тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Наші новини

Водне поло. Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2005 р.н. і молодших

Водне поло. Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2005 р.н. і молодших
26-28 травня 2023 року у Кам’янському відбувся фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2005 р.н. і молодших.
У головних матчах ігрового сезону 2022/2023 брали участь вихованки ХФКС відділення водного поло Діана МАЗУР й Мірра ОВЧАРЕНКО. Дівчата грали за збірну команду Донецької області.
Титул чемпіонок України, отримали ватерполістки збірної Києва, які здобули дві перемоги.
На срібну сходинку піднялася команда юніорок збірної Донецької області з трьома здобутими очками. Третє місце – у ДНУ-Дніпро-збірної Дніпропетровської області.
Побажаємо нашим дівчатам - Діані й Міррі, впевненості у своїх можливостях, досягати поставленої мети, боротися і перемагати на ігровому полі.
Додамо, що Діана МАЗУР, у складі збірної команди України, візьме участь у чемпіонаті Європи U-15, який буде проходити в червні у Хорватії.

Водне поло. Фінал чемпіонату України серед юнаків 2009 року народження

Водне поло. Фінал чемпіонату України серед юнаків 2009 року народження
16 травня 2023 року по 21 травня 2023 року у Львові завершився ігровий сезон 2022/2023 фінальними іграми чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2009 р.н.
В змаганнях брали участь ватерпольні команди: збірна Закарпатської області, львівські команди: КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, КІВС, СОК "Євроспорт", ДЮСШ ім. А. Дідуха, ВК "Одеса", збірна Києва, ДНУ-Дніпро-збірна Дніпропетровської обл., збірна Харківської області, до складу якої увійшли вихованці ХФКС відділення водного поло: Діана МАЗУР, Мірра ОВЧАРЕНКО, Даніїл ЧУМАК.
Золоту нагороду серед ватерпольних команд 2009 року народження, здобуває "КІВС", збірна Закарпатської області займає другу сходинку і стає срібним призером чемпіонату, бронзову нагороду виборює СОК "Євроспорт".
За підсумками фінальних раундів, збірна Харківської області посіла
5 місце.
Дякуємо нашим хоробрим ЗСУ за можливість виступати у рідній, потужній та незламній країні

Водне поло. Чемпіонат України. Юніори 2005 р.н. Фінал

Водне поло. Чемпіонат України. Юніори 2005 р.н. Фінал
19 травня по 21 травня 2023 року у Кам'янську (Дніпропетровська область) пройшли фінальні ігри чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2005 року та молодших.
За титул чемпіона вели боротьбу ватерпольні команди: ДНУ-ДНІПРО-
збірна Дніпропетровської області, збірна Києва, Львівська команда КЗ ЛОР ЛФКС та збірна Харківської області, до складу якої увійшли вихованці ХФКС відділення водного поло: Юсеф ГРИНЧАК, Олександр ВИСОКОС, Тимур ТИХОМІРОВ, Андрій КОТОЛУП, Глєб ПАХАРЕНКО, Михайло ЦАРЬОВ, Владислав ОЛІЙНИК, Гєрмана КЛИМЕНКО, Святослав КУЗЬМЕНКОВ, Михайло ФІЛІН.
За підсумками змагань, збірна Харківської області зайняла 4 місце, а чемпіонами України серед юніорів 2005 р.н., стала команда КЗ ЛОР ЛФКС, срібні нагороди здобули ватерполісти ДНУ-ДНІПРО-збірна Дніпропетровської обл., на третю сходинку піднялась збірна Києва.
Дякуємо нашим хоробрим ЗСУ за можливість виступати у рідній, потужній та незламній країні!

Водне поло. Campionato Under-16B

Водне поло. Campionato Under-16B
У місті Genova (Italy), триває ігровий сезон 2022/2023 Campionato Under-16B з водного поло.
У турнірних поєдинках залучено 11 ватерпольних команд регіону Ligures.
Італійська спортивна команда "Sportiva Sturla" U-16, до складу якої входять учні 10 класу Харківського фахового коледжу спорту відділення водного поло, Богдан КОНОРЕНКОВ і Максим ВЯЛІКОВ, отримали перевагу над командою однолітків "Sporting Qunto" з рахунком 6-5 та здобули перемогу у I турі чемпіонату.
Нагадаємо, що Максим грає на позиції центрального захисника, Богдан - в амплуа центрального нападника.
Додамо, щоб потрапити до фінального раунду змагань, треба отримати три перемоги між командами-суперників.
Особисті вчителі зі спорту ХФКС відділення Світлана Вишневська та В'ячеслав Бєлєвцов, пишаються своїми вихованцями та бажають подальших перемог.

