВІТРАНЮК, директор Департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої і освіти дорослих Державної служби якості освіти України;
Володимир КАШПЕРСЬКИЙ, начальник Головного управління вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України;
Віталій НОСОК, Державний експерт Експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України;
Сергій КЛИМ, Державний експерт Експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України;
Андрій ОХРІМОВСЬКИЙ, Державний експерт Експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України;
Олена ШИКОВА, Державний експерт Експертної групи з питань фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України;
Ольга РОССОШАНСЬКА, в.о. Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.
Отримано відповіді на численні запитання учасників зібрання, які є найбільш актуальними при підготовці до вступної кампанії.
детальніше

ВИРОБНИЧА ОНЛАЙН-НАРАДА ВИКЛАДАЧІВ НАВЧАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ 07.05.2024

ВИРОБНИЧА ОНЛАЙН-НАРАДА ВИКЛАДАЧІВ НАВЧАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ 07.05.2024
07 травня 2024 року у Харківському фаховому коледжі спорту відбулася виробнича онлайн-нарада викладачів навчальної частини.
Під час засідання розглянуто питання порядку денного:
1. Про підготовку та проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії 2023-2024 навчального року.
2. Про порядок допуску здобувачів до складання літньої заліково-екзаменаційної сесії.
3. Про стан формування ВІДОМОСТЕЙ ПРО САМООЦІНЮВАННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ.
4. Про проведення семестрових ДКР.
5. Про проведення Практики пропедевтичної (ознайомчої) у здобувачів І курсу.
6. Про підготовку матеріалів до проведення літньої заліково-екзаменаційної ceciї: навчально-методичне забезпечення (екзаменаційна документація, екзаменаційні білети).
детальніше

Тематичний виховний захід «Памʼять заради майбутнього»

Тематичний виховний захід «Памʼять заради майбутнього»
У рамках плану заходів по ХФКС щодо відзначення Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр. вихователем Зоєю АМЕЛІНОЮ та класним керівником 11-В класу Вікторією АНДРЄЄВОЮ був проведений тематичний виховний захід «Памʼять заради майбутнього»
Формування культури історичної памʼяті – один із важливих напрямків виховної роботи у коледжі. До того ж, історична пам’ять є основою для визначення особистістю власної ідентичності, сприйняття та поваги до вибору іншої людини, інтеграції та консолідації спільноти на основі загальнолюдських цінностей. Без повернення до викладу історичного минулого неможливо сформувати самосвідомість українського народу, а Україні увійти в європейський освітній простір.
Слава, шана і вдячність ЗСУ за те, що боронять нас від рашистської навали сьогодні та стоять на захисті нашої держави!
детальніше

Робоча нарада виховної частини ХФКС

Робоча нарада виховної частини ХФКС
8 травня 2024 р. відбулася робоча нарада виховної частини Харківського фахового коледжу спорту при директорові коледжу Ігорю ПРИХОДЬКУ.  Ігор Вікторович ознайомив присутніх з порядком проведення поточних відновлювальних робіт у закладі по усуненню наслідків руйнації, окреслив практичні задачі для перспективного планування роботи підрозділу на наступний навчальний рік.
Заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА звітувала про стан виконання плану виховної роботи на 2023-2024 н.р.. Підкреслила важливість посилення роботи у напрямку національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.
Головний бухгалтер коледжу Ніна ПОЛНІКОВА повідомила про особливості попереднього розподілу робочого навантаження співробітників на наступний навчальний рік.
Заступник директора з навчальної роботи Сергій СУХАРЕВ доповів про перспективи та спроможність освітньої мережі по закладу на 2024-2025 н.р..
Якісне планування роботи в ХФКС – це запорука нашого успіху.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати! Віримо в Перемогу!
детальніше

Виховна година-спілкування у 10-Б класі «Хай буде вільна Україна на всі часи на всі віки»

Виховна година-спілкування у 10-Б класі «Хай буде вільна Україна на всі часи на всі віки»

До Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років вихователькою Ларисою ТРАЧ та класним керівником 10-Б класу Олександром ШТИХОМ для вихованців ХФКС була проведена виховна година-спілкування «Хай буде вільна Україна на всі часи на всі віки».

8 травня ми вшановуємо подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Також у цей травневий день ми утверджуємо спадкоємність традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників нашої Вітчизни, консолідуємо суспільство навколо ідеї захисту України, яка є актуальною, як ніколи раніше.

