тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

З метою вшанування світлої памʼяті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, указом Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» започатковано проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин за київським часом загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошуватимуть у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності.


НМТ-2023: що потрібно знати про реєстрацію

НМТ-2023: що потрібно знати про реєстрацію
3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.
Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби створити персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним за посиланням https://testportal.gov.ua Ця функція активується одночасно з початком реєстрації.
Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти ( https://testportal.gov.ua ) та виконати в ньому такі дії:
• внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
• завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
• підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
• надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
• сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.
Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:
1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
3. документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://testportal.gov.ua/nmt-2023-shho-potribno-znaty-pro-reyestratsiyu/?fbclid=IwAR3sRjr_wbnOR142Iv-q7riFT4zMg760BJzMRTf5CgtH266M5OZqMetRSJg
детальніше

Велоспорт. Серія міжнародних рейтингових гонок з МТБ в крос-кантрі 2023

Велоспорт. Серія міжнародних рейтингових гонок з МТБ в крос-кантрі 2023
Цими днями студентка 2 курсу Харківського фахового коледжу спорту Сухопалова Марія дуже вдало виступила на міжнародних змаганнях, які відбулися в м. Нові Сад (Сербія).
Міжнародні змагання з велосипедного спорту МТБ Yason Creative District в дисципліні CROSS-COUNTRY SHORT CIRCUIT принесли Марії срібну медаль гонки серед жінок.
У змаганнях «DJAK SPORT Andrevlje XCO #», Марія показала також 2-й результат в CROSS-COUNTRY OLYMPIC. Харків'янка поступилась італійці Eva LECHNER лише 11 секундами.
На третій день у змаганнях «Andrevlje XCO #2»/Class 1/, Марія показала 3-й результат в гонці CROSS-COUNTRY OLYMPIC. Харків'янка поступилась італійкам Eva LECHNER та Lucia BRASMATI.
Вітаємо спортсменку та її тренерів з вдалими виступами на міжнародній арені! Бажаємо подальших успіхів!
детальніше

Самбо. Чемпіонат України серед кадетів

Самбо. Чемпіонат України серед кадетів
25 -26 березня 2023 року в м. Тернопіль відбувся Чемпіонат України з самбо серед кадетів. Від Харківського фахового коледжу спорту у змаганні брали участь учні 10 класу відділення дзюдо Мазур Олександр та Вінтоняк Данило.
Мазур Олександр у ваговій категорії 58 кг виборов золоту медаль.
Вінтоняк Данило у ваговій категорії 71 кг посів другу сходинку п'єдесталу.
Вітаємо спортсменів та їх тренера Логачова Антона та бажаємо подальших перемог!
детальніше

Другий Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія – успішна Україна»

З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, промоції навчальних закладів на загальнодержавному рівні кафедрою міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного університету природокористування за фінансової підтримки спонсорів (ТОВ «Краснебрук», ТОВ «АДС-ЗАХІД», компаній «Континентал Фармерз Груп» та «Генезіс») проводиться 2-й Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія – успішна Україна» серед учнів та учениць 11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих шкіл та ліцеїв.

Прийом робіт триватиме до 15 травня 2023 р., визначення та оголошення переможців до 1 липня 2023 р..

Конкурс проводиться за наступними (орієнтовними) темами:

 Вплив російсько-української війни на національну ідентичність українців.

 • ➢ Українське волонтерство як соціальний феномен.
 • ➢ Українська стійкість у війні.
 • ➢ Імідж України у світовому просторі.
 • ➢ Місце України у світовій безпеці та економіці.
 • ➢ Пріоритетні напрями та галузі розвитку України.
 • ➢ Потенціал та виклики для розвитку громадянського суспільства в Україні.
 • ➢ Бачення стратегії реформування України на шляху цивілізаційного поступу.

Есе повинно мати: назву; заклад освіти; прізвище та ім’я автора; прізвище, ім’я та по батькові, посаду наукового керівника та сам текст есе, яке необхідно надіслати на електронну пошту konkurs.ese.lviv@gmail.com

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Лауреатами Конкурсу будуть нагороджені Дипломами лауреатів Конкурсу. Переможці отримають грошові премії, Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів та заохочувальні цінні подарунки.

