тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Методична робота

Презентація Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга»

Презентація Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга»

27 травня 2021 року заступник директора з виховної роботи та завідувач бібліотеки Лаврова Л.П. взяли участь у презентації Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга», яка проходила з використанням комунікаційної технології «Zoom».

Автори «Інтерактивної книги» ставили за мету створити щось інноваційне, цікаве для молоді – старшокласників, які готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. В результаті виник новий інтерактивний формат в сфері Edutainment (навчання + розваги), що поєднує одночасно ігрову оnline-платформу та портативну оffline-гру (з механічними та електронними компонентами). Також для максимального залучення гравців використовуються кінематографічні матеріали.


Книжкова виставка «Олімпійський у серцях вогонь»

Книжкова виставка «Олімпійський у серцях вогонь»

Книжкова виставка – це своєрідна візитівка кожної бібліотеки, за якою оцінюють і якість фонду, і стиль її роботи. Працівники бібліотеки Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 приділяють цій формі популяризації літератури велику увагу, намагаються створювати книжкові композиції таким чином, щоб вони привертали увагу користувачів, мотивували до навчання та підвищували бажання набувати нових знань.

Оформлення і організація книжкової експозиції - це завжди натхнення і творчість бібліотекаря, культурна подія, яка має на меті привернути увагу до конкретної теми чи проблеми, присвячуються знаменним і пам'ятним датам про якісь події чи свята.

Традиційно з початком нового навчального року в училищі оголошується Олімпійський тиждень. Цього року заходи, які відбуваються в його рамках, присвячуються 125-річчю від дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету, Дню фізичної культури і спорту в Україні, підготовці спортсменів до Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в м. Токіо.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"