тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

З метою вшанування світлої памʼяті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, указом Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» започатковано проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин за київським часом загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошуватимуть у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності.


Розвиток навичок читання та математичної грамотності старшокласників у контексті дослідження PISA-2022

Розвиток навичок читання та математичної грамотності старшокласників у контексті дослідження PISA-2022
22.02.2024 року викладач комп’ютерної техніки та спортивної метрології, вчитель математики ХФКС Вероніка КАРПЕНКО взяла участь у вебінарі на тему: «Розвиток навичок читання та математичної грамотності старшокласників у контексті дослідження PISA-2022» проведений Громадської спілкою «Освіторія» спільно з Українським центром оцінювання якості освіти.
Учасники вебінару дізналися про можливі зміни освітніх політик і реформи на основі результатів PISA, на що варто звернути увагу педагогічним працівникам, які безпосередньо працюють із здобувачами освіти.
Спікерка: Тетяна ВАКУЛЕНКО, директорка Українського центру оцінювання якості освіти, національний координатор міжнародного дослідження якості освіти PISA зазначила, що «Майже 20% українських учасників PISA-2022 — студенти/-ки закладів професійної та професійно-технічної освіти, тож викладачам і викладачкам цих закладів буде цікаво дізнатися про те, що саме вміють і знають здобувачі/-ки освіти, які інструменти PISA уже сьогодні доступні для використання закладами освіти».
Під час вебінару розглянуті такі питання:
- особливості проведення дослідження PISA-2022 (в умовах воєнного стану);
- PISA -2022 в Україні (охоплено 18 із 27 регіонів);
- читацька грамотність;
- рівні сформованості в предметних галузях;
- відчування приналежності учнів та студентів до закладу освіти (фантастична робота працівників закладів освіти, шкіл, коледжів, гімназій);
- булінг в закладах овіти (знизився);
- завдання для учасників PISA-2022;
- математичні вертушки;
- рамковий документ із природничо-наукової освіти PISA-2025.
детальніше

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ. ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО 10-ОЇ РІЧНИЦІ ВІД ПОЧАТКУ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ. ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО 10-ОЇ РІЧНИЦІ ВІД ПОЧАТКУ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ
10 років тому, в лютому 2014 р., Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, 20 лютого 2014 р. розпочалася сучасна російсько-українська війна. Це зафіксовано у Постанові Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків» від 21 квітня 2015 р. №337-VIII.
Широкомасштабне вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 р. принесло війну на всю територію нашої держави. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості та сміливості.
Український інститут національної пам’яті до 10-річчя від початку російсько-української війни підготував інформаційні матеріали для ознайомлення, розповсюдження і використання у роботі.

Центр інноваційної освіти «Про.Світ»

Центр інноваційної освіти «Про.Світ»
Центр інноваційної освіти «Про.Світ» запрошує освітян пройти безкоштовні сертифікатні онлайн-курси для підвищення кваліфікації.
1) Онлайн-курс «Про.Фахівці: Адаптація роботи психологічних служб шкіл до викликів, зумовлених війною» – http://surl.li/qogxu.
Онлайн-курс спрямований на підвищення рівня професійної компетентності вчителів та працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти щодо створення психологічно безпечного та сприятливого середовища для навчання дітей.
Кожне заняття містить теоретичну і практичну частини, у яких наводяться як пояснення ключових понять, підходів, форм і методів створення у школі психологічно безпечного простору вчителями та працівниками психологічної служби, так і розглядаються кейси, алгоритми дій, вправи, які допоможуть кожному, хто буде проходити онлайн-курс, глибше зануритися у розуміння того, як допомогти кожній дитині зростати достатньо здоровою в умовах, коли у країні відбувається війна.
Після проходження онлайн-курсу слухачі отримають сертифікат обсягом 0,7 кредиту ЄКТС (21 година керованої самостійної роботи).
Вартість: безкоштовно
Де: на сайті Про.Світ за покликанням https://prosvitcenter.org/courses/.
Цільова аудиторія: вчителі, практичні психологи, соціальні педагоги шкіл.
2) Онлайн-курс «Про.Безпеку: безпечна освітня екосистема громади» – http://surl.li/qogxm.
Онлайн курс розроблений задля сприяння розвитку безпечної освітньої екосистеми у громадах та розкриває питання забезпечення фізичної, інформаційної, психологічної безпеки в школі з управлінської точки зору.
У кожній темі подається базова теорія з визначених питань, відео-роз’яснення, кейси, шаблони, чек-листи, які можна завчасно скачати, та практичні завдання для реалізації підходу «навчання через дію».
Після проходження онлайн-курсу слухачі отримають сертифікат обсягом 1 кредит ЄКТС (30 годин керованої самостійної роботи).
Вартість: безкоштовно
Де: на сайті Про.Світ за покликанням https://prosvitcenter.org/courses/.
Цільова аудиторія: представники адміністрації закладів загальної середньої освіти та органів місцевого самоврядування.
Більше про діяльність та програми Центру інноваційної освіти «Про.Світ» у мережі Facebook за покликанням https://www.facebook.com/CenterPro.Svit/posts/pfbid0cjQdeex9X2wGk9JXyD5He4koaBdUgqs1fcAVV3jtZwuX48bGcQiTmbcXZDCfqKZol.

