тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Презентація Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга»

Презентація Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга»

27 травня 2021 року заступник директора з виховної роботи та завідувач бібліотеки Лаврова Л.П. взяли участь у презентації Всеукраїнського освітнього проєкту «Інтерактивна книга», яка проходила з використанням комунікаційної технології «Zoom».

Автори «Інтерактивної книги» ставили за мету створити щось інноваційне, цікаве для молоді – старшокласників, які готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. В результаті виник новий інтерактивний формат в сфері Edutainment (навчання + розваги), що поєднує одночасно ігрову оnline-платформу та портативну оffline-гру (з механічними та електронними компонентами). Також для максимального залучення гравців використовуються кінематографічні матеріали.


Пілотним регіоном в реалізації проєкту було Запоріжжя. Наразі й Харківщина долучилася до програми. У проєкті «Інтерактивна книга» автори поєднали оnline-квест, оffline-гру та кіно. Оffline-складова проєкту – це стилізований під книгу квест-бокс із механічними та електронними загадками, які приховані зачиненими нішами. Доступ до них можна отримати, якщо успішно виконати завдання квесту. Грати та вивчати українську літературу можна і на самій оnline-платформі без використання книги. Оnline-частина розміщена на ilearn-порталі, де кожен із школярів може зареєструватися та абсолютно безкоштовно пройти квест.

Розробники мали на меті допомогти вчителям подавати матеріал про українську літературу в інноваційному форматі. До роботи над проєктом приєдналося багато викладачів, усі матеріали неодноразова перевірялися експертами Освіторії – громадської спілки, яка розвиває освіту в Україні. Це лише перші кроки. Далі планується масштабувати ініціативу й на інші предмети шкільної програми.

Ця ініціатива дасть змогу розширити горизонти сприйняття значення української літератури, культури й історії та усвідомити глибину національно-патріотичних почуттів через розуміння ідентичності. Особливо важливим проєкт є в умовах карантину, коли вагома частина навчання проходить дистанційно.


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"