тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Розклад дистанційного навчання

Розклад дистанційного навчання

Шановні учні!

 

Зараз карантин, але нам з вами треба продовжувати працювати і отримувати знання.

Тому починаючи з понеділка, 9 листопада, ваші вчителі проводитимуть для вас Zoom-консультації за таким розкладом:

 

9 листопада, понеділок

7 клас

11:00 — алгебра і геометрія, Мирошниченко Тетяна Борисівна

ідентифікатор 2421091549, код 12345

 

8-Б

12:00 — алгебра і геометрія, Мирошниченко Тетяна Борисівна

ідентифікатор 2421091549, код 12345

13:00 — фізика, Штих Олександр Іванович

 

8-А, 8-В

12:00 — алгебра і геометрія, Карпенко Вероніка Вячеславівна

13:00 — фізика, Штих Олександр Іванович

 

10-А, 10-В

13:30 — математика, Мирошниченко Тетяна Борисівна

ідентифікатор 2421091549, код 12345

14:00 — фізика, Штих Олександр Іванович

 

10-Б, 10-Г

13:00 — математика, Карпенко Вероніка Вячеславівна

14:00 — фізика, Штих Олександр Іванович

 

11-А, 11-Б

10:00 — математика, Волкова Валентина Іванівна

 

11-В, 11-Г

11:00 — математика, Волкова Валентина Іванівна

 

10 листопада, вівторок

 7 клас

10:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

11:00 — біологія, Федунова Олена Володимирівна

ідентифікатор 814 252 4452, код 0hDZMz

12:00 — історія України та всесвітня, Китиченко Тетяна Сергіївна

 

8-А, 8-В

10:00 — біологія, Потенко Віталій Андрійович

11:00 — історія України, Олейникова Марина Миколаївна

 

8-Б

12:00 — біологія, Потенко Віталій Андрійович

13:00 — історія України, Олейникова Марина Миколаївна

 

9-А, 9-Г

11:00 — біологія, Потенко Віталій Андрійович

12:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

13:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

 

9-Б

10:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

11:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

 

9-В

11:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

12:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

 

11-А, 11-Б, 11-В, 11-Г

12:00 — історія України, Олейникова Марина Миколаївна

13:00 — географія, Китиченко Тетяна Сергіївна

 

11 листопада, середа

7 клас

10:00 — хімія, Гунбіна Ірина Миколаївна

11:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

12:00 — російська мова і зарубіжна література, Васюкова Тамара Григорівна

 

8-А, 8-Б, 8-В

11:00 — російська мова, Васюкова Тамара Григорівна

12:00 — українська мова і література, Таранова Вікторія Богданівна

 

9-А, 9-В

10:00 — російська мова, Васюкова Тамара Григорівна

11:00 — українська мова і література, Таранова Вікторія Богданівна

12:00 — англійська мова, Філіппська Любов Миколаївна

 

9-Г

10:00 — російська мова, Васюкова Тамара Григорівна

 

10-А, 10-Б

10:00 — англійська мова, Крамчанінова Олена Миколаївна

11:00 — хімія, Гунбіна Ірина Миколаївна

12:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

 

10-В, 10-Г

10:00 — англійська мова, Крамчанінова Олена Миколаївна

11:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

12:00 — хімія, Гунбіна Ірина Миколаївна

 

11-А

11:00 — англійська мова, Крамчанінова Олена Миколаївна

12:00 — біологія, Потенко Віталій Андрійович

15:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

 

11-Б

11:00 — англійська мова, Філіппська Любов Миколаївна

12:00 — біологія, Потенко Віталій Андрійович

16:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

 

11-В

11:00 — англійська мова, Крамчанінова Олена Миколаївна

12:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

 

11-Г

11:00 — англійська мова, Філіппська Любов Миколаївна

14:00 — фізика, Карпенко Юлія Борисівна

 

 

12 листопада, четверг

 

7 клас

10:00 — українська мова і література, Гузевата Олена Олексіївна

11:00 — англійська мова, Крамчанінова Олена Миколаївна,

                                               Філіппська Любов Миколаївна

 

8-А, 8-Б

10:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

11:00 — хімія, Гунбіна Ірина Миколаївна

12:00 — англійська мова, Філіппська Любов Миколаївна

 

8-В

10:00 — географія, Андрєєва Вікторія Григорівна

11:00 — хімія, Гунбіна Ірина Миколаївна

12:00 — англійська мова, Крамчанінова Олена Миколаївна

 

9-А, 9-В

11:00 — історія України, Олейникова Марина Миколаївна

 

9-Б

10:00 — історія України, Олейникова Марина Миколаївна

11:00 — українська мова і література, Таранова Вікторія Богданівна

12:00 — російська мова і зарубіжна література, Васюкова Тамара Григорівна

 

9-Г

10:00 — англійська мова, Крамчанінова Олена Миколаївна

11:00 — історія України, Олейникова Марина Миколаївна

12:00 — українська мова і література, Гузевата Олена Олексіївна

 

10-А, 10-Б

10:00 — історія України і всесвітня, Ходак Андрій Андрійович

 

10-В, 10-Г

11:00 — історія України і всесвітня, Ходак Андрій Андрійович

 

11-А, 11-Г

10:00 — хімія, Гунбіна Ірина Миколаївна

11:00 — українська мова і література, Гуда Катерина Михайлівна

 

11-Б, 11-В

12:00 — хімія, Гунбіна Ірина Миколаївна

 

13 листопада, п’ятниця

 

9-А

10:00 — всесвітня історія, Андрєєва Вікторія Григорівна

11:00 — алгебра і геометрія, Мірошниченко Тетяна Борисівна

 

9-Б

11:00 — біологія, Гусєва Тетяна Миколаївна

13:00 — алгебра і геометрія, Мірошниченко Тетяна Борисівна

 

9-В

10:00 — біологія, Гусєва Тетяна Миколаївна

11:00 — всесвітня історія, Андрєєва Вікторія Григорівна

12:00 — алгебра і геометрія, Мірошниченко Тетяна Борисівна

 

9-Г

10:00 — всесвітня історія, Андрєєва Вікторія Григорівна

11:00 — алгебра і геометрія, Мірошниченко Тетяна Борисівна

 

10-А, 10-Б, 10-В, 10-Г

11:00 — українська мова і література, Гузевата Олена Олексіївна

12:00 — біологія, Гусєва Тетяна Миколаївна

 

11-В, 11-Г

13:00 — біологія, Гусєва Тетяна Миколаївна

 

Розклад Zoom-консультацій буде оновлюватись та доповнюватись. Тому слідкуйте за розкладом на сайті та залишайтесь в контакті зі своїми класними керівниками і вчителями-предметниками!

 

 

 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"