тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Волейбол. Команда Харкова стала срібним призером V Спортивних ігор школярів України з волейболу серед юнацьких команд

Волейбол. Команда Харкова стала срібним призером
V Спортивних ігор школярів України з волейболу серед юнацьких команд
13–17 жовтня 2016 року в Києві в спортивному комплексі Київського спортивного ліцею-інтернату відбулися V Спортивні ігри школярів України з волейболу серед юнацьких команд.

В змаганнях приймали участь збірні команди Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської областей та міста Києва.

У грі за чемпіонство зустрілися команди Харківської області та Дніпропетровської. З перемогою в трьох партіях чемпіоном V Спортивних ігор школярів України стала команда Дніпропетровської області, а команда Харківщини – срібні призери. Команда Києва з рахунком 0:3 перемогла команду Полтавської області і стала бронзовим призером змагань.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а від Федерації волейболу України всім учасникам фінальних змагань були вручені книжки «90 років волейболу в Україні» та пам’ятні значки.