тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Методична робота

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота»

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота»

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 16.05.2024 №5691/6.3 Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» інформує, що 7 травня 2024 р. у Всеукраїнському молодіжному центрі відбулась презентація освітнього серіалу «Інклюзивна молодіжна робота», який є результатом роботи з інклюзією, що активізувалася завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Серіал представляє собою важливий інструмент в молодіжній роботі, який допоможе ефективно залучати молодь до проєктів і заходів, а також розкриє основні методи роботи з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, яка має інвалідність. Серіал складається з вісімнадцяти серій-відеолекцій, які надають практичні поради щодо аспектів створення безпечного і доступного молодіжного простору.

Додатково інформуємо, що створення серіалу є спільною ініціативою громадської організації «Рада жінок Донеччини», Фонду ООН у галузі народонаселення, Регіонального офісу UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства цифрової трансформації України та Радниці-Уповноваженої Президента України з питань безбарʼєрності.

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на платформі «Дія. Освіта» українською та англійською мовами за посиланням: https://bit.ly/43PCYBo.

Після перегляду та успішно складеного фінального тесту педагогічні працівники отримають сертифікати на 0,1 кредиту ЄКТС.


РЕГІОНАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТIЛ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ І СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ»

РЕГІОНАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТIЛ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ І СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ»

29 травня 2024 р. заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА, методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА, соціальний педагог коледжу Лілія ТРЕТЬЯК та практичний психолог Людмила ШЕВЧЕНКО взяли участь у роботі регіонального круглого столу «Актуальні проблеми психолого-педагогічного супроводу і соціальної адаптації осіб, які постраждали від війни».

Мета круглого столу – створення відкритого майданчика для обміну досвідом та пошуку оптимальних шляхів посилення соціально-економічної резильєнтності громад у контексті повоєнного відновлення України, зокрема імплементації позитивного досвіду реабілітації та соціальної адаптації в умовах воєнного стану та повоєнної відбудови України.

Напрями роботи круглого столу:

  • виявлення основних викликів у реабілітації та повоєнній адаптації соціально не захищених осіб, зокрема доступу до медичної допомоги, психологічної підтримки, освіти, працевлаштування та соціальної інтеграції;
  • обмін досвідом та найкращими практиками з реабілітації і адаптації, які вже реалізовуються на Харківщині;
  • стимулювання співпраці між університетами, науковими установами, органами місцевого самоврядування, державними, приватними громадськими організаціями для реалізації спільних проєктів;
  • формування рекомендацій і розробка стратегій для підвищення ефективності програм і заходів з реабілітації і повоєнної адаптації.


Воркшоп «Цифровий мистецький калейдоскоп»

Воркшоп «Цифровий мистецький калейдоскоп»

3 червня 2024 р. вихователька, вчителька мистецької освіти ХФКС Олеся ЖУК взяла участь у роботі воркшопу «Цифровий мистецький калейдоскоп» для вчителів мистецтва з різним рівнем цифрового досвіду, організованому Спільнотою сучасних учителів – професійною спільнотою учителів і психологів, створеною для вдосконалення вчительської практики, обміну досвідом, розвитку цифрової компетентності та поширення універсального дизайну навчання серед вчителів України.

Під час заходу учасники:

  • ознайомилися з новими нейромережами, які допоможуть зробити уроки цікавішими та більш інтерактивними;
  • навчилися ефективно використовувати можливості нейромереж для візуалізації уроків мистецтва;
  • удосконалили власні цифрові навички зі створення колажів, анімацій та роликів із фотографій;
  • отримали цінні практичні цифрові поради та лайфхаки.

Спікеркою заходу виступила Кондратова Людмила – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДЗВО Університет менеджменту освіти НАПН України, освітня експертка UNESCO у мистецькій галузі, фасилітаторка Спільноти сучасних учителів.

