тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Поради психолога

Поради психолога

Я більше не можу: як впливають відключення світла на ментальне здоров'я українців?

Я більше не можу: як впливають відключення світла на ментальне здоров'я українців?
У зв’язку з плановими та екстреними відключеннями електроенергії ми помічаємо зміни у ментальному стані суспільства. Особливо це стосується тих людей, у кого разом із електроенергією зникає зв’язок та вода, а також тих, які не мають газової плити, або ж живуть у будинку, де екстрених відключень є доволі багато.
Наразі доволі часто можна почути про те, що “здають нерви”. Вулиці заполонив шум та шкідливі речовини від генераторів, в багатьох містах відсутнє вуличне освітлення, тож навіть вечірню спокійну прогулянку для саморегуляції запланувати стає вже дедалі складніше.
Давайте сьогодні поговоримо про те, як допомогти собі та близьким, якщо ви починаєте відчувати себе гірше.
Поміркуйте: як ви спите та харчуєтеся? І що саме провокує нервові зриви? Цей пункт може здатися занадто банальним, але обходити його стороною не можна: адже стан тіла напряму впливає на психоемоційний стан людини.
Давайте спробуємо знайти та вивести саме ваш подразник у площину свідомої задачі. Коли ми розуміємо, з чим маємо справу, можемо контролювати щось, ми знімаємо напруження з емоційного рівня. Фоново нам стає набагато легше.
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"