тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Методична робота

Перша психологічна допомога

Перша психологічна допомога

Всеукраїнська онлайн конференція з підвищенням кваліфікації «Атестація педагогічних працівників по новому положенню МОН від 09.09.2022 №805. Кроки цифровізації атестаційного процесу»

Всеукраїнська онлайн конференція з підвищенням кваліфікації «Атестація педагогічних працівників по новому положенню МОН від 09.09.2022 №805. Кроки цифровізації атестаційного процесу»
3 серпня 2023 р. у рамках програми підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти заступник директора з виховної роботи ХФКС Наталія МОШЕНСЬКА і методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА взяли участь у роботі Всеукраїнської онлайн конференції «Атестація педагогічних працівників по новому положенню МОН від 09.09.2022 №805. Кроки цифровізації атестаційного процесу», секція «Атестація педагогічних працівників по новому положенню. Інструкція доступу до ЄАС (Єдина Атестаційна Система) для керівників закладів» (субʼєкт підвищення кваліфікації ГО «НППУ» – платформа для проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників).
Мета заходу: надання правової підтримки керівним і педагогічним працівникам закладів освіти з питань атестації педагогічних працівників.
Під час конференції розглядалася низка питань щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у міжатестаційний період в умовах воєнного стану, особливості діяльності атестаційних комісій та атестації педагогічних працівників загалом, надавалися практичні поради керівникам та педагогам.

Міжнародна освітня конференція Подяки

Міжнародна освітня конференція Подяки
14 липня 2023 р. заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА та колектив виховної частини взяли участь у Міжнародній освітній конференції Подяки, яка проходила у м. Варшава (Польща) у рамках мережі Українських Освітніх Хабів за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Організаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціація інноваційної та цифрової освіти.
Свої презентації під час події представили: Представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), представники Міністерств освіти і науки України та Польщі, представник Посольства України у Польщі, представник мерії м. Варшава (Польща).
Багато цікавої інформації було також презентовано під час панельних дискусій з українськими вчителями, які брали участь у проєкті щодо карʼєрних можливостей для українських освітян у Польщі, а також з українськими підлітками та їхніми батьками про освіту у Польщі. Також було презентовано досягнення проєкту. Емоційними були виступи донорів Українського освітнього хабу: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародний Вишеградський фонд, Фонд «Делойт», Центральноєвропейська ініціатива, дискусія з міжнародними фондами та представниками польської влади щодо подальших планів та перспектив підтримки біженців з України у Польщі.
Дуже важливо і приємно, що українське учнівство, яке вимушено було мігрувати за межі України через війну, знайшли прихисток, допомогу і можливості для навчання та розвитку у багатьох європейських державах, серед яких Польща – безумовний лідер. Дуже тішимося, що влада країни прикладає колосальних зусиль не тільки для більш комфортної та швидкої інтеграції українців у новий соціум іноземної країни, а й створює умови для того, щоб українськи діти не втрачали національної самоідентифікації, памʼятали про своє українське коріння, свою історію, свою самобутність.
Дякуємо, Польща!
Все буде Україна!
Перемога за нами!
Українській освіті – бути!

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ – 2023

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ – 2023

28 червня 2023 р. Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Наша Конституція визначає, що Україна є правовою державою, яка базується на принципах поваги до особи й недоторканності її прав і свобод, верховенства права, дотримання закону. Вона забороняє дискримінацію. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу.

Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 28 червня 1996 р. стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства. Венеціанська комісія визнала нашу Конституцію однією з найдемократичніших у Європі, особливо в частині прав, свобод та обов’язків громадян, які повністю відповідають міжнародним стандартам у галузі конституційного права.

Сьогодні Конституція – ядро національної правової системи України. Для нас, українців, Конституція – це про права і свободи, це про гідність, цінності, хребет нації, стійкість та нескореність.

Наша Конституція справді зорієнтована на людину, гуманістичні цінності та правові відносини між суспільством і державою. Такою вона є, зокрема, тому, що, попри досвід життя в тоталітарній системі та наявність колоніального минулого, українським землям був властивий пошук норм і засад, які б регулювали взаємодію між населенням і владою. Власне, це також робить нас частиною Європи та істотно відрізняє від росії.

Захистить себе: кір!

Захистить себе: кір!

