Велоспорт. Кубок Націй

Вихованці відділення велоспорту Харківського фахового коледжу спорту Владислав Денисенко, Богдан Данильчук, Єгор Коробов та Михайло-Ярослав Дудко в складі збірної команди України стали переможцями Кубка Націй в командному спринті серед чоловікі!
Переможці та призери сезону 2021 року в цій дисципліні велоспорту на треку визначилися за сумою трьох етапів, останній з яких відбувся в колумбійському Калі.
В призову трійку на цьому етапі українці не потрапили, але здобули важливі рейтингові очки. Завдяки третьому місцю на першому етапі в Гонконзі та здобутим очкам на двох інших збірна України в командному спринті посіла перше місце з результатом 1560 балів. Друге місце за збірною Індії (1380 очок). Бронзовими призерами Кубка Націй стали канадці (1200 очок). Всього за нагороди в цій дисципліні змагалися 17 національних збірних.
Окрім велосипедистів коледжу до складу збірної України також увійшли львів'яни Андрій Ганзін та Микита Яковлєв, які прийняли участь в третьому етапі. В свою чергу Богдан Данильчук входив до складу збірної України на всіх трьох етапах Кубка Націй, Владислав Денисенко - на двох, а Єгор Коробов та Михайло-Ярослав Дудко на одному.