Корисні посилання до роботи:

https://www.artbreeder.com/ 

https://photos.app.goo.gl/fvytgmT1N4aoXn1ZA 

https://padlet.com/lkondratova7/padlet-d0rmiyevh927pjk6 

https://photos.app.goo.gl/uN7F6XEoNY37WHc2A 

https://padlet.com/lkondratova7/padlet-d0rmiyevh927pjk6 

https://copilot.microsoft.com/ 

 


Надання підтримки студентам: проєкт «Стипендіат»

Надання підтримки студентам: проєкт «Стипендіат»

БО «МБФ «Гелп Ас Гелп ЮА» працює понад 30 років на теренах України, сприяючи успішному розвитку країни. Одним із напрямків діяльності організації є сприяння успіху студентів у рамках проєкту «Стипендіат». Даний проєкт реалізується щорічно з 1998 р..

Місія проєкту «Стипендіат»: зменшення вразливості дітей та молоді через формування відповідальних дорослих, активних особистостей і свідомих громадян країни, які здатні змінювати світ навколо себе та робити значний позитивний внесок у розвиток суспільства.

Головна мета проєкту «Стипендіат»: сприяння самореалізації студентів денної форми навчання закладів освіти України, віком від 16 до 23 років, що мають один із соціальних статусів: дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування; дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату); дитина ветерана (-ки) або загиблого учасника (-ці) російсько-української війни, шляхом надання психологічної, освітньої, емоційної та соціальної підтримки щорічно понад 30 студентам вищезгаданих категорій.

МОЖЛИВОСТІ ПРОЄКТУ ДЛЯ CТУДЕНТІВ:

  • Наставник, який допоможе, підтримає і надихне.
  • Психологічна підтримка: групові заняття та індивідуальні консультації.
  • Стипендія щомісяця (для самоосвіти та саморозвитку), ведення бюджету.
  • Живі зустрічі із 3-х або 4-х денною програмою подій (екскурсії, воркшопи, майстер-класи, нові знайомства тощо).
  • Методика «Самовдосконалення»: самопізнання – візуалізація майбутнього – план особистого розвитку.
  • Онлайн-зустрічі: тренінги, творчі збори, дискусії, зустрічі-знайомства з представниками громадської сфери, державного сектора, медіа, бізнесу, науки й культури тощо.
  • Нетворкінг: друзі з Канади, спільнота зі студентів з різних закладів освіти та областей України тощо.
  • Сприяння волонтерській, громадській та науковій діяльностей.
  • Проєктна діяльність.

Посилання на сторінку проєкту: https://helpushelpua.com/проєкти/освітній-проєкт-стипендіат/ 

Лист щодо підтримки студентів 2024

ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ХФКС

ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ХФКС

25 червня 2024 року відбулося чергове засідання Навчально-методичної ради Коледжу, на якому були розглянуті актуальні питання з визначення основних напрямів методичної роботи, а саме: про результативність роботи циклових комісій та методичних об’єднань у поточному році; про виконання індивідуального плану роботи викладачів; розгляд попереднього плану роботи Навчально-методичної ради на наступний 2024-2025 навчальний рік.

Також, заступницею директора з виховної роботи Наталією МОШЕНСЬКОЮ проаналізовано реалізацію навчально-методичної проблеми Коледжу: здобутки, проблеми, перспективи.

Очолює Навчально-методичну раду заступниця директора з навчально-методичної роботи Олена ФЕДУНОВА. Засідання пройшло організовано, творчо, де голови циклових комісій та методичних об’єднань надали змістовну інформацію за порядком денним. За підсумками розглянутих питань ухвалені рішення, що будуть сприяти вдосконаленню освітнього процесу, впровадженню інноваційних форм, методів, прийомів та технологій навчання та виховання, а також спрямовані на підвищення професійної майстерності педагогічних працівників.


БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ 8-Б КЛАСУ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ 8-Б КЛАСУ

14 червня 2024 р. на базі спортивно-гуманітарного центру «Акварена» відбулися батьківські збори 8-Б класу відділення футболу Харківського фахового коледжу спорту. Зібрання проводили класний керівник Тамара ВАСЮКОВА, вихователька Лариса ТРАЧ, старший учитель зі спорту Олег ПТАЧИК та вчитель зі спорту Артем ЧЕРНЯЄВ.