Окрім подій Другої світової війни педагоги разом зі здобувачами освіти обговорювали також питання євроінтеграції у розрізі 9 травня, встановленого в Україні як День Європи Указом Президента України «Про День Європи» від 08.05.2023 №266/2023, який відзначається щороку спільно з державами Європейського Союзу.

Це рішення прийнято «усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань».

Урок патріотичного виховання «Хай пам’ять про війну нас всіх єднає» (до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років)

Урок патріотичного виховання «Хай пам’ять про війну нас всіх єднає» (до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років)
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. До європейської традиції відзначення цієї дати приєдналися також й у Харківському фаховому коледжі спорту. Вихователями Олесею ЖУК, Ганною ШКОЛЬНОЮ, Ларисою ТРАЧ, Маргаритою НОНКОЮ та Іриною КОЛЕСНІК для учнів 7-8 класів коледжу був проведений урок патріотичного виховання «Хай пам’ять про війну нас всіх єднає».
У 2023 р. Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.
Поступовий офіційний перехід до європейської традиції памʼятання розпочався після Революції Гідності. Ця традиція полягає не тільки в зміні дати, а й у зміні фокусу – з культу зброї та перемоги на внесок різних спільнот у подолання нацизму, на окрему людину, її страждання і втрати у війні. День пам’яті та перемоги – це нагадування, що Друга світова розпочалася внаслідок домовленостей двох тоталітарних режимів: націонал-соціалістичного (нацистського) у Німеччині й комуністичного в СРСР, а також мовчазного небажання найпотужніших держав світу чинити спротив агресорам. У 1939-1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого український, єврейський, кримськотатарський та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат.
Символом памʼяті про Другу світову війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті.
З метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті Указом Президента України від 8 травня 2023 р. №266 9 травня в Україні встановлено як День Європи.
детальніше

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги, встановлений минулого року Законом України «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років». Це – дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом і памʼять про загиблих і всіх жертв Другої світової.
Український інститут національної пам’яті пропонує й надалі дотримуватися європейського підходу в меморіалізації подій, героїв і жертв Другої світової та сучасної російсько-української воєн. Виходячи з цього, Інститут підготував тематичні інформаційні матеріали, які містять такі розділи: вступ; ключові повідомлення; історична довідка; коли нацизм капітулював; як Москва перетворила перемогу на культ; 9 травня – День Європи; тематичні матеріали Українського інституту національної пам’яті.

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
Не зважаючи на нелегкий час для нашої країни, в Харківському фаховому коледжі спорту триває напружена, але неймовірно цікава освітня та науково-методична робота. З великим захопленням здобувачі та викладачі брали участь у тижні циклової комісії професійної та практичної підготовки який проходив з 22.04.2024 по 29.04.2024 року. В цей період були проведені:
– засідання викладачів циклової комісії професійної та практичної підготовки на тему: «Особливості педагогічної комунікації в період війни»;
– квест на тему «Історія міжнародного спортивного та олімпійського рухів» (в ньому прийняли участь викладачі циклової комісії та здобувачі освіти І-ІІ курсів коледжу);
– круглий стіл - вернісаж творчих ідей викладачів циклової комісії професійної та практичної підготовки «Національно-патріотичне виховання молоді в сучасних умовах»;
– конкурс творчих робіт-есе «Чому я вибрав (ла) професію тренер з виду спорту», в якому прийняли участь здобувачі освіти Коледжу. Переможець – здобувач освіти ІІ курсу Кириченко Данило;
– студентська науково-практична конференція на тему: "МОЯ ПРОФЕСІЯ - МОЄ МАЙБУТНЄ". На конференції був присутній Андрусенко Юрій Володимировичем, директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Харківської міської ради», який продемонстрував відеоролик «Оглядова онлайн-екскурсія КЗ «ДЮСШ № 1 Харківської міської ради», у якому розповідалось про шість відділень з видів спорту, які функціонують у спортивній школі.
Здобувачі освіти під керівництвом викладачів були не пасивними слухачами, а власне інструкторами, тренерами, що передають свої знання, уміння й навички іншим учасникам. Дякуємо заступниці директора з навчально-методичної роботи Олені Федуновій та методисту навчальної частини Галині Дусь за допомогу в проведенні тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки.
детальніше

Дзюдо. Чемпіонат України серед юнаків до 16 років.