Водне поло. Кваліфікація чемпіонату Європи U-17

Водне поло. Кваліфікація чемпіонату Європи U-17
Одночасно з 16 березня по 19 березня 2023 року у Грузії, Словенії, Румунії та Мальті відбулися відбіркові кваліфікаційні матчі до чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 17 років.
Перші дві команди з кожної групи, отримали право брати участь у фінальній частині чемпіонату Європи U-17.
Зустрілися 20 команд, які за результатами жеребкування були поділені на 4 групи:
ГРУПА А:
Грузія, Литва, Кіпр, Чехія
ГРУПА В:
Франція, Німеччина, Болгарія, Словенія, Австрія
ГРУПА С:
Румунія, УКРАЇНА, Молдова, Ірландія, Швейцарія
ГРУПА D:
Мальта, Польща, Словакія, Велика Британія, Латвія.
Збірна України U-17 потрапила до групи "С" разом зі суперниками Румунії, Швейцарії, Молдови та Ірландії, для котрих змагальні поєдинки пройшли у румунському місті Тиргу-Муреш.

Водне поло. II тур Відкритого чемпіонату України. Чоловіки. Суперліга

Водне поло. II тур Відкритого чемпіонату України. Чоловіки. Суперліга
25 лютого 2023 року по 26 лютого 2023 року відбувся II тур XXXII Відкритий чемпіонат України з водного поло серед чоловічих команд суперліги.
Змагання відбувалися одночасно у двох містах - Львові, на базі басейну спортивного комплексу, де зустрілися команди, які увійшли в групу А: збірна м. Києва, КЗ «ДЮСШ ім. А. Дідуха», ВК "Динамо" Львів, збірна Закарпатської області - УЖНУ. Та місто Кам'янське (Дніпропетровська область) на базі спортивного комплексу "МіКомп", зустріла команди-суперників, які увійшли в групу Б: ШВСМ "ВК МАРІУПОЛЬ", і дві харківських команди - НТУ "ХПІ"-ШВСМ, до складу якої увійшов вихованець ХФКС, учень 11 класу Олександр ВИСОКОС, та збірна Харківської області, до складу якої були включені вихованці ХФКС, учні 10 класу: Михайло ФІЛІН, Андрій КОТОЛУП, Глєб ПАХАРЕНКО.

Водне поло. Конференція федерації водного поло України та Кубок України

Водне поло. Конференція федерації водного поло України та Кубок України
17 вересня 2022 року у Львові відбулась позачергова конференція федерації водного поло України, яка зібрала суддівську колегію спільно з представниками команд різних регіонів країни.
Тематика засідання була направлена на звітування головних тренерів національної збірної з водного поло серед жінок та чоловіків, відпрацювання стратегії розвитку водного поло у військовий та після військовий період, проведення чемпіонату України серед жінок та чоловіків, оновлення формату проведення змагань, збереження водного поло в Україні під час повномасштабної війни.

Водне поло. Бронзові медалі "SILVER ROUND" Чемпіонату Світу у Греції

Водне поло. Бронзові медалі "SILVER ROUND" Чемпіонату Світу у Греції

З 21 по 27 серпня 2022 року у грецькому місті Волос відбувся перший чемпіонат світу серед юнаків U-16 з водного поло.
Змагання відбувалися в одночас у відкритому і закритому басейнах.
Всі команди грали по групах, потім топ 2 входили до "Gold Round" (16 команд) - ігрові матчі проходили у відкритому басейні, а останні місця зараховувалися до "Silver Round" (8 команд) - турнірні поєдинки грали у закритому басейні.
В online-жеребкуванні ЧС-2022 брали участь 25 команд і передбачало систему розподілу на вісім груп по три команди.