Під час зібрання були обговорені наступні питання:

1. Підбиття підсумків навчальних досягнень учнів за 2023-2024 навчальний рік. Напрацювання алгоритму покращення успішності на наступний навчальний рік.

2. Аналіз спортивних досягнень учнів за 2023-2024 навчальний рік. Формування мотивації щодо покращення рівня освітньо-тренувальної діяльності.

3. Організація спортивних зборів у літній період.

4. Актуалізація інформації щодо внутрішніх правил діяльності коледжу для батьків абітурієнтів.

5. Подяка батькам, які активно долучалися до організації та проведення заходів виховної роботи в умовах дії воєнного стану в Україні.

Також вихователькою Ларисою ТРАЧ була проведена інформаційно-розʼяснювальна бесіда з питань мінної безпеки та правил безпечного поводження здобувачів освіти під час літніх канікул.

Зустріч з батьківською спільнотою пройшла у теплій родинній обстановці. Педагоги і батьки готові тісно взаємодіяти та співпрацювати на шляху розвитку наших вихованців.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і працювати заради майбутнього наших дітей!


ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (щодо забезпечення особистої безпеки при знаходженні на об’єктах залізничного транспорту)

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (щодо забезпечення особистої безпеки при знаходженні на об’єктах залізничного транспорту)

Керівництво Харківського регіонального відділу організації роботи станцій виробничого підрозділу «Служба роботи станцій» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» звертає увагу на те, що останнім часом спостерігається тенденція до збільшення випадків травмування громадян на об’єктах залізничної інфраструктури, зокрема на станціях.

Залізниця є зоною підвищеної небезпеки не тільки через pyx поїздів та електропоїздів, а i у зв’язку з наявністю енергетичного обладнання, яке має напругу електричного струму від 220 вольт до 27500 вольт.

Найчастіше електротравми стаються на дахах вагонів поїздів, куди підлітки намагаються піднятися через бажання похизуватися перед однолітками, задля селфі, розваги тощо.

РОБОЧА НАПРУГА КОНТАКТНОЇ МЕРЕЖІ – 27500 ВОЛЬТ. ПІД ЧАС НАБЛИЖЕННЯ ДО ДРОТУ БЛИЖЧЕ НІЖ НА 2 МЕТРИ МОЖЕ ВИНИКНУТИ ЕЛЕКТРИЧНА ДУГА МІЖ ТІЛОМ ЛЮДИНИ І ПРОВОДОМ ТА ЗАВДАТИ ЕЛЕКТРОТРАВМУ З ВАЖКИМИ НАСЛІДКАМИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я.

На даху вагона існує велика ймовірність отримати ураження електричною дугою. Людину вражає струмом, внаслідок чого вона падає з даху вагона та отримує травми від падіння. Найчастіше це переломи рук, ніг, ребер та хребта, нерідко відкриті черепно-мозкові травми. Загоряння одягу та волосся супроводжується опіками шкіри. Струм проходить через yci органи i вражає ïx. ПІСЛЯ ТОГО ЯК ЛЮДИНА ОПИНИЛАСЯ НА ДАХУ ПОЇЗДА, ВОНА МОЖЕ ЗГОРІТИ ЗАЖИВО.

У рідкісних випадках може пощастити. Однак викладене в Інтернеті відео провокує екстремалів повторити «подвиги», а думка що «лихо може статись з ким завгодно, тільки не зі мною» може зіграти злий жарт ...


ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС від 10.06.2024

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВНОЇ ЧАСТИНИ ХФКС від 10.06.2024

10 червня 2024 р. в online-форматі з використанням сервісу відеотелефонного звʼязку Google Meet відбулося засідання методичного обʼєднання виховної частини ХФКС.

Під час зустрічі були обговорені наступні питання:

1. Підведення підсумків роботи співробітників виховної частини за 2023-2024 н.р..

2. Режимні вимоги та робоча дисципліна в умовах дистанційного формату роботи під час дії військового стану в Україні.

3. Організація роботи щодо підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників (самоосвіта у міжатестаційний період).

