тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Веслування академічне. Командний чемпіонат України серед юніорів

З 24 по 26 вересня 2021 року відбувся командний чемпіонат України з веслування академічного серед юніорів у м. Миколаїв.
В змаганнях між командами СДЮШОР, ДЮСШ, УФК прийняло участь близько 250 учасників з різних областей України.
За результатами перегонів команда веслувальників Харківського фахового коледжу спорту виборола 4 командне місце серед дев'яти спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю із специфічними умовами навчання та завоювала 2 призові медалі, а саме:
БОЛОТОВ Павло та ОЛІЙНИК Микита вибороли срібну нагороду у класі човнів двійка розпашна (2-)
ЛЕГЕНЧЕНКО Аліса і ЗОЛОТОПУП Діана здобули бронзову медаль чемпіонату у класі човнів двійка парна (2Х).
Наступними змаганнями для студентів коледжу БОЛОТОВА Павла та ОЛІЙНИКА Микити стане чемпіонат Європи серед юніорів, який пройде з 09 по 10 жовтня у Мюнхені (Німеччина).
Нагадаємо, що академісти є переможцями чемпіонату Європи 2020 з академічного веслування серед юнаків до 18 років у складі четвірки розпашної з рульовим в класі човнів JM4+.
Цього року веслярі представлятимуть Україну у вісімці зі стерновим (8+).