Велоспорт. Перший етап Кубка націй

В китайському місті Гонконзі завершився перший етап Кубка націй з велосипедного спорту (трек).

На важливому міжнародному старті, який тривав з 13 по 16 травня, спортсмени відділення велоспорту ХФКС вибороли 3 престижні медалі.

В чоловічому командному спринті студенти Богдан Данильчук, Владислав Денисенко та Єгор Коробов посіли трете місце.

В кваліфікації українські трековики показали четвертий результат, а у півфіналі поступилися японській професійній команді «Dream Seeker Racing Team», яка в підсумку стала переможцем цієї гонки. «Срібло» здобула команда з Іспанії.

В свою чергу, у бронзовому фіналі гонщики коледжу випередили збірну Малайзії на 0.363 секунди і стали власниками бронзових медалей.

Вітаємо велосипедистів, тренерський склад команди з чудовими здобутками! Бажаємо подальших успіхів у виступах на внутрішній та міжнародній аренах.