Деталі та офіційна інформація щодо Конкурсу – на офіційному сайті Львівського національного університету природокористування за посиланням:

http://www.lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/f-s/ekon/mzed/toapply.html

БУДЬ УВАЖНИМ НА ДОРОЗІ! Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП»

БУДЬ УВАЖНИМ НА ДОРОЗІ! Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП»

Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, допомоги тим, хто постраждав у ДТП, а найголовніше – над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Це найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

Спираючись на кращий світовий досвід, принципи Генасамблеї ООН та Всесвітньої організації охорони здоров’я із безпеки дорожнього руху, фонд тісно співпрацює з цілою низкою державних та недержавних структур в Україні та за кордоном, зацікавленою громадськістю та бізнесом.

У числі постійних і надійних партнерів є Міністерство освіти і науки України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Донецький державний університет внутрішніх справ України, компанії ТОВ «Єврокар», ТОВ «3М Україна», ТОВ «КОМПАНІЯ «БІКО», ТОВ «КВІНТО ПЛЮС» та інші.

Фонд долучається до впровадження державної політики та реалізує власні проєкти з підвищення безпеки на дорогах. Є постійним співорганізатором проведення загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху.

Усі ми знаємо, що в основі більшості нещасних випадків на дорозі лежить людський фактор, тож метою усіх проєктів та заходів фонду є широка інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька та навчальна робота з усіма категоріями учасників дорожнього руху.

Не полінуйся! Зайди за посиланням https://dopomogadtp.com та згадай (або ж дізнайся нових) правила своєї та колективної безпеки на дорозі!

ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО НАШУ КРАЇНУ БЕЗПЕЧНОЮ РАЗОМ!

Весняний MriyDiy Project Camp для дітей та молоді від 10 до 16 років від Благодійного фонду «Освітня фундація «МрійДій»

Весняний MriyDiy Project Camp для дітей та молоді від 10 до 16 років від Благодійного фонду «Освітня фундація «МрійДій»
Після 24 лютого 2022 року ми всі не тільки щодня мріємо про перемогу і наближаємо її своїми діями – кожен на своєму фронті, а й думаємо про те, як після будемо відновлювати та відбудовувати нашу країну.
MriyDiy Project School (MDPS) – проєкт, що реалізується за ініціативи Благодійного фонду «СпівДія», спільно з Освітньою фундацією «МрійДій», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерства молоді та спорту України.
Українські підлітки запрошуються на Весняний MriyDiy Project Camp, який буде проходити онлайн, з 28 березня по 1 квітня 2023 року!
Умови участі: БЕЗОПЛАТНО, головне – нестримне бажання розвиватися та пізнавати нове.
MriyDiy Project Camp – це 5 днів (10 годин) занурення у світ проєктної діяльності та найбільш динамічної професії із шаленим попитом на ринку праці – проєктний менеджер.
Учні почують та побачать на реальних прикладах, що таке проєктний менеджмент, і дізнаються про світ, що оточує ефективних проєктних менеджерів: командотворення, маркетинг, комунікації, пошук ресурсів тощо.
Не менш важливою складовою будуть майстер-класи про навички ХХІ століття, які необхідні учням для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу.
Також у програмі:
● історії успіху випускників MDPS;
● майстер-клас для батьків;
● зустріч з головою Ради Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту;
● запрошення учасників на безоплатне навчання у MriyDiy Project School, що стартує у квітні!
Кількість місць обмежена, тому важливо вчасно подати заявку за формою: https://forms.gle/NEemjY3aT4H5TT9P8
Дізнатися більше інформації та подати заявку на участь можна також безпосередньо на сайті проєкту: https://mriydiyprojectschool.com
детальніше

Проєкт Spirit of Soccer Ukraine

Проєкт Spirit of Soccer Ukraine

Вихованці відділення футболу Харківського фахового коледжу спорту долучилися до проєкту Spirit of Soccer Ukraine з навчання дітей розумінню ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами через спорт.