Кір, краснуха, епідемічний паротит, поліомієліт, дифтерія, кашлюк можуть швидко поширюватись та загрожувати вам та вашій дитині.
Єдиний спосіб захиститися від цих інфекцій та запобігти розвитку небезпечних ускладнень – зробити щеплення.
Якщо ваша дитина пропустила щеплення за графіком чи не має їх взагалі, надолужте за першої ж можливості. Зверніться до найближчого закладу охорони здоров’я, щоб отримати щеплення безкоштовно.

Важливо пам’ятати!

  • Якщо дитина пропустила щеплення , то не потрібно починати з початку всі щеплення проти цієї інфекції.
  • Якщо графік порушено, вакцинацію можна робити проти любої інфекції у будь-якому порядку.
  • Радимо робити кілька щеплень одночасно - це світова практика, що дозволяє захистити дитину від кількох захворювань одразу. 
  • В Україні зареєстрований спалах поліомієліту - небезпечного захворювання, що може призвести до невиліковного паралічу. Упевніться, що ваша дитина отримала принаймні 2 дози вакцини ІПВ. 
  • У 2023 році є ризик спалаху кору. Подбайте, щоб дитина у 12 місяців мала першу дозу вакцини КПК (кір-краснуха-паротит) та у 6 років – другу дозу. 
  • При травмах існує високий ризик правця, підвищується ризик заразитися на  гепатит В (наприклад, під час хірургічної допомоги). Подбайте, щоб дитина мала 3 дози вакцини від гепатиту В та всі щеплення від правця згідно календаря щеплень. 
  • Немає потреби в обстеженнях (аналіз крові, сечі, імунограма) перед вакцинацією.

Захистіть себе та власну дитину!

Безпечні літні канікули з песиком Патроном

Правила безпечної поведінки під час літніх канікул

Літні канікули під час війни. Пам'ятка для учнів і батьків

Всеукраїнський семінар-практикум «Інтеграція олімпійської освіти в освітній процес»

Всеукраїнський семінар-практикум «Інтеграція олімпійської освіти в освітній процес»
Вивчення історії олімпійського руху, його ідеалів і цінностей, місця у системі явищ сучасного суспільства має велике виховне й освітнє значення. Саме тому у нинішніх умовах особливого значення набуває олімпійська освіта. Інтеграція олімпійської освіти в освітній процес загальноосвітніх навчальних закладів має важливе практичне значення. Вона здатна підвищити ефективність формування фізичного, психічного, соціального і духовного здоров’я особистості.
24-25 травня 2023 р. представники виховної частини коледжу та методисти спортивних відділень взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Інтеграція олімпійської освіти в освітній процес», який проходив з використанням комунікаційної технології «Zoom».
Організаторами семінару виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Навчально-науковий олімпійський інститут Національного університету фізичного виховання і спорту України, Олімпійська академія України, ГО «Ukraine Active».
Активне впровадження олімпійської освіти дозволяє протидіяти негативному впливу соціуму, засобів масової інформації, протистояти соціальним негараздам, сприяє формуванню потреби до занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, що, у свою чергу, є фундаментом благополучної, патріотичної, гуманістичної й орієнтованої нації.

Міжнародний конкурс дитячих малюнків «НЕЗАЛЕЖНА»

Міжнародний конкурс дитячих малюнків «НЕЗАЛЕЖНА»

Liasik Design Studio організовує конкурс малюнків «НЕЗАЛЕЖНА», головною метою якого є сприяння розвитку творчих здібностей дітей та підтримка культурного спілкування між Україною та іншими країнами Європи. Крім того, цей конкурс має цілі: стимулювання розвитку творчих здібностей дітей: конкурс «НЕЗАЛЕЖНА» може стати важливим засобом розвитку творчих здібностей та уяви дітей, допоможе проявити їхні здібності у сфері мистецтва та розкрити таланти; сприяння культурному спілкуванню: конкурс малюнків виконавців із різних країн може сприяти зближенню культур, підвищенню толерантності та розуміння інших культур, допоможе дітям зрозуміти, що можна досягти більшого, якщо працювати разом; просування мистецтва: Конкурс може бути важливим інструментом популяризації мистецтва серед дітей та молоді, може привернути увагу до важливості мистецтва, творчості та інноваційного мислення; створення можливостей для співпраці: Конкурс може стати початком співпраці між школами, вчителями та дітьми з України та країн ЄС, а це може відкрити двері для подальшої співпраці у сфері культури, мистецтва та освіти.

