тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Велоспорт. Серія чемпіонатів України

З 05 по 08 травня у Харкові тривали змагання з маунтенбайку.

У триденній серії національних змагань, що складалася з чемпіонату України в естафетній командній гонці, ІІ етапу чемпіонату та Кубку України крос-кантрі, ІІ етапу чемпіонату України в гонці елімінатор взяли участь 134 велосипедиста, які представляли 15 команд, в тому числі і ХФКС.

На домашній трасах МТБ єдиною спортсменкою з медальними результатами стала Софія ЗВЕРЕВА. Свої лідерські якості Софія проявила в естафетній командній гонці у складі збірної команди області, де дівчата посіли ІІ місце та у гонці елімінатор, у якій вихованка Сергія Трофімова і Сергія Жулавського фінішувала з третім результатом.

Наступні змагання з маунтенбайку відбудуться у Рівному 20-23 травня, тож бажаємо успіху вихованцям коледжу та харків’янам!