ЗАСІДАННЯ ФАХОВОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 017 «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ» 21.02.24

ЗАСІДАННЯ ФАХОВОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 017 «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ» 21.02.24
21 лютого 2024 року в режимі онлайн під головуванням Олени ФЕДУНОВОЇ, заступниці директора з навчально-методичної роботи Харківського фахового коледжу спорту проведено засідання фахового методичного об’єднання (ФМО) спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».
Відкрив засідання Мироненко Олександр Іванович – методист Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», спеціаліст вищої категорії, куратор ФМО.
Під час засідання відбулися вибори секретаря ФМО, за результатами голосування ним одноголосно обрано Булгаря Миколу Пантелійовича, голову циклової комісії «Фізична культура і спорт» ДВНЗ «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права» та розглянуто питання порядку денного.
Всі присутні мали змогу прийняти участь у обговоренні орієнтовного Навчального плану підготовки фахового молодшого бакалавра Освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт».
Для обміну досвідом викладачів та створення навчально-методичного забезпечення ФМО зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт сформовано робочі групи з навчальних дисциплін, які будуть працювати над методичним забезпеченням відповідних дисциплін.
Між представниками різних закладів освіти обговорено питання підготовки навчально-методичного забезпечення, формування авторських колективів з розробки та рецензування електронних посібників. Від Харківського фахового коледжу спорту до робочої групи по підготовці електронних посібників спеціальності 017 Фізична культура і спорт включено Лілію Григорівну Чівуріну, голову циклової комісії професійної та практичної підготовки, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 43 роки.
Також, сформовано робочі групи зі створення комплексу методичного забезпечення з навчальних дисциплін «Теорія та методика фізичної культури і спорту» та «Теорія і методика гімнастики, ритміки та хореографії». Обрано голів та їх кураторів.
Внесено пропозиції щодо подальшої ефективної роботи фахового методичного об’єднання.
детальніше

Онлайн-курс «Про.Фахівці: Адаптація роботи психологічних служб шкіл до викликів, зумовлених війною»

Онлайн-курс «Про.Фахівці: Адаптація роботи психологічних служб шкіл до викликів, зумовлених війною»
На виконання розпорядження Департаменту (управління) освіти і науки обласних, Київської міської військових (державних) адміністрацій : лист Міністерства освіти і науки України від 16.02.2024 №02-1/01/20 щодо проходження освітянами онлайн-курсів підвищення кваліфікації, 21.02.2024р. практичний психолог Харківського фахового коледжу спорту Людмила ШЕВЧЕНКО взяла участь в Онлайн-курсі «Про.Фахівці: Адаптація роботи психологічних служб шкіл до викликів, зумовлених війною» та здобула сертифікат обсягом 0,7 кредиту ЄКТС (21 година керованої самостійної роботи).
Онлайн-курс спрямований на підвищення рівня професійної компетентності вчителів та працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти щодо створення психологічно безпечного та сприятливого середовища для навчання дітей.
Схвалено науково-методичною радою КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» (протокол № 6 від 30 листопада 2023)
Онлайн-курс підготовлений у рамках проєкту «Про.Фахівці: Адаптація роботи психологічних служб шкіл до викликів, зумовлених війною», що реалізується громадською організацією «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки Plan International Ukraine.
детальніше