Організатори: LIASIK DESIGN STUDIO та приватна особа Лясковецький Дмитро Сергійович.

До участі запрошуються учні 1-11 класів закладів освіти України за категоріями: 1-2 клас; 3-5 клас; 6-8 клас; 9-11 клас.

Учасники мають надіслати свої малюнки на тему незалежності до 11 червня 2023 р. у гугл-формі, яка буде розміщена на сайті https://emociju-stast.net 

Подробиці та умови Конкурсу надано у Положенні.


Навчальний онлайн-курс на тему «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» (реалізація програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш»)

Навчальний онлайн-курс на тему «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» (реалізація програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш»)

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України інформує про створення навчального онлайн-курсу на тему «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами».

Державна служба України з надзвичайних ситуацій на виконання пунктів 17 та 21 розділу II протокольного рішення №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.02.2023 (реєстраційний №4055/0/1-23 від 07.02.2023) повідомляє: із початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України внаслідок вибухів мін та інших боєприпасів сталося 369 інцидентів, під час яких 117 осіб загинули. Проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої гостроти. У зв’язку з цим є нагальна потреба в посиленні інформування населення щодо ризиків, повʼязаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами.

Спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» у рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами». Онлайн-курс безкоштовний, складається з 5-ти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Після перегляду серій пропонується пройти тест та отримати відповідний сертифікат.

Онлайн-курс із мінної безпеки доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» за посиланням:

https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/coursehttps://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-033+dec2022/course/v1:eef+EEF-033+dec2022/course 

Крім цього, на платформі «ЗРОЗУМІЛО» також розроблено відеоурок для дітей «Обережно: міни». Відеоурок доступний для перегляду за посиланням:

https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-031+sept2022/about 


 

Просвітницькі онлайн-заходи Музею грошей Національного банку України

Просвітницькі онлайн-заходи Музею грошей Національного банку України
З 15 травня до 16 червня 2023 р. Музей грошей проводитиме безкоштовні онлайн-заходи, в яких можуть взяти участь освітні заклади. До програми заходів Музею грошей входять віртуальні екскурсії та вебінари, метою яких є підвищення фінансової обізнаності учнів початкової, середньої та старшої школи. Отримані знання та навички допоможуть сформувати в молоді поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.
Для участі в онлайн-заходах необхідно заповнити форму реєстрації:
https://cutt.ly/76lENbG
У разі виникнення додаткових запитань звертатися на електронну адресу:
museum@bank.gov.ua або телефонувати: (044) 253-01-75; +38 044 521-88-52.
Дізнатися більше про заходи можна на сторінці Музею грошей у Фейсбуці. Повну інформацію також буде розміщено на вебсайті Центру фінансових знань «Талан»: https://talan.bank.gov.ua та на його сторінках у соціальних мережах.

День науки в Каразінському університеті 2023

День науки в Каразінському університеті 2023
Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День науки. Сьогодення визначає інтелектуальний ресурс провідним чинником розвитку суспільства. Наука змінює наше життя, служить на благо людства, відкриває нові перспективи життєдіяльності.
Українське суспільство вшановує наукові традиції. Ми пишаємося досягненнями та працею діячів науки, підтримуємо та заохочуємо будь-яку діяльність, спрямовану на розвиток особистості.
Водночас наука нерозривно пов’язана зі сферою освіти. Вагомий внесок у розвиток науки вже понад два століття поспіль роблять і науковці Каразінського. Так, виховательки коледжу Ольга ГОРБЕНКО та Олена БУТЕНКО відвідали університет 20 травня 2023 р., де в осередку сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» проходили офлайн-заходи з нагоди Дня науки в Каразінському університеті. У межах заходу присутні мали можливість познайомитися з різноманітними науковими таємницями, а також з можливостями, які надає Каразінський університет.
Свої інтерактивні програми для відвідувачів представили всі факультети та навчально-наукові інститути університету. Було цікаво побачити фізичні прилади, хімічні й фізичні досліди, оптичні ілюзії, ознайомитися з передовими науковими розробками каразінців, взяти участь в управлінських поєдинках, вікторинах, психологічних тестуваннях. Окрім цього, для відвідування були відкриті музей природи, музей археології, науково-дослідний інститут астрономії, навчальний центр «ЛандауЦентр».
Наші педагоги мали можливість розширити свій світогляд, дізнатися багато цікавинок зі світу науки і, таким чином, поповнити свою скарбничку педагогічних надбань, що стануть у нагоді у виховній діяльності.
Навчаємося протягом життя, навчаємося за будь-яких обставин, щоб виховувати розвинене, інтелектуальне, активне майбутнє покоління!