Водне поло. Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 2008 р.н., присвячений пам’яті ЗТУ Олександра Войтовича

Водне поло. Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 2008 р.н., присвячений пам’яті ЗТУ Олександра Войтовича
У Києві з 26 по 30 грудня 2021 року пройшов Всеукраїнський турнір з водного поло серед юнаків та дівчат 2008 р.н., присвячений пам’яті ЗТУ Олександра Войтовича.
У змаганнях взяли участь п’ять команд з Києва (СДЮШОР-9, КДЮСШ «Динамо»), Львова (ДЮСШ ім. А. Дідуха), Закарпаття (ВК «Ужгород») та Харкова (МС ДЮСШОР ім. Я. Клочкової - ВК ім. Олексія Баркалова).

Водне поло. Міжнародний турнір пам’яті Заслуженого тренера Молдови Георгія Осипова

Водне поло. Міжнародний турнір пам’яті Заслуженого тренера Молдови Георгія Осипова

Юніорська збірна команда України з водного поло (U 15) виграла срібні медалі на міжнародному турнірі пам’яті Заслуженого тренера Молдови Георгія Осипова.

Українські ватерполісти провели три зустрічі проти однолітків - юнаків 2005-2006 р.н., дві з яких виграли. Поразка в очній зустрічі проти господарів змагань - ССШ №4 ім. Г. Осіпова змусила наших збірників задовольнитися другим місцем.

Відзначимо, що змагання відбулися у рамках підготовки до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи, а у складі української дружини грав учень відділення водного поло ХФКС Єгор КАРАСЬОВ.
Меморіал Георгія Осипова проходив у Кишиневі (Молдова) з 07 по 09 травня. У турнірі взяли участь 4 команди: молдавські ССШ №4 ім. Г. Осіпова, СДЮШОР «Дельфін», збірна Молдови та збірна України.

Водне поло. IV тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2021

Водне поло. IV тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2021
З 13 по 15 травня 2021 року у Харкові на базі спортивного комплексу НТУ «ХПІ» відбувся четвертий, завершальний тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2021. Чотири кращі команди країни розіграли нагороди національної першості.

Водне поло. XV Меморіал Олексія Баркалова

Водне поло. XV Меморіал Олексія Баркалова

З 07 по 09 травня 2021 у басейні спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся XV Меморіал Олексія Баркалова.

Змагання організовано та проведено за сприяння Харківської міської ради та НТУ «ХПІ», Харківської обласної федерації водного поло.

Вшанувати пам'ять Заслуженого майстра спорту, дворазового Олімпійського чемпіона з водного поло Олексія Степановича Баркалова приїхали делегації з Києва (КДЮСШ «Динамо) та Одеси, брала участь місцева команда «СДЮШОР Яни Клочкової» і господарі змагань – ВК «Академія ім. Олексія Баркалова». Грали юнаки не старші за 14 років (2007 р.н. і молодші).

Водне поло. I тур чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

Водне поло. I тур чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 19 по 23 квітня 2021 року у Харкові на базі спортивного комплексу «НТУ-ХПІ» відбувся I тур (група II) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

У змаганнях приймали участь команда збірної Києва та харківські команди: СДЮШОР Яни Клочкової, збірні Харківської області 1,2 та ХФКС.

Водне поло. Третій тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2021

Водне поло. Третій тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2021

З 23 по 25 квітня 2021 року у Дніпрі на базі басейну ПС ДНУ ім. О. Гончара відбувся третій тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2021.

У змаганнях брали участь команди: збірна Києва, збірна Донецької області, «ДНУ-ДНІПРО» - збірна Дніпропетровської області та ШВСМ «ХПІ» - збірна Харківської області, у складі якої грали вихованки ХФКС відділення водного поло: ПАНОВА Дар'я, ЯЛОВЕГА Катерина, ШЕВЧЕНКО Анастасія, РУМЯНЦЕВА Дар'я, КРАВЧЕНКО Маргарита.

Водне поло. Чемпіонат України. II тур (Жінки)

Водне поло. Чемпіонат України. II тур (Жінки)

З 25 по 27 березня 2021 року у Харкові на базі басейну НТУ «ХПІ» відбувся ІI тур чемпіонату України серед жінок сезону 2021.

