тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Інформація для здобувачів освіти

Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей

Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей
Управління ювенальної превенції Національної поліції України інформує про розроблення та використання мобільного застосунку «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій.
Мобільний застосунок є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей з урахуванням потреб нашої країни в умовах війни.
Мобільний застосунок розроблено у співпраці з американською приватною компанією «Find My Parent», основною метою діяльності якої є розширення можливостей людей у всьому світі щодо пошуку та відновлення зв’язків зі своїми сім’ями за допомогою технологій штучного інтелекту. За допомогою технологій можна зробити так, аби діти об’єдналися зі своїми родинами швидко та ефективно. «Reunite Ukraine» – це колективний додаток, тобто додаток, яким можуть користуватися багато людей для такої потреби, як повернення дітей в Україну.
Крім членів сімей у додатку можуть зареєструватися небайдужі люди та передати відому їм інформацію про українських дітей, які перебувають у російській федерації чи на окупованих територія і відвідують там школи, дитсадки тощо.
Як це працює:
1. Завантажте безкоштовний застосунок «Reunite Ukraine» в App Store або Google Play.
2. Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.
3. Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine порівняє ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.
4. У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їхню перевірку.
5. Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.
6. Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.
Дізнатися більше про застосунок можна на сайті www.reunite-ukraine.com

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"