Толока Стійкості # 2/2023 (2 сезон) – «Говоримо мовою стійкості»

Толока Стійкості # 2/2023 (2 сезон) – «Говоримо мовою стійкості»
Ефективна педагогічна діяльність у воєнні і післявоєнні часи вимагає вже сьогодні формування відповідних загальних і фахових компетентностей освітян. Обмін досвідом, дослідницька діяльність, що сприятиме індивідуальній траєкторії професійного зростання, опанування «мови стійкості» для розширення зони власної стійкості і стійкості спільнот учнівства й батьківства, розвиток навичок критичного та системного мислення, ефективної комунікації та співпраці – все це завдання сучасного педагога, який бажає бути ресурсним.

Веб-квест «БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ» (Тиждень безпеки дорожнього руху 2023)

Веб-квест «БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ» (Тиждень безпеки дорожнього руху 2023)

У період з 15 по 21 травня 2023 р. у Харківському фаховому коледжі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

Так, у рамках Тижня, вчительками інформатики Наталією МОШЕНСЬКОЮ та Ольгою ГОРБЕНКО для учнів 8-х класів був проведений інтерактивний тематичний захід – веб-квест «Безпечна дорого додому».

У цікавій ігровій формі педагоги разом з вихованцями ще раз пригадали такі нескладні, але такі важливі правила щоденної безпеки під час дорожнього руху. Також під час заходу були обговорені питання безпечного поводження за кермом, безпечного руху організованими групами.

Ще раз наголошуємо: життя людини – то дуже велика цінність!

А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя!

«БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ» (Тиждень безпеки дорожнього руху 2023)

«БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ» (Тиждень безпеки дорожнього руху 2023)
У період з 15 по 21 травня 2023 р. у Харківському фаховому коледжі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
Вихователями коледжу був проведений цикл заходів з батьками та учнями закладу, що акцентували увагу на проблемі безпеки руху, а також, 17 травня 2023 р., єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньотранспортних пригод.
Педагоги та учні ХФКС організували тематичний флешмоб «Дорожні знаки памʼятай – життя своє та інших зберігай!» з метою ще раз звернути увагу на життєву необхідність дотримання таких нескладних, але таких важливих правил дорожнього руху, які можуть врятувати наше здоровʼя і життя.
В умовах воєнного стану питання безпеки на дорозі набувають особливого значення через появу низки нюансів. Додаткової уваги можуть потребувати особливі ситуативні випадки: пересування колонами, пересування військової техніки, пересування ворожої військової техніки, пересування дорогами, які можуть бути становити загрозу через вибухонебезпечні предмети тощо.
ПАМʼЯТАЙМО:
Дотримання вже відомих правил дорожнього руху, обізнаність щодо особливих випадків дорожнього руху ДІЙСНО РЯТУЄ ЖИТТЯ!

День вишиванки 2023

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС травень 2023

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС травень 2023
17 травня 2023 р. в online-форматі з використанням комунікаційної технології «Zoom» відбулося планове засідання методичного обʼєднання виховної частини ХФКС.
Для обговорення було винесено наступні питання:
1. Стан виконання плану виховної роботи у ХФКС на 2022-2023 н.р. (звіт поособно).
2. Проведення першого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» (відповідно постанови КМУ від 21.12.2020 №1287 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року» та у рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі).
3. Презентація Міністерством цифрової трансформації оновленого проєкту Дія.Освіта – національної едьютейнмент-платформи актуальних знань та навичок, де можна безоплатно навчатися в інноваційному й інклюзивному форматі.
4. Пропозиції Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» щодо підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників закладів освіти у 2024 році.
5. Проведення Всеукраїнського соціального проєкту для дітей з озеленення українських шкіл освітньо-психологічного спрямування Flowers4school.
6. Онлайн-презентація медіаосвітніх видань та ресурсів Академії української преси для педагогів закладів дошкільної, загальної середньої, післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників.
7. Онлайн-вебінар «Використання альтернативних терапій для відновлення здоров’я населення в умовах війни» від кафедри психології Академії державної пенітенціарної служби територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія академії державної пенітенціарної служби» спільно з Науково-методичним центром ВФПО.
8. Проведення заходів з відзначення подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.
9. Організоване закінчення 2022-2023 н.р. у ХФКС.
10. Закінчення терміну дії контрактів  з педагогічними працівниками коледжу.
11. Різне.
Заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА додатково акцентувала увагу на необхідності надавати інформаційну підтримку та допомогу учням 11-х класів щодо підготовки та проведення НМТ 2023.
Методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА проаналізувала стан виконання плану виховної роботи у поточному навчальному році. Надала рекомендації щодо підвищення методичного рівня онлайн-комунікації вихователей і учнів коледжу.

