тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Наші новини

Програма "Велике будівництво"

Програма "Велике будівництво"
22 липня 2021 року в Офісі Президента України в рамках програми "Велике будівництво"  презентували спортивні заклади та об‘єкти спортивної інфраструктури Харківської області! Харківське державне вище училище фізичної культури № 1 також включено до програми "Велике будівництво"!

Ігри ХХХІІ Олімпіади

Ігри ХХХІІ Олімпіади
Від завтра і до 8 серпня в столиці Японії триватимуть Ігри ХХХІІ Олімпіади.
В Токіо близько 11 тисяч атлетів змагатимуться у 33 видах спорту й розіграють 339 комплектів медалей.
Україну на найголовнішому старті Планети представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30 дисциплінах).
Наші спортсмени змагатимуться у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.
16 спортсменів у 7 видах спорту представлятимуть на Олімпіаді Харківщину, а саме:
Синхронне плавання: Федіна Марта, Савчук Анастасія, Алексіїва Марина, Алексіїва Владислава, Сидоренко Ксенія, Яхно Єлизавета, Резнік Катерина, Шинкаренко Аліна (усі вихованки ХФКС).
Легка Атлетика: Килипко Марина (вихованка ХФКС).
Важка атлетика: Деха Ірина, Конотоп Каміла.
Бокс: Харциз Ярослав, Буценко Микола.
Фехтування: Свічкар Роман.
Настільний теніс: Гапонова Ганна.
Теніс: Еліна Світоліна.
Підтримуємо своїх, вболіваємо за наших!

Привітання з днем тренера

Привітання з днем тренера

В.о. директора ХДВУФК №1 Приходько Ігор Вікторович разом с чотириразовою Олімпійською чемпіонкою Яною Клочковою вітають всіх тренерів зі святом!

28 червня – День Конституції України

28 червня – День Конституції України

Щороку 28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції України. У цей день в 1996 році Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція 1996 року, з деякими змінами і доповненнями, діє у нашій країні й по теперішній час.

детальніше

Вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам ІІ курсу закладу

Вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам ІІ курсу закладу

Щирі посмішки, приємні слова викладачів, фото на згадку з одногрупниками …

25 червня 2021 року у Харківському державному вищому училищі фізичної культури № 1 здобувачам освіти ІІ курсу, які навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» денної форми навчання, за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», успішно склали комплексні Державні іспити, присвоєно кваліфікацію «Інструктор з фізкультури». У зв’язку із закінченням навчання видано дипломи державного зразка. 


 

детальніше

КОМПЛЕКСНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ З МЕДИЧНИХ ТА БІОЛОГІЧНИХ ОСНОВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

КОМПЛЕКСНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ З МЕДИЧНИХ ТА БІОЛОГІЧНИХ ОСНОВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

З 22 по 24 червня 2021 року в Харківському державному вищому училищу фізичної культури № 1 пройшов другий Комплексний Державний іспит з медичних та біологічних основ фізичної культури і спорту у випускників закладу – студентів ІІ курсу. Головою державної кваліфікаційної комісії призначено Коробейніка В.А., декана факультету фізичного виховання і спорту, кандидата педагогічних наук, доцента Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, заступником голови державної кваліфікаційної комісії - Приходько І.В., в.о. директора Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1. Членами державної кваліфікаційної комісії призначено викладачів: Бикову О.Л., голову циклової комісії гуманітарної, соціальної-економічної та природничо-наукової підготовки, спеціаліста вищої категорії; Федунову О.В, викладача, спеціаліста вищої категорії.

детальніше

ДЕРЖАВНІ ІСПИТИ

ДЕРЖАВНІ ІСПИТИ

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це торжество юності і здоров'я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.


детальніше

«ШКІЛЬНЕ ДИТИНСТВО ВАЛЬСОМ ВІДЛІТАЄ» (Випуск 2021)

«ШКІЛЬНЕ ДИТИНСТВО ВАЛЬСОМ ВІДЛІТАЄ» (Випуск 2021)

Ось і настав цей незвичайний день. День святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Тільки вчора останнім акордом шкільної симфонії відлунали екзамени ЗНО. Залишилися позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і виснажливі тренування, і відповідальні змагання. Все це – позаду. А попереду – самостійне життя.

детальніше

ДЕРЖАВНІ КОМПЛЕКСНІ ІСПИТИ СТУДЕНТІВ

ДЕРЖАВНІ КОМПЛЕКСНІ ІСПИТИ СТУДЕНТІВ

Ось і закінчився ще один навчальний рік у Харківському державному вищому училищі фізичної культури № 1.

Так, 15 червня 2021 року, розпочалися Комплексні Державні іспити у випускників закладу – студентів ІІ курсу. 


детальніше

Семінар «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» (продовженя)

Семінар «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» (продовженя)

14 червня 2021 р. заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В. та методист виховної частини Андрієвська Н.Г. взяли участь у другому семінарі «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід», організованому Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя спільно з кафедрою виховання й розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», за участі Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», який проходив з використанням сервісу відеотелефонного звʼязку «Google Meet».


детальніше

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МАСОВИЙ ЗАХІД ДЛЯ УЧНІВ «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МАСОВИЙ ЗАХІД ДЛЯ УЧНІВ «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!»

