Велоспорт. Підсумки 2016 року

Завершився сезон змагань з велоспорту 2016 року. Як завжди тренерським складом відділення підведені підсумки спортивної діяльності учнів відділення. Вихованці приймали участь у всіх видах велосипедного спорту та здобули 173 медалі різного ґатунку.

173

За підсумками змагального сезону необхідно відзначити наступних спортсменів відділення: Залізна Валерія - учасник чемпіонату Європи з велоспорту на треку (8 місце в командному спринті, 19-23.10.2016 року, Париж);

Буклей Антон – член національної збірної команди, вперше виконав норматив для присвоєння звання «Майстер спорту України», учасник чемпіонатів Європи та Світу, Кубку Світу серед юніорів з велоспорту маунтенбайк;

Шерстюк Мар’я – багаторазова чемпіонка України, лідер загального заліку етапів чемпіонату України в гонці елімінатор серед юніорок.

Денисенко Владислав – багаторазовий переможець та призер змагань з велоспорту на треку серед юнаків (29 медалей різного ґатунку).

Всі ці перемоги спортсмени здобули за допомогою своєї наполегливості та відданої праці вчителів зі спорту Теліцина С.М., Жулавського С.Г. та Тараскіна С.О. під керівництвом Трофімова С.І.

Додамо, що фактично кожний спортсмен відділення здобутими медалями та очками зробив свій внесок у підсумковий рейтинг відділення та училища.

Бажаємо міцного здоров’я, успішної підготовки та яскравих перемог у змаганнях наступного 2017 року.