 В змаганнях брали участь команди: збірна Києва, збірна Донецької області, «ДНУ-ДНІПРО» - збірна Дніпропетровської області, ШВСМ «ХПІ»- збірна Харківської області, у складі якої грали вихованки ХФКС відділення водного поло: Панова Дар'я, Яловега Катерина, Шевченко Анастасія, Румянцева Дар'я, Кравченко Маргарита.

Водне поло. I тур (група II) відкритого чемпіонату України (Вища ліга). Юніори 2003 р.н. і молодші

Водне поло. I тур (група II) відкритого чемпіонату України (Вища ліга). Юніори 2003 р.н. і молодші

З 08 по 12 березня 2021 року у Харкові на базі басейну "НТУ ХПІ"  відбувся І тур відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги, юніорів 2003 р.н. і молодші.

У чемпіонаті брали участь команди: ДЮСШ №21 міста Києва, «Меотида» міста Маріуполя, збірна Києва, збірна Харківської області-1, збірна Харківської області-2, у складі якої грали вихованці ХФКС, відділення водного поло: Нестер Владислав, Мироненко Тимур, Афанасьєв Богдан, Кравченко Іван, Гринчак Юсеф, Карасьов Єгор, Тихомиров Тімур, Веліканов Денис, Малітовський Олександр, Яровой Микита, Блудов Олексій.

Водне поло. Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2004 р.н. і молодші сезону 2021. (Фінал)

Водне поло. Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2004 р.н. і молодші сезону 2021. (Фінал)

З 04 по 07 березня 2021 року у місті Дніпро на базі басейну ПС ДНУ ім. О. Гончара, відбулися ігри фінального  раунду відкритого чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. і молодші. 

В змаганнях приймали участь команди: СДЮШОР N 9 міста Києва, ДНУ-ДНІПРО-збірна Дніпропетровської області, збірна Києва, збірна Донецької області та збірна Харківської області, у складі якої грали вихованки ХФКС, відділення водного поло: Яловєга Катерина, Панова Дар'я, Шевченко Анастасія, Кравченко Маргарита, Румянцева Дар' я.


Водне поло. Чемпіонат України I тур серед жінок

Водне поло. Чемпіонат України I тур серед жінок
З 19 по 21 лютого 2021 року у місті Дніпро на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур чемпіонату України серед жінок сезону 2021, в якому брали участь команди: збірна Києва, збірна Донецької області, «ДНУ»-Дніпро, збірна Харківської області, у складі якої грали вихованки ХФКС відділення водного поло: Панова Дар'я, Яловега Катерина, Шевченко Анастасія, Румянцева Дар'я, Кравченко Маргарита.

Водне поло. I тур відкритого чемпіонату України серед юніорів.

Водне поло. I тур відкритого чемпіонату України серед юніорів.

З 15 по 19 лютого 2021 року у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп"  відбувся І тур (група І та ІІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н., в якому приймали участь вихованці ХФКС, відділення водного поло: Вяліков Максим, Коноренков Богдан, Пахаренко Глєб, Чечоткін Юрій, Зелкін Григорій, Тихомиров Тімур, Гринчак Юсеф, Карасьов Єгор, Нестер Владислав, Кравченко Іван, Мироненко Тимур, Афанасьєв Богдан.


Водне поло. НТЗ до кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи (U-15)

Водне поло. НТЗ до кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи (U-15)

З 25 лютого по 03 березня 2021 року у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло серед юніорів, до складу якого увійшли учні ХФКС відділення водного поло Карасьов Єгор та Нестер Владислав.

Водне поло. Фінальні матчі Кубка України та відкритого чемпіонату України серед жінок

Водне поло. Фінальні матчі Кубка України та відкритого чемпіонату України серед жінок

8 - 10 грудня 2020 року в місті Дніпро на базі басейну "ДНУ" відбулися фінальні матчі Кубка України та відкритого чемпіонату України з водного поло серед жіночих команд.

У головних і вирішальних матчах Кубка та чемпіонату України за призові місця змагалися: збірна Донецької області - «ДНУ-Дніпро», збірна Києва та збірна Харківської області - ШВСМ «Політех», у складі якої грали учениці ХФКС: Панова Дар'я, Яловєга Катерина, Шевченко Анастасія, Румянцева Дар'я, Кравченко Маргарита.