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС від 20.02.2024

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС від 20.02.2024
20 лютого 2024 р. в online-форматі з використанням сервісу відеотелефонного звʼязку Google Meet відбулося планове засідання методичного обʼєднання виховної частини ХФКС.
Під час зустрічі були обговорені наступні питання:
1. Організація та провадження виховної роботи у ХФКС у ІІ семестрі 2023-2024 н.р..
2. Проведення заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2024 році.
3. Відзначення Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week 2024).
4. Інформаційна довідка до 10-ої річниці від початку російсько-української війни (за матеріалами Український інститут національної пам’яті).
5. Реалізація роботи щодо підготовка до атестації: аналіз індивідуальної професійної діяльності осіб, які атестуються.
Заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА ознайомила присутніх зі змістом листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» №21/08-243 від 07.02.2024 «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної, фахової передвищої освіти в очному форматі «Professional development of Mr.Leader: Leadership Training Program».
Особливої уваги було приділено також питанню попередження несвідомого втягування неповнолітніх у протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України. Наталія Валеріївна зауважила, що в умовах сьогодення зростає ризик прихованого використання супротивником неповнолітніх осіб на шкоду державній безпеці України.
Методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА розповіла про старт Національного проєкту «Цікава фізкультура-2» (Українська федерація «Спорт заради розвитку»).
детальніше

Футбол. Тренування

Футбол. Тренування
Вихованці відділення футболу Харківського фахового коледжу спорту різних вікових груп продовжують вдосконалювати свою спортивну майстерність та брати участь у змаганнях.
Відділення футболу висловлює подяку керівництву ХФКС за підтримку та допомогу.
Щира вдячність ЗСУ за можливість для наших дітей навчатись та тренуватись!
детальніше

Нарада старших тренерів та методистів спортивних відділень 20.02.2024

Нарада старших тренерів та методистів спортивних відділень 20.02.2024
20 листопада 2024 року відбулась чергова тренерська нарада викладачів зі спорту та методистів спортивних відділень Харківського фахового коледжу спорту.
На початку засідання слово взяв заступник директора з навчальної роботи Сергій СУХАРЕВ. Він довів до відома присутніх про готовність тренерського складу колективу до цьогорічної атестації. Наголосив на важливих моментах, на які треба звернути увагу.
Наступним слово взяв методист зі спорту Олександр ІГНАТКИН, який зачитав присутнім наказ Міністерства молоді та спорту України щодо рейтингу закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання за 2023 рік, згідно з яким Харківський фаховий коледж спорту, попри вкрай непрості умови праці, посів почесне 3 місце. Також були обговоренні найближчі змагання, в яких братимуть участь вихованці ХФКС.
Наостанок слово взяв директор ХФКС Ігор ПРИХОДЬКО, який подякував всьому колективу коледжу за сумлінну працю, яка привела заклад до високих результатів.
Також Ігор Вікторович довів до відома присутніх організаційні моменти подальшої роботи закладу в сучасних реаліях та звернув увагу на деякі організаційні моменти.
Невпинно дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість продовжувати роботу.
Тримаємо освітній фронт.
Разом до перемоги!

Захід-реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні 2024

Захід-реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні 2024
20 лютого 2024 р. колектив виховної частини Харківського фахового коледжу спорту долучився до заходу-реквієму до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні 2024, організованому Науково-методичним центром ВФПО спільно з бібліотекою ВСП «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».
День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.
детальніше

День Героїв Небесної Сотні – 2024 «ЗАЛИШАЄМОСЬ ГІДНИМИ СВОЇХ ГЕРОЇВ»

День Героїв Небесної Сотні – 2024 «ЗАЛИШАЄМОСЬ ГІДНИМИ СВОЇХ ГЕРОЇВ»
День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 р. №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.
20 лютого 2014 р. в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013-2014 рр. і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 р., обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні. Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності.
Цьогоріч вдесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни з росією.
Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї. Але щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. Імена Героїв Небесної Сотні стоять першими у мартирологу загиблих у російсько-українській війні. Адже сьогодні ми знаємо, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 р., і навіть не навесні 2014, а у січні та лютому 2014 р., коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2024): захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє!

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2024): захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє!
Національний банк України інформує, що з 18 до 24 березня 2024 р. в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2024), в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні.
Всесвітній тиждень грошей – це щорічна міжнародна освітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, метою якої є звернути увагу суспільства на важливість розвитку фінансової свідомості дітей та молоді, поступового опановування ними необхідних знань, умінь, навичок, формування менталітету і поведінкової моделі, потрібних для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового добробуту й стійкості.
«Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє» – це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального та інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші.
Національний банк України з цієї нагоди готує низку заходів із фінансової грамотності, ураховуючи різні вікові групи та формати участі:
1) конкурси для дошкільнят, учнів і студентів;
2) конкурси для педагогів;
3) конкурс для найактивніших закладів освіти;
4) змагання European Money Quiz 2024;
5) вебінари та віртуальні екскурсії від експертів і партнерів Національного
банку.
Як педагогам долучитися до заходів:
1) заповнити форму для реєстрації до 15 березня 2024 року:
https://forms.gle/3QePdXJvwQJeFJ1U6;
2) зареєструватися на онлайн-зустріч з організаторами 1 березня 2024 р. о 15.00 за посиланням: https://cutt.ly/WwZ63KPu.
Отримати відповіді на додаткові запитання можна, надіславши їх на електронну адресу: talan@bank.gov.ua, зазначивши в темі листа «Global Money Week».
Дізнатися більше про заходи й умови конкурсів, знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Всесвітнього тижня грошей, можна на лендингу Національного банку України: https://events.bank.gov.ua/gmw2024.
Повну інформацію також буде розміщено на веб-сайті Центру фінансових знань «Талан»: https://talan.bank.gov.ua/ та на його сторінках у соціальних мережах.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної, фахової передвищої освіти в очному форматі «Professional development of Mr.Leader: Leadership Training Program»