8 червня 2021 року спортивна родина ХФКС взяла участь у всеукраїнському масовому заході для учнів «Рух – це здорово!». Захід передбачав одночасне проведення по всій території України на центральних площах або значимих спортивних об’єктах населених пунктів різноманітних акцій, покликаних заохотити молодь до занять фізичною культурою та спортом.

детальніше

Семінар «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід»

Семінар «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід»

8 червня 2021 р. заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В. та методист виховної частини Андрієвська Н.Г. взяли участь у першому семінарі «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід», організованому Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя спільно з кафедрою виховання й розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», за участі Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», який проходив з використанням сервісу відеотелефоного звʼязку «Google Meet».

детальніше

«УРОК ЗДОРОВʼЯ: ЗНАТИ ПРО КОРОНАВІРУС ЯКОМОГА БІЛЬШЕ – ЗАХИСТИТИ ВІД ЗАХВОРЮВАННЯ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ»

«УРОК ЗДОРОВʼЯ: ЗНАТИ ПРО КОРОНАВІРУС ЯКОМОГА БІЛЬШЕ – ЗАХИСТИТИ ВІД ЗАХВОРЮВАННЯ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ»

Знати про коронавірус якомога більше – означає захистити від захворювання і себе, і своїх близьких. В умовах пандемії COVID-19, яка охопила світ і Україну зокрема, ці знання є надзвичайно важливими. Сьогодні, як ніколи, нам потрібно «озброювати» знаннями про COVID-19 та пандемію підростаюче покоління, аби системно протидіяти поширенню хвороби. Наша обізнаність «не на руку» новому типу коронавірусу, тоді як паніка та розпач – його союзники.

детальніше

Презентація Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга»

Презентація Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга»

27 травня 2021 року заступник директора з виховної роботи та завідувач бібліотеки Лаврова Л.П. взяли участь у презентації Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга», яка проходила з використанням комунікаційної технології «Zoom».

детальніше

Засідання навчально-методичної ради Харківського фахового коледжу спорту

Засідання навчально-методичної ради Харківського фахового коледжу спорту

Порядок денний засідання навчально-методичної ради Харківського фахового коледжу спорту під головуванням Олени Федунової був насиченим.

Так, у засіданні брали участь 10 членів ради та Ганна Тищук, практичний психолог закладу. Члени методичної ради розглянули питання: виконання навчальних програм за ІІ, ІV семестри викладачами закладу; підсумки успішності учнів і студентів за навчальний рік та атестації педагогічних працівників закладу. 

Навчально-методична рада розглянула і схвалила План роботи ради фахового коледжу на наступний 2021/2022 навчальний рік.

На засіданні було заслухано звіти голів циклових комісій та методичних об’єднань закладу.

Прийняті рішення визначили основні напрями діяльності структурних підрозділів фахового коледжу, які спрямовані на забезпечення якості надання освітніх послуг у закладі.детальніше

ЧІТКІ ОРІЄНТИРИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МАЙБУТНЬГО ВИЗНАЧЕНІ

ЧІТКІ ОРІЄНТИРИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МАЙБУТНЬГО ВИЗНАЧЕНІ

Неможливо уявити собі розвиток будь-якої справи без визначення чітких орієнтирів просування до накресленої мети. Так, для ознайомлення з роботою училища 2 червня 2021 р. до ХДВУФК №1 з дружнім візитом завітали шановні гості – керівники Харківської обласної державної адміністрації: заступник голови ХОДА Роман Семенуха, директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліка Крутова, радник голови ХОДА зі спорту Сергій Чебишев, начальник Управління у справах молоді та спорту ХОДА Костянтин Ананченко, начальник відділу дошкільної освіти, інклюзивного навчання та закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування управління освіти Департаменту Ірина Счастна.

Символічно, що цей візит відбувся напередодні відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Дуже приємно і важливо, що українська держава опікується професійною підготовкою спортсменів, запровадженням олімпійських цінностей у життя сучасної молоді.

детальніше

Безпека на залізниці

Безпека на залізниці

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, причому з двох видів: наїзду рухомого складу і ураження електричним струмом високої напруги. Це все свідчить про те, що знаходження в зоні залізниці може бути смертельно небезпечним, особливо для дітей. Номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч вольт, а гальмівний шлях поїздів в середньому становить 600-800 метрів.

Потенційними жертвами також стають меломани, що при знаходженні на залізничній інфраструктурі не розлучаються з навушниками і не вимикають звук на своїх гаджетах при переході через залізничні колії.

Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти.

ЖИТТЯ – ДУЖЕ ВЕЛИКА РОЗПЛАТА ЗА БЕЗТУРБОТНІСТЬ ТА ХАЛАТНІСТЬ.

ЗАЛІЗНИЧНА КОЛІЯ – ЦЕ ЗОНА ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ! ПРО ЦЕ ПОВИНЕН ПАМ’ЯТАТИ КОЖЕН!

детальніше

Літні канікули 2021

Літні канікули 2021

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

1. Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.

2. Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.

3. Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеню тяжкості.

4. Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.

5. Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.

6. Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.

7. Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.

8. Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.

9. Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.

10. Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.

детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"