тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Місце шани та вдячності

Місце шани та вдячності

ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИЙ ПРОЄКТ «МІСЦЕ ШАНИ ТА ВДЯЧНОСТІ»
З перших днів російсько-української війни українці стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Захисники і Захисниці щоденно проявляють неабиякий героїзм у боротьбі з ворогом. І вони стали новими героями для кожного з нас, а знання про них та їх участь у боротьбі за Україну стали основою для утвердження  країнської громадянської ідентичності.
Міністерство у справах ветеранів України ініціювало загальнодержавний проєкт «Місце шани та вдячності», присвячений Захисникам і Захисницям України. Метою проєкту є утвердження української громадянської ідентичності шляхом формування, збереження історичної памʼяті про події російсько-української війни та популяризація героїчного образу Захисників та Захисниць України.
ХФКС долучився до загальнодержавного проєкту, реалізація якого сприятиме формуванню сталих знань про героїчну боротьбу Українського народу за утвердження та збереження суверенітету власної держави, ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності, а також підвищенню рівня громадянської свідомості молоді, формуванню почуття гордості за свою країну та готовності до виконання обовʼязку із захисту незалежності та територіальної цілісності України на героїчному прикладі Захисників та Захисниць України.

Як говорити з військовими, які брали участь у бойових діях

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"