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної, фахової передвищої освіти в очному форматі «Professional development of Mr.Leader: Leadership Training Program»
У 2023 році Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» розроблено освітню програму підвищення кваліфікації «Освіта та піклування» (Education & Care) з урахуванням соціокультурних та політико-економічних умов розвитку України, європейського вектору модернізації освіти держави, напрямів її реформування, новітніх наукових розробок і кращих практик у галузі дошкільної освіти, рекомендованої до впровадження Міністерством освіти і науки України (наказ №1121 від 23.10.2021).
Програма освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування / Education & Care» розроблена відповідно до нової редакції Базового компонента дошкільної освіти (2021 р.). Програма є частиною освітньої системи «Освіта і піклування / Education & Care» і містить інваріантну та варіативну складові https://mon.gov.ua/.../Prohrama.osv.ditey.rannoho.ta....
23-24 лютого 2024 р. педагогічним працівникам закладів дошкільної, фахової передвищої освіти пропонується запланувати підвищення кваліфікації за вказаною освітньою програмою та долучитись до заходів з метою підготовки до виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку, передбачених Програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care) в очному форматі тренінгу «Professional development of Mr. Leader: Leadership Training Program».
Для участі в підвищенні кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) тренінгу «Professional development of Mr.Leader: Leadership Training Program» необхідно попередньо зареєструватись за допомогою Google форми https://forms.gle/quAu5JXaL4CGXNTH7.
У межах підвищення кваліфікації для педагогічних працівників дошкільної, фахової передвищої освіти передбачено отримання сертифікату підвищення кваліфікації відповідно до організаційного внеску (15 годин / 0,5 ЄКТС).
Деталі про місце проведення та програма тренінгу будуть надіслані слухачам на електронну адресу після проходження реєстрації.
Витрати на відрядження за рахунок сторони, що відряджає. Навчання безоплатне.
Довідки за телефоном: Шарова Тетяна Михайлівна +38097 73 88 355.

Дзюдо. Відкритий чемпіонат Сумської області серед кадетів

Дзюдо. Відкритий чемпіонат Сумської області серед кадетів
26-27.01.2024 року в м. Суми відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з дзюдо серед кадетів.
Здобутки вихованців Харківського фахового коледжу спорту:
1 місце в ваговій категорії до 55 кг - Агєєв Арсеній до 55 кг;
1 місце в ваговій категорії до 60 кг - Гаврилишин Давид до 60 кг;
1 місце в ваговій категорії до 81 кг та +90 кг - Вінтоняк Данило;
1 місце в ваговій категорії до +70 кг - Багмет Кіра;
2 місце в ваговій категорії до 66 кг - Мельасанов Едем;
3 місце в ваговій категорії до 55 кг - Тихонов Максим;
3 місце в ваговій категорії до 66 кг - Мазур Олександр;
3 місце в ваговій категорії до 73 кг - Черемхов Григорій;
3 місце в ваговій категорії до 48 кг - Карпусь Дарʼя.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом!
детальніше

Веслування академічне. Чемпіонат Ганновера на ергонометрах

Веслування академічне. Чемпіонат Ганновера на ергонометрах
20 січня 2024 німецький клуб веслування академічного "DRC" провів чемпіонат м. Ганновера на ергометрах.
Студентка І курсу Харківського фахового коледжу спорту Легенченко Аліса на цих змаганнях посіла ІІ місто на дистанції 2000 метрів з результатом 7.24.7.
Ці змагання були одним з етапів підготовки Аліси до Чемпіонату Світу з веслування академічного в приміщенні на ергометрах, який відбудеться в м. Прага (Чехія) 23-24.02.2024.
Вітаємо спортсменку та її тренерів: Захарова Ю.Ю. (Німеччина) та Пашкова В.В. (Харків) з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог!
детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"