24 березня тренери проекту провели тренінг з елементами навчання правилам поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та реалізації базових навичок через спортивні вправи для учнів коледжу. Юні спортсмени з цікавістю сприйняли корисну інформацію від своїх наставників і завзято виконували запропоновані вправи, спрямовані на засвоєння дітьми безпечних навичок в умовах війни. Мета, яку втілює проект Spirit of Soccer залишається незмінною - навчити дітей триматись осторонь підозрілих предметів, не торкатися, комунікувати та повідомляти про потенційно небезпечну знахідку своїх тренерів і дорослих. Харківська обласна асоціація футболу багато років плідно співпрацює з коледжем спорту, а команди футболістів – і вихованців і тренерів є активними учасниками обласних дитячо-юнацьких та аматорських змагань. Від голови обласної асоціації Віктора Коваленка виконавчий директор Олена Коробка передала вітання і футбольні м`ячі для тренувань. Також, з заступником директора коледжу Романом Пецем та керівником відділення футболу Михайлом Стельмахом обговорили спільну співпрацю, питання відбору слухачів коледжу на наступний навчальний рік, тренувальні процеси. Дякуємо підтримці проекту з боку директора коледжу Ігоря Приходька та тренерів закладу.

Працюємо на спортивному фронті та захищаємо найголовніше - життя кожної дитини, безпеку кожної родини!

детальніше

Засідання навчально-методичної ради Харківського фахового коледжу спорту

Засідання навчально-методичної ради Харківського фахового коледжу спорту

24 березня 2023 року відбулося онлайн-засідання навчально-методичної ради Коледжу з головами циклових комісій та методичних об’єднань закладу на платформі Zoom.
Розпочала засідання голова ради, заступниця директора з навчально-методичної роботи Олена Федунова. Вона ознайомила присутніх з порядком денним:
1. Про затвердження програми та методичних рекомендацій до Державних комплексних кваліфікаційних іспитів з Теорії та методики фізичного виховання і загальної теорії спорту та її прикладних аспектів та Медичних та біологічних основ фізичної культури і спорту для студентів ІІ курсу.
2. Про підведення підсумків роботи викладачів над методичними розробками, методичними вказівками та іншими методичними матеріалами. Власні публікації викладачів закладу у педагогічних збірниках.
3. Різне.
3.1. Про ухвалення навчального посібника для студентів «Практикум з біохімії та біохімії спорту». Автор Бикова О.Л., Харків. 2023-232с.
3.2. Про ухвалення посібників для учнів «Органічна хімія в 10 класі»; для вчителів «Уроки хімії в 10 класі». Автор Гунбіна І.М., Харків. 2023


детальніше

Методичні рекомендації щодо профілактики суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти

Методичні рекомендації щодо профілактики суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти

Для України проблема суїцидів – більш ніж актуальна. Статистичні дані дають нам жахливі числа щодо проявів суїцидальної поведінки саме серед дітей, підлітків і молоді. В Україні на рік здійснюється 34,5 дитячих самогубств на 100 тис. населення, а під час війни ці випадки ще збільшилися. У 80% випадків причиною суїциду серед дітей та підлітків виступають стосунки з близькими, проблеми, що пов’язані зі стосунками з батьками.

З метою запобігання випадків суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти ХФКС, та у рамках тижня протидії суїциду, практичний психолог коледжу Людмила ШЕВЧЕНКО рекомендує пам’ятку для батьків для практичного використання у спілкуванні з власними дітьми.

