тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Інформація для педагогів

План роботи виховної частини

Інформація для педагогів

УВАГА! Мінна небезпека! Будьмо обізнаними!

УВАГА! Мінна небезпека! Будьмо обізнаними!
Міністерство освіти і науки України інформує, що Мінреінтегації спільно з партнерами – проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.
Метою розробки та поширення цих матеріалів – нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Учні мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну.
У цих відео – правила поведінки з вибуховими предметами для дітей.
Під час війни це важливі знання, які можуть вберегти життя та якими варто поділитися!

Аптечка психологічної самодопомоги

Аптечка психологічної самодопомоги

Перша психологічна допомога

Перша психологічна допомога

Захистить себе: кір!

Захистить себе: кір!

Кір, краснуха, епідемічний паротит, поліомієліт, дифтерія, кашлюк можуть швидко поширюватись та загрожувати вам та вашій дитині.
Єдиний спосіб захиститися від цих інфекцій та запобігти розвитку небезпечних ускладнень – зробити щеплення.
Якщо ваша дитина пропустила щеплення за графіком чи не має їх взагалі, надолужте за першої ж можливості. Зверніться до найближчого закладу охорони здоров’я, щоб отримати щеплення безкоштовно.

Важливо пам’ятати!

  • Якщо дитина пропустила щеплення , то не потрібно починати з початку всі щеплення проти цієї інфекції.
  • Якщо графік порушено, вакцинацію можна робити проти любої інфекції у будь-якому порядку.
  • Радимо робити кілька щеплень одночасно - це світова практика, що дозволяє захистити дитину від кількох захворювань одразу. 
  • В Україні зареєстрований спалах поліомієліту - небезпечного захворювання, що може призвести до невиліковного паралічу. Упевніться, що ваша дитина отримала принаймні 2 дози вакцини ІПВ. 
  • У 2023 році є ризик спалаху кору. Подбайте, щоб дитина у 12 місяців мала першу дозу вакцини КПК (кір-краснуха-паротит) та у 6 років – другу дозу. 
  • При травмах існує високий ризик правця, підвищується ризик заразитися на  гепатит В (наприклад, під час хірургічної допомоги). Подбайте, щоб дитина мала 3 дози вакцини від гепатиту В та всі щеплення від правця згідно календаря щеплень. 
  • Немає потреби в обстеженнях (аналіз крові, сечі, імунограма) перед вакцинацією.

Захистіть себе та власну дитину!

Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей

Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей
Управління ювенальної превенції Національної поліції України інформує про розроблення та використання мобільного застосунку «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій.
Мобільний застосунок є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей з урахуванням потреб нашої країни в умовах війни.
Мобільний застосунок розроблено у співпраці з американською приватною компанією «Find My Parent», основною метою діяльності якої є розширення можливостей людей у всьому світі щодо пошуку та відновлення зв’язків зі своїми сім’ями за допомогою технологій штучного інтелекту. За допомогою технологій можна зробити так, аби діти об’єдналися зі своїми родинами швидко та ефективно. «Reunite Ukraine» – це колективний додаток, тобто додаток, яким можуть користуватися багато людей для такої потреби, як повернення дітей в Україну.

ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ (Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту)

ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ (Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту)
Зважаючи на тривалу збройну агресію російської федерації та дію правового режиму воєнного стану на всій території України, в умовах продовження бойових дій та можливих артилерійських обстрілів у межах окремих територій, загрози ракетно-бомбових ударів, руйнувань (пошкоджень) інфраструктури пріоритетом є забезпечення максимально можливої безпеки кожної дитини, кожного працівника системи освіти.
Наголошуємо на необхідності неухильного забезпечення дотримання учасниками освітнього процесу алгоритму дій у разі оголошення сигналів «Увага всім», «Повітряна тривога», загрози виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру або терористичного акту.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту у закладах освіти.
Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (у закладах освіти, міському транспорті, торговельних закладах) доступний за посиланням:
https://dsns.gov.ua/uk/metodichni-rekomendaciyi
Разом з цим зазначаємо, що Примірний алгоритм має інформаційний характер та не враховує місцевих особливостей та особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти та діяльності підприємств, установ і організацій регіонально.
НЕ НЕХТУЙТЕ СИГНАЛАМИ ТРИВОГИ! БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

БУДЬ УВАЖНИМ НА ДОРОЗІ! Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП»

БУДЬ УВАЖНИМ НА ДОРОЗІ! Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП»

Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, допомоги тим, хто постраждав у ДТП, а найголовніше – над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Це найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

Спираючись на кращий світовий досвід, принципи Генасамблеї ООН та Всесвітньої організації охорони здоров’я із безпеки дорожнього руху, фонд тісно співпрацює з цілою низкою державних та недержавних структур в Україні та за кордоном, зацікавленою громадськістю та бізнесом.

У числі постійних і надійних партнерів є Міністерство освіти і науки України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Донецький державний університет внутрішніх справ України, компанії ТОВ «Єврокар», ТОВ «3М Україна», ТОВ «КОМПАНІЯ «БІКО», ТОВ «КВІНТО ПЛЮС» та інші.

Фонд долучається до впровадження державної політики та реалізує власні проєкти з підвищення безпеки на дорогах. Є постійним співорганізатором проведення загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху.

Усі ми знаємо, що в основі більшості нещасних випадків на дорозі лежить людський фактор, тож метою усіх проєктів та заходів фонду є широка інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька та навчальна робота з усіма категоріями учасників дорожнього руху.

Не полінуйся! Зайди за посиланням https://dopomogadtp.com та згадай (або ж дізнайся нових) правила своєї та колективної безпеки на дорозі!

ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО НАШУ КРАЇНУ БЕЗПЕЧНОЮ РАЗОМ!

ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: МІФИ, ФАКТИ ТА ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА

ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: МІФИ, ФАКТИ ТА ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА

ПРОТИДІЯ ЗАЛУЧЕННЯ ДІТЕЙ РОСІЙСЬКИМИ ВІЙСЬКОВИМИ ДО ПРОТИПРАВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

ПРОТИДІЯ ЗАЛУЧЕННЯ ДІТЕЙ РОСІЙСЬКИМИ ВІЙСЬКОВИМИ ДО ПРОТИПРАВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ. У ВОЄННИЙ ЧАС ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ДИТИНА ПОБАЧИЛА ЩОСЬ ШОКУЮЧЕ І НАЛЯКАНА

ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ. У ВОЄННИЙ ЧАС ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ДИТИНА ПОБАЧИЛА ЩОСЬ ШОКУЮЧЕ І НАЛЯКАНА

Обличчя війни страшне. І, на жаль, у ці часи діти нарівні з дорослими переживають жахи війни і можуть стати свідками шокуючих ситуацій.

1. Не сваріть і не соромте дитину за її переляк. Страх – природне і нормальне почуття, частина інстинктивної програми самозбереження. Він не піддається контролю у дітей, проявляється на фізичному рівні – здригання, плаксивість, порушення сну і апетиту, нервові тіки, заїкання.

2. Якщо ви побачили, що дитина сильно налякана, заспокоюйте, міцно-міцно обіймайте, зігрівайте своїм тілом, гладьте по спинці – це допоможе зняти напругу.

3. Нехай дитина плаче, якщо їй це потрібно. Не зупиняйте, не заговорюйте, дайте виплакатися, просто будьте поруч і показуйте свою любов.


Створюємо онлайн-простір разом з дітьми

Створюємо онлайн-простір разом з дітьми

(НЕ) дитячи стосунки онлайн

(НЕ) дитячи стосунки онлайн

Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників

Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"