Дзюдо. Чемпіонат України серед юнаків до 16 років.
29.04.-01.05. 2024 в м.Київ відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків до 16 років.
Вихованець Харківського фахового коледжу спорту Колпачов Володимир став призером чемпыонату виборовши бронзову винагороду у ваговій категорії до 46 кг.
Ще один вихованець ХФКС Тихонов Максим на жаль зупинився лише за крок від медалі та посів пʼяте місце у ваговій категорії до 55 кг
Вітаємо хлопців та їх тренера Логачова А.О. з вдалим виступом!
детальніше

«ОЦе курс: Шлях до доброчесності»

«ОЦе курс: Шлях до доброчесності»
Чи краде корупція можливості? Як корупційні прояви впливають на державні інституції? А яку роль у запобіганні та боротьбі з корупцією відіграє Парламент?
Про це та більше можна дізнатися на спільному курсі Освітнього центру Верховної Ради України та Офісу Доброчесності НАЗК з теоретичних та практичних навичок ідентифікації та нейтралізації корупції у всіх сферах нашого життя «ОЦе курс: Шлях до доброчесності».
5 вебінарів розкриють актуальні теми корупції як явища, ідентифікують її прояви у повсякденному житті, допоможуть розпізнати та обрати доброчесні сценарії поведінки.
Після успішного проходження навчання та не менш успішного виконання фінального завдання можна отримати сертифікат.
Початок 1 травня 2024.
Тривалість курсу: 5 уроків (щосереди).
Початок о 15:00.
Де? онлайн-платформа Zoom.
Реєстрація: https://forms.gle/3Yq16AHxpaLKmdgv9
детальніше

Велоспорт. Чемпіонат України (трек)

Велоспорт. Чемпіонат України (трек)
З 24 по 26 квітня у м. Львів на критому велотреку відбувся чемпіонат України та Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат. У змаганнях приймали участь понад 160 велосипедистів із 15 команд.. Команду ХФКС представляло 2 спортсменки.
Результати змагань:
Дубініа Кіра 10 клас
3м. в груповій гонці з вибуттям серед дівчат;
3м. в гонці скретч;
3м. в груповій гонці на очки;
Спортсменів до змагань готували вчителі зі спорту Андрій Дубінін, Сергій Трофімов.
Вітаємо переможців, призерів та тренерський склад відділення!
Бажаємо наступних перемог!
детальніше

Кураторська година на тему: «Вплив небезпечних чинників на здоров'я спортсменів»

Кураторська година на тему: «Вплив небезпечних чинників на здоров'я спортсменів»
26 квітня 2024 року у Харківському фаховому коледжі спорту куратором другого курсу, викладачем природничих наук Оленою БИКОВОЮ проведено кураторську годину для здобувачів 2 курсу на тему: «Вплив небезпечних чинників на здоров'я спортсменів» у режимі онлайн на платформі Zoom.

На початку кураторської години учасники згадали про трагічну подію, найбільшу техногенну катастрофу 20 століття, Чорнобильську катастрофу, та вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя захищав Україну і світ від радіаційного лиха. У вступному слові, кураторка, Олена БИКОВА зазначила, що у 1986 році на Чорнобильській атомній станції спалахнув реактор, де знаходилось майже 200 тонн урану. Радіоактивні речовини вирвались назовні, отруюючи все навкруги. Здобувачі переглянули відеоматеріали з цієї теми й обговорили наслідки впливу радіації на організм людини.

Наступний небезпечний чинник, про який згадали під час кураторської години, це вплив на організм травмуючих факторів. Особлива небезпека може виникати при заняттях спортом. Здобувачі підготували доповіді та презентації на тему: «Травми в обраному виді спорту».

Так з доповіддю на тему: «Травми у волейболі: аналіз, попередження та підходи до лікування» виступив Павло КУМІЧОВ. Про «Загальні травми та захворювання у велоспорті» доповіла Кристина КУРАХ. Презентацію на тему: «Травми у велоспорті» підготував Данило КИРИЧЕНКО.

Метою заняття було: надати інформаційну підтримку в питаннях протидії впливу небезпечних чинників на організм спортсмена, сформувати практичні навички поведінки в ситуаціях ризику.
детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"