тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Інформація для здобувачів освіти

Інформація для здобувачів освіти

УВАГА! Мінна небезпека! Будьмо обізнаними!

УВАГА! Мінна небезпека! Будьмо обізнаними!
Міністерство освіти і науки України інформує, що Мінреінтегації спільно з партнерами – проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.
Метою розробки та поширення цих матеріалів – нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Учні мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну.
У цих відео – правила поведінки з вибуховими предметами для дітей.
Під час війни це важливі знання, які можуть вберегти життя та якими варто поділитися!
Детальніше...

Аптечка психологічної самодопомоги

Аптечка психологічної самодопомоги

Безпечні літні канікули з песиком Патроном

Літні канікули під час війни. Пам'ятка для учнів і батьків

Правила безпечної поведінки під час літніх канікул

Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей

Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей
Управління ювенальної превенції Національної поліції України інформує про розроблення та використання мобільного застосунку «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій.
Мобільний застосунок є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей з урахуванням потреб нашої країни в умовах війни.
Мобільний застосунок розроблено у співпраці з американською приватною компанією «Find My Parent», основною метою діяльності якої є розширення можливостей людей у всьому світі щодо пошуку та відновлення зв’язків зі своїми сім’ями за допомогою технологій штучного інтелекту. За допомогою технологій можна зробити так, аби діти об’єдналися зі своїми родинами швидко та ефективно. «Reunite Ukraine» – це колективний додаток, тобто додаток, яким можуть користуватися багато людей для такої потреби, як повернення дітей в Україну.
Детальніше...

Правила безпеки

ДИВИСЬ, КУДИ ІДЕШ!

КРОКУЙ ДО УКРИТТЯ!

ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ (Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту)

ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ (Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту)
Зважаючи на тривалу збройну агресію російської федерації та дію правового режиму воєнного стану на всій території України, в умовах продовження бойових дій та можливих артилерійських обстрілів у межах окремих територій, загрози ракетно-бомбових ударів, руйнувань (пошкоджень) інфраструктури пріоритетом є забезпечення максимально можливої безпеки кожної дитини, кожного працівника системи освіти.
Наголошуємо на необхідності неухильного забезпечення дотримання учасниками освітнього процесу алгоритму дій у разі оголошення сигналів «Увага всім», «Повітряна тривога», загрози виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру або терористичного акту.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту у закладах освіти.
Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (у закладах освіти, міському транспорті, торговельних закладах) доступний за посиланням:
https://dsns.gov.ua/uk/metodichni-rekomendaciyi
Разом з цим зазначаємо, що Примірний алгоритм має інформаційний характер та не враховує місцевих особливостей та особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти та діяльності підприємств, установ і організацій регіонально.
НЕ НЕХТУЙТЕ СИГНАЛАМИ ТРИВОГИ! БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

БУДЬ УВАЖНИМ НА ДОРОЗІ! Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП»

БУДЬ УВАЖНИМ НА ДОРОЗІ! Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП»

Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, допомоги тим, хто постраждав у ДТП, а найголовніше – над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Це найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

Спираючись на кращий світовий досвід, принципи Генасамблеї ООН та Всесвітньої організації охорони здоров’я із безпеки дорожнього руху, фонд тісно співпрацює з цілою низкою державних та недержавних структур в Україні та за кордоном, зацікавленою громадськістю та бізнесом.

У числі постійних і надійних партнерів є Міністерство освіти і науки України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Донецький державний університет внутрішніх справ України, компанії ТОВ «Єврокар», ТОВ «3М Україна», ТОВ «КОМПАНІЯ «БІКО», ТОВ «КВІНТО ПЛЮС» та інші.

Фонд долучається до впровадження державної політики та реалізує власні проєкти з підвищення безпеки на дорогах. Є постійним співорганізатором проведення загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху.

Усі ми знаємо, що в основі більшості нещасних випадків на дорозі лежить людський фактор, тож метою усіх проєктів та заходів фонду є широка інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька та навчальна робота з усіма категоріями учасників дорожнього руху.

Не полінуйся! Зайди за посиланням https://dopomogadtp.com та згадай (або ж дізнайся нових) правила своєї та колективної безпеки на дорозі!

ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО НАШУ КРАЇНУ БЕЗПЕЧНОЮ РАЗОМ!

Детальніше...

Правила безпечної поведінки під час весняних канікул (в умовах воєнного стану)

ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на період зимових свят/зимових канікул в умовах воєнного стану

ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на період зимових свят/зимових канікул в умовах воєнного стану

УЧЕНЬ! Передбачай–уникай–дій!!!

  1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху, ОСОБЛИВО ВЗИМКУ! Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Потурбуйся, щоб в умовах поганої видимості, ваш одяг/взуття/аксесуари були оснащені світловідбивачами.

  2. В умовах воєнного стану, якщо вас відпустили батьки погуляти недалеко біля дому, то не затримуйся до темряви на вулиці! Повертайся додому завчасно, щоб не накликати нещасний випадок та не потрапити до криміногенних небезпек. Під час прогулянок ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ далеко відходити від своїх домівок.

  3. Не чіпай безпритульних/чужих/диких тварин. Спілкування з ними може призводити до нещасних випадків.

  4. Контролюйте своє життя «онлайн»!!! Не виставляйте на своїх сторінках незрозумілі фото, які б привертали зайву негативну увагу; додавайте «у друзі» лише перевірених людей, яких ви точно знаєте в реальному житті; в умовах воєнного стану НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ в онлайн-середовищі: хизування гарними умовами життя, новими речами, фотографувати стратегічні/цивільні об’єктів та опубліковувати їх у мережі, фотографувати та знімати на відео рух військової техніки, військових і опубліковувати їх у мережі; розповідати по телефону в месенджерах «де прилетіло», «куди прилетіло», розміщення та локації військових. 

  5. ЗНАЙ, що булінг та кібербулінг – це насилля, яке карається Законом України!

  6. Не грайся з вогнем у приміщенні та на природі, обережно поводься із легкозаймистими предметами/речовинами. Будь обережний з газом та газовою плитою!

  7. Будь обережним під час користування обігрівачами. Не залишай їх без нагляду, тримай подалі від меблів (1 м), не використовуй несправні та не суши на них речі!

  8. Будь обережний з електроприладами.  Не торкайся оголених проводів, не користуйся пошкодженими розетками та не експлуатуй несправні електроприлади. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.

  9. Особливо будь обережним, коли вимикають світло! Не залишай без нагляду увімкнені електроприлади, новорічну ілюмінацію!!! Коли раптом зникло світло — повідом батьків та проконтролюй, щоб уся електрика будинку була переведена у безпечний режим (вимкнути з розетки). Після відновлення електропостачання не вмикай одразу усі прилади в мережу – це може призвести до перенавантаження мережі, пожежі, замикання.

Детальніше...

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"