тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Велоспорт. «Belgian Open Track meeting»

Студенти відділення велоспорту Харківського фахового коледжу спорту взяли участь у міжнародних змаганнях першої категорії «Belgian Open Track meeting», які відбулися 16-18 квітня у м. Беверен (Королівство Бельгія).

Серед європейської трекової еліти змагалися ДАНИЛЬЧУК Богдан, ДЕНИСЕНКО Владислав та БІЛЕЦЬКА Алла.

Вихованці ЗТУ Сергія ТЕЛІЦИНА показали гарні результати та отримали рейтингові бали.

Богдан Данильчук в кейріні дійшов до півфіналу, проте не зумів пробитися в головний заїзд, а в підсумковому протоколі розташувався на 12 місці. Ця позиція принесла чинному переможцеві юніорського чемпіонату Європи 76 рейтингових очок. В індивідуальному спринті Данильчук був 25-м. У кваліфікації спринту - гіті на 200 метрів Богдан виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, подолавши дистанцію за 10.685 секунди!

Владислав Денисенко в кейріні був чотирнадцятим і отримав 64 залікових бали. При цьому в загальному заліку UCI з цієї дисципліни Владислав піднявся на 31 позицію і став кращим з українців в світовому рейтингу у цій дисципліні. У спринті на бельгійських змаганнях Денисенко показав 24-й підсумковий результат (+ 20 очок).

Алла Білецька дебютувала в Генті на дорослому рівні. У спринті дворазова призерка юніорського Євро стала 12-й і отримала 76 рейтингових очок. У кейріне Алла розташувалася на 15-й позиції (+ 58 очок).

Наступні міжнародні змагання трековиків коледжу відбудуться у Гонконзі, де з 13 по 16 травня пройде ІІ етап Кубка світу.