тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Книжкова виставка «Олімпійський у серцях вогонь»

Книжкова виставка «Олімпійський у серцях вогонь»

Книжкова виставка – це своєрідна візитівка кожної бібліотеки, за якою оцінюють і якість фонду, і стиль її роботи. Працівники бібліотеки Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 приділяють цій формі популяризації літератури велику увагу, намагаються створювати книжкові композиції таким чином, щоб вони привертали увагу користувачів, мотивували до навчання та підвищували бажання набувати нових знань.

Оформлення і організація книжкової експозиції - це завжди натхнення і творчість бібліотекаря, культурна подія, яка має на меті привернути увагу до конкретної теми чи проблеми, присвячуються знаменним і пам'ятним датам про якісь події чи свята.

Традиційно з початком нового навчального року в училищі оголошується Олімпійський тиждень. Цього року заходи, які відбуваються в його рамках, присвячуються 125-річчю від дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету, Дню фізичної культури і спорту в Україні, підготовці спортсменів до Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в м. Токіо.

До цих значущих подій в спортивному житті країни колектив книгозбірні училища підійшов творчо, 13 вересня розгорнув тематичну виставку «Олімпійський у серцях вогонь» в Залі Слави училища. Захід відбувся з метою популяризації олімпійської літератури, орієнтування у нових виданнях спортивної тематики, в тому числі виготовленої і розповсюдженої за сприяння НОК України та Харківського обласного відділення НОК України.

З цих літературних джерел користувачі мали змогу ознайомитися з інформацією про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини, з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх і т.д.

Проявила інтерес до експозиції і голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, яка в цей день завітала до училища з приємною місією: привітати колектив з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту в Україні, відкрити чоловічий гуртожиток після реконструкції та вручити ключі від нового автобуса, який був придбаний за кошти обласного бюджету. Юлія Олександрівна зазначила, що на прикладах видатних спортсменів – вихованців училища повинні зростати здобувачі освіти та студенти закладу – майбутні чемпіони, виразила впевненість, що виставка сприяє зацікавленості до фізичної культури та спорту та вихованню в молоді олімпійських цінностей.

За час роботи виставку відвідали вихованці, педагоги та працівники закладу, окремі експонати були задіяні під час Олімпійського уроку, який провела для нових представників спортивних відділень
училища училища викладач Чівуріна Лілія Григорівна.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"