4. Особливості ведення внутрішнього статистичного обліку та відповідної роботи з пільговими категоріями здобувачів освіти у коледжі.

5. Підготовка до нового навчального року 2024-2025.

Заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА ознайомила присутніх зі змістом листа КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» №234 від 07.06.2024 «Про реєстрацію на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у ІІ півріччі 2024 року» та надала рекомендації (на матеріалах КВНЗ ХАНО) щодо організації самоосвіти педагогічних працівників у міжатестаційний період.

Методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА зосередила увагу присутніх на важливості ретельного статистичного обліку здобувачів освіти з числа пільгового контингенту згідно вимог чинного законодавства.


ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ, ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ»

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ, ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ»

Невід’ємною складовою освітньо-виховної роботи у ХФКС є екологічне виховання. Екологічне виховання – спосіб впливу на почуття людей, їх свідомість, погляди і уявлення. Але будь-яке виховання, в тому числі екологічне, повинне ґрунтуватися на освіті, насамперед екологічній.

Так, з метою підвищення рівня професійної майстерності заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА, методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА, вчителька біології та основ екології Тетяна ГУСЄВА долучилися до роботи ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки», організованої Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області з використанням комунікаційної технології «Zoom».


ІНФОРМАЦІЯ З ПИТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ У СФЕРІ ОСВІТИ ОСІБ, СТОСОВНО ЯКИХ ВСТАНОВЛЕНО ФАКТ ПОЗБАВЛЕННЯ ОСОБИСТОЇ СВОБОДИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ, ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

ІНФОРМАЦІЯ З ПИТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ У СФЕРІ ОСВІТИ ОСІБ, СТОСОВНО ЯКИХ ВСТАНОВЛЕНО ФАКТ ПОЗБАВЛЕННЯ ОСОБИСТОЇ СВОБОДИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ, ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

Статтею 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей» передбачено, що держава забезпечує особам, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення, дітям осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, а також дітям осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, які загинули (померли), у тому числі дітям, які навчаються за денною формою навчання у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, – до закінчення такими дітьми закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, державну цільову підтримку для здобуття професійної (професійнотехнічної), фахової передвищої та вищої освіти у державних та комунальних закладах освіти.
23 лютого 2023 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання державної цільової підтримки окремим категоріям осіб у сферах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти» (реєстр. №8400). Законопроєкт був поданий народними депутатами України та підтриманий МОН.Відповідно до прийнятого Закону приводиться у відповідність законодавство у сфері освіти до вимог ухваленого 26.01.2022 Закону України № 2010-IX «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей», а саме врегульовується питання надання таким особам та їхнім дітям державної цільової підтримки для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.
Норми Закону забезпечують соціальну справедливість та доступ зазначених осіб до підтримки з боку держави, зокрема:
■ повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів;
■ пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти;
■ соціальної стипендії;
■ безоплатного забезпечення підручниками;
■ безоплатного доступу до мережі «Інтернет», систем баз даних у державних та комунальних закладах освіти;
■ безоплатного проживання в гуртожитку;
■ інших заходів, затверджених Кабінетом Міністрів України.

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19.08.1982 р. щороку 4 червня у світі відзначається Міжнародний день безвинних дітей – жертв агресії.

4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії. День пам’яті встановила Верховна Рада України у 2021 р..

З 2014 р. розпочалася російська збройна агресія на Донбасі. Уже відтоді на Сході гинули, зникали безвісти, були пораненими й травмованими невинні українські діти. Повномасштабна російська агресія 2022 р. знову змусила нашу державу відчути, як це, коли безневинні діти страждають через війну.

У Харківському фаховому коледжі спорту за допомогою сервісу відеотелефонного звʼязку Google Meet виховательками Олесею ЖУК, Ларисою ТРАЧ та Ганною ШКОЛЬНОЮ був проведений урок памʼяті та жалоби до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії 4 червня.

Найважливіше для нас – діти! Найстрашніше – їх смерть і страждання!