детальніше

Проведення ХVI Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнкі

Проведення ХVI Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнкі

«МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Цьогоріч Конкурс спрямований на привернення уваги до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

детальніше

Онлайн-марафон «Інтернет маркетинг»

Онлайн-марафон «Інтернет маркетинг»

Молодіжна громадська організація «Інститут інформаційного суспільства» запрошує молодь віком 13-18 років до участі у 6-му потоці БЕЗКОШТОВНОГО онлайн-марафону «Інтернет маркетинг», який проходить у рамках цілей сталого розвитку ООН:

 • Ціль 01: Подолання бідності;
 • Ціль 04: Якісна освіта;
 • Ціль 08: Гідна праця та економічне зростання;

та «Стратегії розвитку державної молодіжної політики» на період до 2030 року:

 • 4) формальна та неформальна освіта;
 • 8) економічна інтеграція молоді: підприємництво і працевлаштування;
 • 11) молодіжна робота і волонтерство.
детальніше

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2023

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2023

У березні 2022 року, зважаючи на загрозу життю та здоров’ю педагогічних працівників унаслідок збройної агресії рф та оголошення в Україні воєнного стану, спираючись на лист МОНУ «Про перенесення атестації педагогічних працівників у 2022 році» від 15.03.2022 №1/3454-22, пункти 3.2. та 3.20. Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОНУ від 06.10.2010 №930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.2010 за №1255/18550 (зі змінами), атестаційною комісією ХФКС було прийняте рішення про перенесення атестації педагогів на один рік, тобто до 2023 року, з обов’язковим збереженням тарифних розрядів, категорій і педагогічних звань.

22 березня 20232 р. відбулося засідання атестаційної комісії Харківського фахового коледжу спорту під головуванням директора Ігоря ПРИХОДЬКА та у повному складі всіх членів комісії. Засідання проходило у змішаному форматі: педагогічні працівники, які знаходилися в м. Харків, атестувалися очно, а співробітники, які перебувають за межами міста і регіону, дистанційно, з використанням комунікаційної технології «Zoom». До атестації були залучені педагогічні працівники які мають строк чергової атестації у поточному році, а також ті, хто повинен був атестуватися у 2022 році.

детальніше

Акредитація в сфері фахової передвищої освіти: перші здобутки та виклики

Акредитація в сфері фахової передвищої освіти: перші здобутки та виклики

21 березня 2023 року о 15:00 на платформі ZOOM Державною службою якості освіти України проведено онлайн-семінар «Акредитація в сфері фахової передвищої освіти: перші здобутки та виклики», в якому взяли участь Олена ФЕДУНОВА, заступник директора з навчально-методичної роботи та Галина ДУСЬ методист навчальної частини Харківського фахового коледжу спорту.
Під час заходу розглядалися питання:
1. Виклики та ризики акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.
2. Акредитація в сфері фахової передвищої освіти: перші здобутки та виклики.
Перед учасниками заходу виступили спікери:
Наталія ВІТРАНЮК, директор департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України;
Віктор МЕЛЬНИК, директор Державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти». 
Вероніка МАЗУР, заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука Полтавської області поділилися досвідом роботи у проходженні акредитації у професійній освіті.
Отримано відповіді на численні запитання учасників зібрання, які є найбільш актуальними.


детальніше

Просвітницько – профілактична година профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків «Життя людини – найвища цінність!»

Просвітницько – профілактична година профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків «Життя людини – найвища цінність!»
20.03.2023р. у Харківському фаховому коледжі спорту під керівництвом практичного психолога ШЕВЧЕНКО Людмили серед здобувачів освіти закладу була проведена просвітницько – профілактична година психолога на тему профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків «Життя людини – найвища цінність!».
Мета заходу: переконати здобувачів освіти в тому, що життя має найбільшу цінність. Спонукати підлітків до обміну думками про вибори рішень, впевнити в тому, що кожна ситуація має вихід. Виховати толерантність, почуття співпереживання та взаємодопомоги до інших.
Якщо ви помітили, що ваші близькі або знайомі відчувають надмірну тривожність, депресію, зневіру, відчувають за щось провину, неодмінно поговоріть із ними.
В Україні працюють локальні гарячі лінії допомоги, які допомагають людям справлятися з емоційними проблемами. Список опубліковано на сайті українського МОЗ.
Телефон екстреної психологічної допомоги при кризових центрах медико-психологічної допомоги: +38 0687703770, +38 0996321818, +38 0936093003;
“Лінія допомоги”: (067) 975 76 76, (066) 975 76 76, (093) 975 76 76;
“Ла Страда-Україна”: 0 800 500335 або 386 (з мобільного);
Лінія психологічної допомоги для учасників АТО та членів їхніх сімей: 0 800 505 085.
детальніше

