Велоспорт. Серія міжнародних рейтингових гонок з МТБ в олімпійському крос-кантрі

У турецькій Аланії 13-14 березня 2021 року пройшла чергова серія міжнародних рейтингових гонок з МТБ в олімпійському крос-кантрі.
В юніорській гонці другої категорії "Justiniano Hotel MTB Cup" , яка відбулася 13 березня за участі 8 велосипедисток з України, Туреччини, Угорщини, Білорусі та Росії, учениця 11 класу відділення велоспорту Харківського профільного коледжу спорту Марія СУХОПАЛОВА здобула чергову перемогу (00:56:13)! Свою найближчою суперницю, місцеву велосипедистку Фунду Таскин (00:59:48), Марія випередила на три з половиною хвилини.
14 березня СУХОПАЛОВА зайняла 2 місце у гонці першої категорії "Alanya Avocado MTB Cup". Стартувало у цих перегонах 9 спортсменок з 6 країн (Туреччини, України, Росії, Угорщини, Білорусі, Чехії). Підлегла Сергія Трофімова фінішувала слідом за чеською велогонщицею Кароліною Бедрніковою (00:54:37) і стала срібною призеркою гонки (00:57:46), третьою стала представниця Росії Єлизавета Романовська (1:00:35).
Таким чином, в активі Марії СУХОПАЛОВОЇ вже шість міжнародних подіумів і 110 очок:
13.02.2021: «Incekum - Velo Alanya MTB Cup», ІІ клас - 1 місце, 20 очок;
14.02.2021: «Theodora - Velo Alanya MTB Cup», І клас – 2 місце, 18 очок;
27.02.2021: «Velo Alanya MTB Cup», І клас - 3 місце, 16 очок;
28.02.2021: - «Alanya MTB Cup», І клас - 2 місце, 18 очок;
13.03.2021: «Justiniano Hotel MTB Cup», ІІ клас – 1 місце, 20 очок;
14.03.2021: "Alanya Avocado MTB Cup", І клас – 2 місце, 18 очок.