Презентації національної едьютейнмент-платформи «Дія.Освіта» від Міністерства цифрової трансформації України

Презентації національної едьютейнмент-платформи «Дія.Освіта» від Міністерства цифрової трансформації України

17 травня 2023 р. заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА та колектив виховної частини взяли участь в онлайн-презентації проєкту Дія.Освіта – едьютейнмент-платформи актуальних знань та навичок, де можна безплатно навчатися в інноваційному та інклюзивному форматі, від Міністерства цифрової трансформації України.

«В Україні сьогодні офіційно зареєстровані майже 5 млн. вимушених переселенців, чимало з них втратили роботу, дохід і домівки. Дія.Освіта дозволить усім українцям і українкам зробити перший крок до нової професії або ж стати ще кращим спеціалістом у своїй галузі» – пояснюють у Мінцифри.

«Як завершити навчальний рік: акценти для керівника і заступників» (вебінар від журналу «Заступник директора школи»)

«Як завершити навчальний рік: акценти для керівника і заступників» (вебінар від журналу «Заступник директора школи»)
15 травня 2023 р. заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА взяла участь в онлайн-вебінарі від журналу «Заступник директора школи» на тему «Як завершити навчальний рік: акценти для керівника і заступників». Спікером заходу виступила Катерина Спітковська, директор гімназії №107 «Введенська», м. Київ.
Під час вебінару були розглянути наступні питання:
● нормативні нюанси завершення навчального року;
● оцінювання і коригування результатів навчання учнів;
● переведення учнів на наступний рік навчання;
● заключне засідання педагогічної ради тощо.
Також під час заходу обговорювалися край актуальні питання: проведення навчальних екскурсій та навчальної практики під час воєнного стану; переведення оцінок з навчальних предметів дітей, які навчаються за кордоном, у 12-бальну систему оцінювання навчальних досягнень учнів України; виставлення річних оцінок дітям, коли атестація з навчального предмету є лише за один із навчальних семестрів; форми і можливості навчання українських дітей у вітчизняній системі освіти, коли вони залучені до навчання у місцевій школі поза межами України; можливість виставлення оцінок за ІІ-й навчальний семестр із документа про освіту закордонного закладу освіти; механізм дії закладу освіти в умовах, коли повністю відсутній звʼязок із дитиною, її родиною, що не знаходяться на ТОТ, протягом навчального року тощо.

Магістральна (не)конференція mini-EdCamp Lutsk/Poznan «Україна+Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями»

Магістральна (не)конференція mini-EdCamp Lutsk/Poznan «Україна+Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями»
13 травня 2023 р. заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА взяла участь за програмою підвищення кваліфікації у Магістральній (не)конференції mini-EdCamp Lutsk/Poznan «Україна+Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями», яка проходила на терені факультету математики і інформатики університету імені Адама Міцкевича (кампус Morasko) в місті Познань, Польща.
Місія заходу: створення сприятливих умов для взаємодії та співпраці освітян і освітянок України та Польщі задля пошуку спільних ідей створення нових цікавих проєктів, інновацій, точок дотику щодо питань освіти та розвитку; підтримка українських вчителів та вчительок, де б вони не були; формування відчуття приналежності до української освітянської спільноти; сприяння європейської інтеграції українських освітян та освітянок.
Громадська організація «ЕдКемп Україна» функціонує з 2015 р., спрямовуючи свою діяльність у трьох магістральних напрямках: професійний розвиток шкільних педагогів, підвищення статусу професії педагога, загальне реформування системи освіти України, охоплюючи освітян закладів загальної середньої освіти, дошкілля, позашкілля, вишів та інших організацій. Стратегічними партнерами підтримки організаціє є, поміж іншими, Державна установа «Український інститут розвитку освіти», освітній омбудсмен України, Державна служба якості освіти України.
Захід відбувався відповідно до шести принципів: безкоштовність, незалежність, програму визначаємо разом, кожний і кожна можуть стати спікерами/-ками, діє закон «про дві ноги» та ефект «довгого хвоста» у змішаному форматі – наживо у м. Познань (Польща) і синхронна трансляція на YouTube-каналі в Україні.
Колеги, памʼятаймо: кожен із нас – важлива частинка загального освітнього простору України! Наше спільне завдання – зберегти українську освіту і відновити її на ще більш високому рівні! Єднаймося задля нашої Перемоги!