Цим злочинам немає жодного виправдання! Наслідки російської агресії в Україні весь світ пам’ятатиме ще упродовж століть. Ми ніколи не пробачимо смерті безневинних дітей, які повинні були стати майбутнім нашої держави!

Вічний спокій маленьким, невинним душам!

Віримо в Україну!

Віримо в ЗСУ!

YI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції та перспективи розвитку якісної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах ступеневої освіти» (18-19.04.2024, ПОЛТАВА – ЛУБНИ – ВІННИЦЯ)

YI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції та перспективи розвитку якісної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах ступеневої освіти» (18-19.04.2024, ПОЛТАВА – ЛУБНИ – ВІННИЦЯ)
У рамках підвищення кваліфікації та професійної майстерності протягом 18-19 квітня 2024 р. заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА та методист виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА долучилися до роботи YI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції та перспективи розвитку якісної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах ступеневої освіти», яка проходила у Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» з використанням комунікаційної технології «Zoom».
Мета конференції: науково-практичне обґрунтування розвитку науки і освіти з питань модернізації системи підготовки фахівців у сучасних умовах; обговорення тенденцій розвитку якісної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах ступеневої освіти; узагальнення інноваційного педагогічного досвіду в закладах освіти.

Відзнака за встановлення національного рекорду України – участі у флешмобі «White card» 2024

Відзнака за встановлення національного рекорду України – участі у флешмобі «White card» 2024
Колектив Харківського фахового коледжу спорту долучився до встановлення національного рекорду України з кількості учасників флешмобу «White card», приуроченого до Міжнародного дня спорту на благо розвитку і миру та Всесвітнього дня здоров’я.
Ми отримали подяку та відзнаку за участь у встановленні Національного рекорду під час проведення Флешмобу «White card» 2024, а також активну участь у різноманітних заходах Української федерації «Спорт заради розвитку».

КОЖНА ДИТИНА МАЄ БУТИ ВІЛЬНА ВІД НАСИЛЬСТВА!

КОЖНА ДИТИНА МАЄ БУТИ ВІЛЬНА ВІД НАСИЛЬСТВА!
Говоримо разом: НІ! – насильству, НІ! – булінгу, НІ! – агресії, НІ! – війні!
Згуртовуємося разом задля підтримки, задля розвитку та гідного незалежного майбутнього України!
Діти не повинні стати жертвами насильства. Жодна дитина не може бути піддана катуванню, знущанню, незаконному арешту або позбавленню волі. Законодавство України забезпечує право дитини на захист від насильства.

Український документальний фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна»

Український документальний фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна»
Міністерство освіти і науки України інформує, що 4 квітня 2024 р. ТОВ «ГРІН ЛАЙТ ФІЛМЗ» випустило у кінотеатральний прокат український документальний фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна», який створено (вироблено) у копродукції з DOGS OF WAR PRODUCTIONS INC, і якому Державне агентство України з питань кіно присвоїло індекс глядацької аудиторії «ЗА» – загальна аудиторія.
У Фільмі йдеться про тварин, які стали жертвами російської агресії проти України, та про їхній порятунок героїчними українцями, а також про допомогу іноземних партнерів.
Серед героїв стрічки є відомий пес Патрон, який став першим в історії собакою-послом доброї волі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і також бере участь у виховному процесі школярів, про що згадано у фільмі.
Фільм доступний у кінотеатрах для відвідування сеансів учнями середніх та старших класів шкіл, професійно-технічних училищ та закладів вищої освіти, з метою виховання відповідального ставлення до тварин та навколишнього середовища.
Запрошуємо до перегляду!

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ЗДОБУТКАМИ!

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ЗДОБУТКАМИ!
Харківський фаховий коледж спорту вже вкотре дістає відзнаки за свою активну роботу. Наші вихованці, педагогічний колектив беруть участь не тільки у спортивних й освітніх заходах, а також активні й у громадських ініціативах.
Так, вже традиційно спортивна родина ХФКС долучилася до відзначення Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я. Сьогодні це особливо символічно, бо ми піднімали білі картки, щоб звернути увагу світової спільноти до війни в Україні та закликати до миру та розвитку.
Основна мета флешмобу «White card», до якого цьогоріч долучився коледж, – єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку.
Продовжуємо співпрацювати з Української федерацією «Спорт заради розвитку» та висловлюємо вдячність за активну громадську позицію та ініціативи Президентові федерації Олексію Качану.
Разом – до миру та ПЕРЕМОГИ!
Дякуємо ЗСУ!

