тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Історія відділення

Наша історія

Відділення водного поло було відкрито в 1991 році.

За час існування його вихованці успішно виступали на чемпіонатах України. Команди юніорів та юнаків більше 20 разів ставали чемпіонами та призерами України в різних вікових групах. Вихованці та випускники відділення поповнюють склад команд вищої ліги «Слобожанець» та ХПІ – ШВСМ.

Спортсмени відділення залучаються для виступів у складі національної та юніорської збірної команди України на міжнародних змаганнях.

Сьогодні на відділенні навчаються учні та студенти, які входять до основного складу національної збірної команди України: Абрамов Олександр - майстер спорту (випускник 2014 року), володар Кубка України та чемпіон України серед чоловіків, Петров Віталій майстер спорту (випускник 2004 року), кандидати у національну збірну - Келеберда Олексій, майстер спорту, бронзовий призер чемпіонату України серед чоловіків 2014 року, срібний призер Кубку України 2014 року, Мужичук Владислав - кандидат в майстри спорту України, срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів 2014 року у середній та старшій вікових групах, резерв національної збірної України - Гончаров Ілля та Коваль Іван, кандидати в майстри спорту України, бронзові призери чемпіонату України серед юніорів 2014 року у старшій віковій групі.

У 2005 році вчителями відділення були започатковані щорічні міжнародні турніри:

- Меморіал, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Лахтурова О.І.;

- представницький турнір «Золота осінь», у якому змагаються команди України, Білорусі, Росії, Грузії та Литви;

- за підтримки Баркалової Л.В., міжнародний турнір, присвячений пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Баркалова О.С., у якому беруть участь команди України, Росії, Молдови, Польщі, Хорватії, Болгарії, Літви та Грузії. У 2009 та 2013 роках цей турнір відбувався під егідою Міжнародної європейської федерації водних видів спорту LEN.

До тренерського складу відділення входять: майстри спорту старший учитель відділення Надєждін О.М., учителі по спорту відділення Погребняк В.В., Бєлєвцов В.І. та Вишневська С.В.

Всі учителі зі спорту відділення входять до колегії суддів України з водного поло: Бєлєвцов В.І., голова суддівської колегії України, суддя міжнародної категорії, Вишневська С.В., суддя міжнародної категорії, Надєждін О.М., суддя національної категорії, Погребняк В.В., суддя національної категорії.

   

 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"