Велоспорт. Incekum Velo Alanya MTB Cup. Theodora Velo Alanya MTB Cup

13 - 14 лютого 2021 року в Туреччині двома міжнародними змаганнями - гонками з олімпійського крос-кантрі розпочався новий велосипедний сезон.
Збірна команда України взяла участь у Гонці другого класу – Incekum Velo Alanya MTB Cup та гонці першого класу – Theodora Velo Alanya MTB Cup.
Траси були прокладені в парках на узбержжі Середземного моря зі складним рельєфом та кам’янистим покриттям. Географія учасників цьогоріч значно розширилась, 13 країн, включаючи традиційно сильні в цьому виді Бельгію, Францію та Швейцарію. З-за океану прибули представники Республіки Чилі
Перших міжнародних успіхів досягла учениця 11 класу відділення велоспорту ХФКС Марія СУХОПАЛОВА, яка на зазначених змаганнях здобула дві медалі і набрала перші очки світового рейтингу.
В гонці другої категорії «Incekum - Velo Alanya MTB Cup» вихованка Сергія Трофімова виграла менше однієї секунди у бельгійки Юлії Грегорі і стала переможницею в змаганнях серед юніорок. Третє місце подіуму зайняла ще одна українка Наталя Сафронюк.
У день всіх закоханих, у гонці С1 Марія Сухопалова обмінялася місцями з вже згаданою бельгійкою Юлією Грегорі і посіла друге місце. На трете місце заїхала чешка Степанка Хойкова.
Вітаємо Марію з початком змагального сезону та першими здобутками на міжнародній арені!