Вільна боротьба. Чемпіонат Європи U23

Вільна боротьба. Чемпіонат Європи U23
На Чемпіонаті Європи U23 з вільноі боротьби, який відбувся в м. Бухарест, вихованець Харківського фахового коледжу спорту Володимир Кочанов виборов срібну винагороду!
Вітаємо тренерів з вільної боротьби Харківського фахового коледжу спорту Ченцова М.Ф. та Хоменко С.В.
Бажаємо подальших перемог!

Водне поло. Кваліфікація чемпіонату Європи U-17

Водне поло. Кваліфікація чемпіонату Європи U-17
Одночасно з 16 березня по 19 березня 2023 року у Грузії, Словенії, Румунії та Мальті відбулися відбіркові кваліфікаційні матчі до чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 17 років.
Перші дві команди з кожної групи, отримали право брати участь у фінальній частині чемпіонату Європи U-17.
Зустрілися 20 команд, які за результатами жеребкування були поділені на 4 групи:
ГРУПА А:
Грузія, Литва, Кіпр, Чехія
ГРУПА В:
Франція, Німеччина, Болгарія, Словенія, Австрія
ГРУПА С:
Румунія, УКРАЇНА, Молдова, Ірландія, Швейцарія
ГРУПА D:
Мальта, Польща, Словакія, Велика Британія, Латвія.
Збірна України U-17 потрапила до групи "С" разом зі суперниками Румунії, Швейцарії, Молдови та Ірландії, для котрих змагальні поєдинки пройшли у румунському місті Тиргу-Муреш.
детальніше

Профорієнтаційна зустріч з представниками Управління патрульної поліції в Харківській облаcті Департаменту патрульної поліції

Профорієнтаційна зустріч з представниками Управління патрульної поліції в Харківській облаcті Департаменту патрульної поліції

17 березня 2023 р. у ХФКС відбулася профорієнтаційна зустріч вихованців старших класів коледжу з Мариною ФІЛІПОВОЮ, інспектором з кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Харківській облаcті Департаменту патрульної поліції. Захід проходив в online-форматі за допомогою сервісу відеотелефонного звʼязку Google Meet.

Під час насиченої інформативної презентації учні дізналися про особливості роботи патрульної поліції, професійні обовяʼзки патрульного поліцейського, вимоги до кандидатів на посаду та переваги працевлаштування.

детальніше

Онлайн-курс для педагогів «Практикум з розвитку мʼяких навичок»

Онлайн-курс для педагогів «Практикум з розвитку мʼяких навичок»
Враховуючи потребу розвитку універсальних компетентностей, у рамках програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», за підтримки Міністерства освіти і науки України та Фонду міжнародної солідарності (Польща) для педагогів створено онлайн-курс «Практикум з розвитку мʼяких навичок». Ці навички є поєднанням індивідуальних якостей особистості, її поведінкових і соціальних установок.
Практикум містить опис 72 занять. Зокрема, у програмі є практичні вправи, ділові ігри, сценарії групових занять, що допомагають сформувати окрему навичку.
Даний онлайн-курс розміщено на платформі «Професійна освіта онлайн» (режим доступу: https://profosvita.online ) в категорії «Ключові компетентності» за посиланням: http://surl.li/etrty
Промовідео курсу розміщено за посиланням: http://surl.li/fgpfh
Увага: педагоги, які є користувачами платформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн», не потребують повторної реєстрації. Вхід на платформу «Професійна освіта онлайн» доступний за тим самим логіном/паролем.
Додаткова інформація:
Анна Бондар, проєктна менеджерка зі змісту дистанційної освіти Команди підтримки реформ МОН, e-mail: anna.bondarvet@gmail.com, тел.: +38 097 919 82 13
детальніше
Архів новин

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"