Засідання атестаційної комісії Харківського фахового коледжу спорту 2024

Засідання атестаційної комісії Харківського фахового коледжу спорту 2024
5 квітня 2024 р. згідно встановленого плану роботи було проведено атестацію педагогічних працівників Харківського фахового коледжу спорту під головуванням директора Ігоря ПРИХОДЬКО та у повному складі всіх членів комісії. До атестації були залучені педагогічні працівники, які мають строк чергової атестації у поточному році.
Атестаційна комісія коледжу у своїй діяльності з організації та проведення атестації педагогів керувалася нормами чинного законодавства щодо атестації педагогічних працівників. Були розглянуті питання підтвердження відповідності працівників раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям, педагогічному званню, а також підвищення категорії.
Всі педагогічні працівники, які підлягали атестації, надали на розгляд комісії відповідну документацію щодо проходження курсів підвищення кваліфікації, особистих професійних досягнень, електронне портфоліо та достали позитивні відгуки. Відповідні рішення по кожному зазначено у протоколі засідання.
Колектив Харківського фахового коледжу спорту – це команда висококваліфікованих професіоналів своєї справи, закоханих у спорт, які вкотре довели, що освіті і спорту на Харківщині бути.
Разом ми продовжуємо працювати, вдосконалюватися та боротися за гідне, освічене, спортивне майбутнє наших дітей.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати, навчатися та працювати!
Разом – до ПЕРЕМОГИ!

Флешмоб «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії» (до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я 2024) Ч2

Флешмоб «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії» (до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я 2024) Ч2
Як виникла ідея відзначати міжнародний день спорту на благо миру та розвитку?
Запровадження Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку відбулося влітку 2013 р. на засіданні Генасамблеї Організації Об’єднаних Націй. 23 серпня 2013 р. Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила резолюцію, у якій зазначалося, що «здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука загального процвітання й добробуту».
Під час першого святкування цієї дати (це відбулося 6 квітня 2014 р.) Пан Гі Мун, який на той час обіймав посаду Генерального секретаря ООН, звернувся до міжнародної спільноти з словами підбадьорення та з проханням підтримати святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. За його словами спорт – це універсальний об’єднувальний фактор для людей різного соціального походження, національності та статків. Любов до спорту дозволяє усунути суперечки та розбіжності між різними верствами населення нашої планети.
Спортивна родина Харківського фахового коледжу спорту долучилася до міжнародної акції флешмобом «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії».

Флешмоб «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії» (до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я 2024) Ч1

Флешмоб «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії» (до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я 2024) Ч1
6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace).
Також 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я.
Спорт на благо миру та розвитку – це ключове формулювання згаданої міжнародної події, що підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для суспільства, держави, урядових і неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука благополуччя та процвітання людини.
Цьогоріч тема ініціативи – «Спорт для просування мирних та інклюзивних спільнот».
Спортивна родина Харківського фахового коледжу спорту долучилася до міжнародної акції флешмобом «White card: ТАК! – миру та розвитку, НІ! – війні та агресії».
#ІLOVEФХФКС #WhiteCard #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development #BeyondSport #peace #sport

Всеукраїнський профорієнтаційний онлайн марафон «Декада відкритих дверей ННІ перепідготовки та підвищення кваліфікації» (онлайн семінар (тренінг) «Шляхи формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в закладах загальної середньої освіти»)

