тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Місце шани та вдячності

Місце шани та вдячності

ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИЙ ПРОЄКТ «МІСЦЕ ШАНИ ТА ВДЯЧНОСТІ»
З перших днів російсько-української війни українці стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Захисники і Захисниці щоденно проявляють неабиякий героїзм у боротьбі з ворогом. І вони стали новими героями для кожного з нас, а знання про них та їх участь у боротьбі за Україну стали основою для утвердження  країнської громадянської ідентичності.
Міністерство у справах ветеранів України ініціювало загальнодержавний проєкт «Місце шани та вдячності», присвячений Захисникам і Захисницям України. Метою проєкту є утвердження української громадянської ідентичності шляхом формування, збереження історичної памʼяті про події російсько-української війни та популяризація героїчного образу Захисників та Захисниць України.
ХФКС долучився до загальнодержавного проєкту, реалізація якого сприятиме формуванню сталих знань про героїчну боротьбу Українського народу за утвердження та збереження суверенітету власної держави, ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності, а також підвищенню рівня громадянської свідомості молоді, формуванню почуття гордості за свою країну та готовності до виконання обовʼязку із захисту незалежності та територіальної цілісності України на героїчному прикладі Захисників та Захисниць України.

Як говорити з військовими, які брали участь у бойових діях

Ігор ПРИХОДЬКО, директор Харківського фахового коледжу спорту, волонтер, активіст громадської організації Гуманітарний центр «Акварена» (м. Харків)

Аюна МОРОЗОВА, старший учитель зі спорту відділення плавання ХФКС, голова відокремленого підрозділу федерації плавання України в Харківській області, директорка СДЮШОР з плавання «Спартак» ХОО ФСТ «України», доброволець у першому Добровольчому підрозділі територіальної громади м. Харків «Хартія» (127 батальйон ТРО ЗСУ)

Артем ЧЕРНЯЄВ, учитель зі спорту відділення футболу ХФКС, засновник волонтерської організації «Салтовчанін» (м. Харків)

Віктор ШЕВЧЕНКО, учитель зі спорту відділення тхеквондо ВТФ ХФКС, Заслужений тренер України з тхеквондо ВТФ, боєць ТРО (м. Харків)

Юрій СТОЛЯРЕНКО, учитель зі спорту відділення волейболу ХФКС, волонтер благодійної організації «Благодійний фонд «Блек Хорс» (м. Харків)

Всеволод ТАТЬКОВ, випускник відділення водного поло ХФКС, кандидат в майстри спорту, боєць спецпідрозділу ГУР Міноборони KRAKEN.
Загинув під час виконання спеціального завдання по звільненню та евакуації поранених побратимів із оточення в околицях м. Бахмут на Донеччині 

Максим КОВАЛЕНКО, випускник відділення плавання ХФКС, майстер спорту України з плавання, боєць НГУ (м. Харків)
Загинув під час виконання бойового завдання під м. Сєвєродонецьк

Ельвін ГАМІДОВ, випускник відділення тхеквондо ВТФ ХФКС 2019 р., волонтер (м. Харків)

Нік СОТНІК, випускник відділення волейболу ХФКС 2014 р., волонтер, боєць ТРО ЗСУ (м. Полтава)

Тетяна БЕРЕЖНА, випускниця відділення стрільби з лука ХФКС 2001 р., Заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, капітан ЗСУ

Юрій СІДЕНКО, випускник відділення волейболу ХФКС 2008 р., боєць ЗСУ (м. Харків)

Єгор БРІНЯ, батько вихованця відділення водного поло ХФКС Клименка Германа, боєць ЗСУ (м. Харків)

Віталій МАНУЙЛЕНКО, батько вихованки відділення тхеквондо ВТФ ХФКС Мануйленко Марії, боєць ЗСУ (м. Харків)

Олександр СИДОРЕНКО, батько випускника відділення стрільби з лука ХФКС 2022 р. Сидоренка Данили, учасник АТО

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"