Водне поло. ІV фінальний тур чемпіонату України серед жінок

 Водне поло. ІV фінальний тур чемпіонату України серед жінок
З 16 по 18 травня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні НТУ-ХПІ (вул. Алчевських, 52), завершився ІV фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Водне поло. XIV міжнародний юнацький турнір “Кубок Баркалова” пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона

Водне поло. XIV міжнародний юнацький турнір “Кубок Баркалова” пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона
08-10 травня у басейні НТУ «ХПІ» відбувся XIV міжнародний юнацький турнір з водного поло “Кубок Баркалова” пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона. У змаганнях взяли участь команди з водного поло Азербайджану, Грузії, Литви та України. Захід відбувся за підтримки сім’ї Олексія Баркалова, відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, Європейської ліги плавання LEN, колективу НТУ «ХПІ» та ХДВУФК №1.

Водне поло. Підсумки чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів. Фінал

Водне поло. Підсумки чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів. Фінал

1-5 квітня 2019 року у харківському басейні  НТУ «ХПІ» відбувся фінал чемпіонату України з водного поло серед команд вищої ліги (чоловіки) та юніорів 2001 р.н.

У змагання приймали участь команди:  «КЗ ЛОР ЛУФК»(Львів), «Меотіда» (Маріуполь), збірна Київської області, НТУ «ХПІ» (Харків), збірна  Харківської області-1, збірна Харківської області -2, серед яких вихованці відділення водного поло училищ


Водне поло. Міжнародний турнір "Rostom and Zurab Chachava Memorial Cup"

Водне поло. Міжнародний турнір "Rostom and Zurab Chachava Memorial Cup"

З 22 по 24 березня 2019 року в рамках підготовки до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів (U-15) у Тбілісі (Грузія) проходив Міжнародний турнір з водного поло "Rostom and Zurab Chachava Memorial Cup".

Змагання відбулися за участі країн: Болгарії, Грузії, Туреччини та України.

Водне поло. Підсумки I туру чемпіонату України серед юнаків

Водне поло. Підсумки I туру чемпіонату України серед юнаків
4-8 березня 2019 року у харківському басейні  НТУ «ХПІ» (вул. Алчевських, 50-А) відбувся I тур чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н. У змагання приймали участь команди:  «Динамо»(Київ), ДЮСШ - 21 (Київ), збірна  Харківської області-1, збірна Харківської області -2,  Ватерпольна академія ім. О. Баркалова та ХДВУФК – 1, серед яких вихованці відділення водного поло училища.

Водне поло. Підсумки міжнародного турніру серед дівчат U14 «Olimpia Miki-Cup 2018».

Водне поло. Підсумки міжнародного турніру серед дівчат U14 «Olimpia Miki-Cup 2018».
З 7 по 9 грудня в м. Кошице (Словаччина) в рамках підготовки до кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи 2019 відбувся міжнародний турнір з водного поло серед дівчат U14 «Olimpia Miki-Cup 2018».

Міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера Республіки Олександра Болтрамовича, серед юнаків 2003 та молодші

Міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера Республіки Олександра Болтрамовича, серед юнаків 2003 та молодші
27 по 30 вересня в Кишиневі (Республіка Молдова) проходив традиційний Міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера Республіки Олександра Болтрамовича, серед юнаків 2003 та молодші, у якому брали участь дві українські команди, збірна Львова та Харкова, дві команди молдови «Дельфін» і G.Osipov Кишинеу /MDA/, «Динамо» Бухарест /Румунія/, Варна /Болгарія/, Гомель /Білорусь/.

Водне поло. Підсумки чемпіонату Європи серед юніорiв

Водне поло. Підсумки чемпіонату Європи серед юніорiв

З 10 по 17 вересня 2017 року у м. Гзіра (Мальта) проводилась фінальна частина чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

Водне поло. Підсумки Кубка Львова

Водне поло. Підсумки Кубка Львова

В період з 1 по 3 вересня у Львові в відкритому басейні СКА відбулись ІІ за ліком змагання - Lviv Open water polo Cup – 2017.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"