Всеукраїнський профорієнтаційний онлайн марафон «Декада відкритих дверей ННІ перепідготовки та підвищення кваліфікації» (онлайн семінар (тренінг) «Шляхи формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в закладах загальної середньої освіти»)
30 березня 2024 р. заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА взяла участь в онлайн семінарі (тренінгу) «Шляхи формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в закладах загальної середньої освіти», який проходив у рамках Всеукраїнського профорієнтаційного онлайн марафону «Декада відкритих дверей ННІ перепідготовки та підвищення кваліфікації», організованому Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, Навчально-науковим інститутом публічного управління та адміністрування, Навчально-науковим інститутом перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Робота під час заходу проходила за наступними змістовними блоками:
1) Інноваційна модель розвитку вітчизняної освіти (доповідач: Олег Падалка, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та економічної освіти);
2) Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в Фінансовому ліцеї м. Києва шляхом участі в олімпіаді та конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН (доповідач: Юрій Бицюра, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти);
3) Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в Фінансовому ліцеї м. Києва на уроках економіки (доповідач: Василина Ілюхіна, викладач кафедри економіки та економічної освіти);
4) Підготовка науково-дослідницької роботи для конкурсу-захисту в МАН як складова процесу поглиблення економічних компетентностей учнів закладів загальної середньої освіти (доповідач: Валентина Сандугей, кандидат економічних наук, професор кафедри економіки та економічної освіти);
5) Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва під час проведення уроків з різних предметів (наскрізні лінії) (доповідач: Євгенія Манжула, старший викладач кафедри економіки та економічної освіти);
6) Сторінка «Фінансової грамотності» для вчителя і школяра: «Великих депресій більше не буде» (доповідач: Лариса Підопригора, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти).

Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул 2024

Батьківські збори 8-Б класу 29.03.2024

Батьківські збори 8-Б класу 29.03.2024
29 березня 2024 р. на базі спортивно-гуманітарного центру «Акварена» відбулися батьківські збори 8-Б класу відділення футболу Харківського фахового коледжу спорту. Зібрання проводили класний керівник Тамара ВАСЮКОВА і вихователька Лариса ТРАЧ за участі старшого учителя зі спорту Олега ПТАЧИКА та вчителя зі спорту Артема ЧЕРНЯЄВА.
Під час заходу були обговорені наступні питання:
1.Стан успішності здобувачів освіти на поточний час навчального року.
2 Аналіз попередніх спортивних досягнень та вимоги щодо підвищення рівня професійної майстерності сучасного футболіста.
3. Формування мотивації щодо підвищення рівня навчально-тренувальної діяльності сучасного спортсмена-олімпійця.
4. Заходи виховної роботи та залучення дітей і батьківської спільноти до організації та активної участі у громадському житті коледжу в умовах воєнного стану.
Також з присутніми була проведена інформативно-превентивна бесіда «Правила поведінки під час обстрілів».
В умовах дистанційного навчання та важкого воєнного сьогодення нашої країни колектив ХФКС прикладає всі зусилля для того, щоб перебувати на постійному звʼязку зі своїми вихованцями та батьківською спільнотою.
Памʼятаймо: ми – разом, ми – завжди підтримуємо один одного у нашій спортивній родині!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати, навчатися та працювати!

XІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Взаємодія духовного й фізичного виховання в становленні гармонійно розвиненої особистості», присвячена 85-річчю заснування ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

XІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Взаємодія духовного й фізичного виховання в становленні гармонійно розвиненої особистості», присвячена 85-річчю заснування ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»
Протягом 21-22 березня 2024 р. заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА та методистка виховної частини Наталія АНДРІЄВСЬКА взяли участь у роботі XІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Взаємодія духовного й фізичного виховання в становленні гармонійно розвиненої особистості», присвяченої 85-річчю заснування ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».
Організатор заходу – професор кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації факультету фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Володимир Миколайович Пристинський.
Модератор конференції – аспірант університету, керівник Всеукраїнських проєктів «Цікава фізкультура», «Єдина Україна» Олексій Анатолійович Качан.
Під час зустрічі обговорювалися важливі проблемні питання щодо організації фізичного виховання молоді, реабілітації, збереження здоров’я підростаючого покоління, питання розвитку партнерства в спорті заради соціальних змін.
Більше 280 учасників зі всіх куточків України доєднались до зустрічі, серед яких студенти, викладачі фізичного виховання, вчителі фізичної культури, інструктори, методисти, реабілітологи, спортсмени тощо.
Багато цікавої фахової інформації, можливість поспілкуватися з однодумцями, ознайомитися з анонсами цікавих подій, досліджень, збагатитись актуальною інформацією у сфері фізичного виховання та спорту – все це було основною метою конференції.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ОБСТРІЛІВ

ДСНС України: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ОПИНИЛИСЯ ПІД ЗАВАЛОМ? ВАЖЛИВІ ПОРАДИ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ!