Всеукраїнський соціальний проєкт для дітей з озеленення українських шкіл освітньо-психологічного спрямування Flowers4school

Всеукраїнський соціальний проєкт для дітей з озеленення українських шкіл освітньо-психологічного спрямування Flowers4school
20 квітня розпочався другий етап Всеукраїнського соціального проєкту для дітей з озеленення українських шкіл Flowers4school. Його мета – перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя. Організатори благодійної ініціативи планують висадити по 10 тисяч тюльпанів у кожній школі України.

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Навчання з першої домедичної допомоги

Навчання з першої домедичної допомоги
Загальна соціально-психологічна адаптація і стійкість, вміння оцінювати ризики та приймати рішення, оперативність мислення, базові навички надання першої домедичної допомоги – критична необхідність сьогодні для кожної людини, особливо в умовах війни. І це, без перебільшень, може врятувати життя.
Актуальність набуття знань щодо засад першої долікарської допомоги зростає щоденно. Тому дуже важливо вчитися самому, щоб навчати інших і діяти, коли це буде життєво необхідно.
Один із провідних принципів Нової української школи – це безпека дитини. І для того, щоб забезпечувати безпечне освітнє середовище, освітяни мають володіти відповідними навичками.

Онлайн-вебінар «Використання альтернативних терапій для відновлення здоров’я населення в умовах війни»

Онлайн-вебінар «Використання альтернативних терапій для відновлення здоров’я населення в умовах війни»
Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» інформує, що за ініціативи працівників кафедри психології Академії державної пенітенціарної служби територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія академії державної пенітенціарної служби» 19 травня 2023 р. об 11.00 буде проведено онлайн-вебінар «Використання альтернативних терапій для відновлення здоров’я населення в умовах війни», спрямований на використання можливостей різних напрямів психології, тваринництва, кінології тощо.
Питання до розгляду:
● освітня, методична і наукова діяльність у галузі альтернативних терапій;
● актуальність розвитку галузі альтеративних терапій в Україні та можливості використання для ліквідації посттравматичного синдрому різних верств населення.
Реєстрація за посиланням: https://wp.me/Pd8C4Z-cXp
Відповідальна особа: Дудус Тетяна Василівна, кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичного кабінету біотехнологій та ветеринарної медицини,
тел.: 0999651991
e-mail: t.v.dudus18@gmail.com
Враховуючи правові умови воєнного стану в країні, виникає необхідність проведення інформаційно-комунікативних заходів, що дають змогу обмінятися досвідом освітньої діяльності педагогічних працівників закладів освіти України щодо психологічної ліквідації наслідків воєнних дій.

Проведення Міжнародного науково-практичного WEB-форуму «Forum Sois, 2023: розбудова єдиного відкритого простору освіти впродовж життя»

Проведення Міжнародного науково-практичного WEB-форуму «Forum Sois, 2023: розбудова єдиного відкритого простору освіти впродовж життя»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 23-26 травня 2023 року в онлайн-форматі відбудеться Міжнародний науково-практичний WEB-форум «Forum Sois, 2023: розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя».Організаторами WEB-форуму є Міністерство освіти і науки України, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Українська інженерно-педагогічна академія, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національна академія педагогічних наук України, а також стратегічні партнери за згодою – провідні наукові установи, заклади освіти і громадські об’єднання України і зарубіжжя.

Мета WEB-форуму: запровадження ідей розбудови єдиного відкритого інформаційного освітнього простору шляхом об’єднання зусиль наукових установ і закладів освіти України та європейських країн, а також держав, що обрали пріоритетним шлях сталого розвитку науки і освіти.

Для участі у WEB-форумі необхідно до 20.05.2023 зареєструватися за покликанням: https://forumsois.uipa.edu.ua 

За бажанням можна подати тези, оформлені відповідно до вимог, надіславши їх на електронну скриньку оргкомітету: forumsois2023@gmail.com.


