Підсумки чемпіонату України з веслування на ергометрах серед юніорів

У Харкові з 15 по 17 лютого 2019 року у легкоатлетичному манежі «ХТЗ» відбувся перший старт нового сезону - чемпіонат України з веслування на ергометрах серед юніорів. Змагання у закритому приміщенні на спеціальних тренажерах – ергометрах, які максимально імітують веслування на човні, проводяться майже 15 років, вони дозволяють з’ясувати рівень підготовки спортсменів після зимової перерви, а також відібрати до складу національної збірної команди найсильніших спортсменів країни, які будуть представляти Україну на міжнародних змаганнях.
Програма змагань складалася з двох видів: концепт 2000 м, біг 2000 м (юніорки) та 2400 м (юніори), за сумою зайнятих місць визначалися переможці та призери чемпіонату. У національному чемпіонаті цього року взяли участь майже півтори сотні спортсменів. Боротьба розгорнулася між представниками київської, вінницької, новомосковської, черкаської, херсонської, дніпровської, миколаївської та харківської веслувальних шкіл.  За підсумком дводенної боротьби серед юніорок всі призові місця вибороли представниці київських веслувальних шкіл, серед юніорів всі нагороди зібрали представники м. Миколаєва. Також спортсмени були нагороджені окремо по видах змагань. У бігу на 2000 м не було рівних вихованці ХДВУФК №1 відділення веслування академічного, учениці 11 класу Довгуй Любові (І місце). Нажаль в першому виді – концепті Люба показала результат, який не дозволив їй зайняти призове місце в загальному заліку. Бажаємо подальших перемог в новому спортивному сезоні!