UNICEF Ukraine, ДСНС України: ВАЖЛИВІ ПОРАДИ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ!

UNICEF Ukraine, ДСНС України: ВАЖЛИВІ ПОРАДИ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ!
Повітряна тривога може застати вас де завгодно, але не завжди є можливість добігти до укриття.
Як убезпечити себе в такому випадку
■ Пам’ятайте: сигнал «Повітряна тривога» з різних причин може не лунати. Натомість ви можете побачити сповіщення в телефоні, почути радіоповідомлення чи звуки вибухів.
■ Радимо заздалегідь проговорити з близькими порядок дій і визначити місце зустрічі на випадок, якщо зникне зв’язок або світло.
■ Також рекомендуємо завантажити карти місцевості, які будуть доступними без Інтернету.

UNICEF Ukraine, ДСНС України: інформаційна кампанія «Безпека вдома під час війни»

UNICEF Ukraine, ДСНС України: інформаційна кампанія «Безпека вдома під час війни»
Як правильно користуватися альтернативними засобами обігріву та освітлення:
► Генератор виділяє чадний газ, тому має розміщуватися лише на вулиці, на відстані щонайменше 6 метрів від вікон та дверей;
► Туристичні пальники також небезпечні для використання вдома. Тому їх треба вмикати лише надворі або у вентильованому приміщенні. Газові пальники призначені для розігріву їжі в невеликому посуді. Гріти щось довго – небезпечно;
► Пере початком користування пічку, необхідно перевірити її на наявність тріщин та чи прочищений димохід;
► Свічка має стояти на стійкій поверхні якомога далі від легкозаймистих матеріалів;
► Одночасно вмикати всі прилади вдома небезпечно – це може перевантажити електромережу.

ЮНІСЕФ, ДСНС і МВС України: Спільно до безпеки!

Онлайн-конференція «Вчитель у нових освітніх реаліях 2024» у рамках Загальнонаціональної конференції з питань освіти та місцевого самоврядування: освіта – це комунікація (konferencję online «Nauczyciel w nowych realiach oświatowych 2024», VII edycja ogólnopolskiej konferencji oświaty i samorządu edukacja to komunikacja)

Онлайн-конференція «Вчитель у нових освітніх реаліях 2024» у рамках Загальнонаціональної конференції з питань освіти та місцевого самоврядування: освіта – це комунікація (konferencję online «Nauczyciel w nowych realiach oświatowych 2024», VII edycja ogólnopolskiej konferencji oświaty i samorządu edukacja to komunikacja)
19 березня 2024 р. з метою ознайомлення з провідним європейським досвідом у сфері розвитку системи освіти, впровадженням інновацій у роботу закладів освіти, реалізацією гуманітарних тенденцій в освіті та створенням безпечного освітнього середовища заступниця директора з виховної роботи Наталія МОШЕНСЬКА взяла участь в онлайн-конференції «Вчитель у нових освітніх реаліях 2024» у рамках Загальнонаціональної конференції з питань освіти та місцевого самоврядування: освіта – це комунікація (konferencję online «Nauczyciel w nowych realiach oświatowych 2024», VII edycja ogólnopolskiej konferencji oświaty i samorządu edukacja to komunikacja), яка проходила на польському освітньому порталі – веб-ресурсі, що охоплює питання у сфері освітнього права, Статуту вчителя та інші питання у сфері управління освітою та забезпечує функціональність онлайн-консультацій з експертами через онлайн-клініку (режим доступу: https://www.portaloswiatowy.pl).
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"