Проведення вебквесту з інформаційної безпеки «КіберХНУВС»

Проведення вебквесту з інформаційної безпеки «КіберХНУВС»

Факультет № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з партнерами (Департамент кіберполіції Національної поліції України, Науковий парк «Наука та безпека») повідомляють про прийом електронних анкет-заявок від цьогорічних випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти України для участі у вебквесті з інформаційної безпеки «КіберХНУВС».

Метою проведення заходу є реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх інформаційних технологій.

Вебквест буде проходити 1-7 травня 2023 року. Переможці вебквесту отримають цінні призи від організаторів.

З Положенням про проведення вебквесту Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «КіберХНУВС» для випускників закладів загальної освіти України можна ознайомитися за посиланням: https://www.univd.edu.ua/uk/dir/3215/vebkvest 

Для участі у вебквесті необхідно з 00:00 01.05.2023 (понеділок) до 24.00 07.05.2023 (неділя) заповнити в електронному вигляді анкету-заявку учасника за посиланням: https://forms.gle/LEqHhARFbvqZjzFn6 

За додатковою інформацією звертатися до секретаря організаційного комітету вебквесту – доцента кафедри протидії кіберзлочинності факультету №4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ, к.п.н., доцента Колісник Тетяни Петрівни, тел. +380506873443.


ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ФОНДУ ГРОМАД «РІДНЯ»

ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ФОНДУ ГРОМАД «РІДНЯ»

Адміністрація Харківського фахового коледжу спорту разом зі всією спортивною спільнотою закладу висловлює щиру вдячність Фонду громад «Рідня» спільно із асоціацію «Медична та благодійна допомога Франція-Украïна» (Aide Médicale&Caritative France-Ukraine)компанією «СанАгро Україна»кредитною спілкою «Вигода» за підтримку та допомогу для вихованців коледжу, батьки яких загинули, у полоні, безвісті відсутні чи важкопоранені.
Заступником директора з навчальної роботи Сергієм СУХАРЕВИМ було організовано отримання та скоординовано видачу гуманітарної речової допомоги від благодійного проєкту нашим учням – нового брендового одягу.
Така підтримки для родин та їх дітей надається від партнерів проєкту для всієї України.
«Будьмо багаті на добрі справи!» – під таким гаслом працює благодійний фонд «Фонд громад «Рідня». Фонд був заснований у 2011 році кредитною спілкою «ВИГОДА» та Стрийською єпархією УГКЦ з метою здійснення благодійної діяльності та розвитку громад.
Вони кажуть про себе так:
«Робити добрі справи – це наша робота і ми любимо це робити. А ще нам вдається заражати цим людей, вчити їх це робити. Бо рано чи пізно людина задумається, а що я зробив доброго на цьому світі, кому я поміг. Людина, яка робить добру справу – вона здорова, вона радісна і щаслива».
І це справді так! Територія діяльності фонду – це Львівська область, Золочівський, Львівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський, Яворівський р-ни, м.Бережани, м.Зборів Тернопільської області. Тому так зворушливо отримати увагу, підтримку і допомогу саме на Харківщині! Ми вкотре переконуємося, що Україна – це єдиний народ, єдина нація, сила і міць якої у нашій єдності!
Дякуємо також працівникам Харківської ОД(В)А за інформаційну підтримку, можливість допомагати нашим дітям у цей складний час війни, коли їх рідні захищають нашу країну.

Разом – до Перемоги!
Все буде Україна!

Обласний семінар-практикум еколого-натуралістичного напряму для педагогічних працівників закладів освіти Харківської області «Формування екологічної культури особистості як складова національно-патріотичного виховання»

Обласний семінар-практикум еколого-натуралістичного напряму для педагогічних працівників закладів освіти Харківської області «Формування екологічної культури особистості як складова національно-патріотичного виховання»

27 квітня 2023 р. заступник директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА та вихователь Олеся ЖУК взяли участь у роботі обласного семінару-практикуму еколого-натуралістичного напряму для педагогічних працівників закладів освіти Харківської області за темою «Формування екологічної культури особистості як складова національно-патріотичного виховання», що проходив відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2023 рік.

Метою заходу було підвищення якості, вдосконалення змісту позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму, розвиток особистісно-професійної компетентності педагогів, обмін досвідом роботи з впровадження в освітній процес інноваційних методів і технологій громадянської освіти та національно-патріотичного виховання, формування екологічної культури особистості.


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"