тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Медична частина

Склад працівників медичної частини

  • Шанініа Нонна Вікторівна, лікар педіатр
  • Щесняк В.П., сестра медична
  • Полякова В.В., сестра медична
  • Перепелиця Г.В., сестра медична
  • Толста Г.П., сестра медична
  • Лисенко Л.М., сестра медична з дієтичного харчування

Корисна інформація

Вірус мавпячої віспи

Вірус мавпячої віспи

МОЗ отримало багато запитань щодо вірусу мавпячої віспи — віспоподібного захворювання, яке спричинюють віруси родини поксвірусів.

В інфографіці міністерства зібрана вся відома на сьогодні інформація — відповіді на найпоширеніші запитання стосовно цього захворювання: як передається хвороба, які ознаки та симптоми має, а також яка профілактика і діагностування віспи мавп.

МОЛОДЬ ТА НАРКОТИКИ: СОЦІОЛОГІЧНЕ ОПИТУВАННЯ

МОЛОДЬ ТА НАРКОТИКИ: СОЦІОЛОГІЧНЕ ОПИТУВАННЯ

Шановні здобувачі освіти м. Харкова! Просимо Вас взяти участь в дослідженні розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Опитування повністю анонімне! Дані будуть використані тільки після комп’ютерної обробки в узагальненому виді. Окрім запитань про залежну поведінку до складу опитувальника включено психодиагностичні методики, спрямовані на вивчення особистості, скринінг проявів найпоширеніших серед молоді психологічних проблем, таких як депресія, тривожність, травматичний досвід, булінг тощо. Ви матимете можливість роздрукувати свої відповіді після заповнення опитувальника аби самостійно проаналізувати їх або, за потреби, звернутись до психолога або іншого фахівця.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням:

https://survey.univd.edu.ua/index.php/875963

Ви можете також пройти опитування натиснувши на цей банер або через наведений QR код.

«АБЕТКА ЗДОРОВʼЯ: ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА ГАРНОГО ЗДОРОВ’Я» (до Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування)

«АБЕТКА ЗДОРОВʼЯ: ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА ГАРНОГО ЗДОРОВ’Я» (до Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування)

З поточного навчального року у школах почала діяти реформа харчування. Нова система передбачає збільшення м’ясних, молочних продуктів, фруктів та овочів, зменшення цукру та солі. Реформа харчування передбачає зміну меню раз на місяць.

Також було презентовано шкільне 4-тижневе меню, яке підготувала робоча група на чолі із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком та командою проєкту CultFood спільно з технологами, дієтологами та представниками МОЗ України. Меню містить 160 страв, які будуть використовувати залежно від кратності харчування для кожного окремого закладу освіти. Раціон учнів стане більш збалансованим і різноманітним. У меню шкільних їдалень з’являться традиційні українські страви, популярні страви різних кухонь світу, а також безглютенові позиції, буде збільшено кількість фруктів та м’яса в раціоні.

Круглий стіл «Український тиждень імунізації-2021: рутинна вакцинація в умовах COVID-19»

Круглий стіл «Український тиждень імунізації-2021: рутинна вакцинація в умовах COVID-19»

Щороку з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній Тиждень імунізації, який має на меті привернути увагу до імунізації та сприяти використанню вакцин для захисту людей різного віку від хвороб. Ця практика існує і в Україні: останні декілька років проводяться Національні тижні з імунізації.

В цьому році тиждень імунізації проводиться під девізом «Запобігти. Захистити. Прищепити». Цей тиждень відзначається для сприяння імунізації, яка є життєво необхідною для профілактики інфекційних захворювань та захисту життя, а також покликаний привернути увагу громадськості до імунізації, як одного з головних заходів, що дозволяє уберегти людство від інфекційних захворювань. 


Увага! Коронавірус!

Правила надання долікарської допомоги при спортивних травмах

Правила надання долікарської допомоги при спортивних травмах

Травмою (грецьк. trauma, traumatos — рана, ушкодження) називають раптову, миттєву дію на організм людини зовнішнього чинника (механічного, термічного, хімічного, радіаційного тощо), що спричиняє в органах і тканинах анатомічні чи фізіологічні зміни, які супроводжують місцева і загальна реакція організму 
Спортивні травми – це пошкодження або патологічний стан отримані,
або які виникли в результаті занять фізичною підготовкою.
Важливою мірою профілактики травм являється раціональне розминання сутність якого полягає підготувати, розігріти м’язи, суглоби, зв’язки, а також підготувати внутрішню систему і весь організм до роботи.
Нерідко причиною травм може бути порушення санітарно – гігієнічних умов на спортивних спорудах, неякісний спортивний інвентар та обладнання. Ускладнення спортивних травм викликається відсутністю кваліфікованої допомоги в перші хвилини і навіть секунди після нещасного випадку. Елементарні знання, навички, своєчасна допомога потерпілому може значно покращити його стан або навіть врятувати життя.

Режим харчування спортсменів

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"