тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Тхеквондо ВТФ. Відкритий чемпіонат області

3 березня у Харкові в стінах спорткомплексу Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого відбувся відкритий чемпіонат області з тхеквондо ВТФ. За медалі в п'яти вікових категоріях змагалося більше 380 спортсменів з Харкова і районів області, а також гості з Сум і Дніпра. Даний чемпіонат став для харківських спортсменів і тренерів одним з етапів підготовки до чемпіонатів України, які з 20 по 24 березня відбудуться у Харкові.

«Сьогодні ми проводимо чемпіонат області, і участь в ньому для харківських спортсменів - головний критерій участі в чемпіонаті України. У свою чергу, для організаційного комітету чемпіонат області став генеральною репетицією напередодні чемпіонатів країни. Вже зареєструвалося близько 1500 спортсменів, і очікується, що він стане одним з найбільш масових змагань в історії українського олімпійського тхеквондо», - зазначив президент Федерації тхеквондо ВТФ України Лесик Саманджия. Тхеквондисти училища, які змагалися у кадетській та юніорській вікових групах вибороли наступні медалі: ЗОЛОТО - Єлизавета Кириєнко (юніори, вагова категорія до 52 кг) СРІБЛО - Владислав Ободзинський (кадети, вагова категорія до 41 кг) БРОНЗА - Владислав Майков (кадети, вагова категорія до 45 кг), Владислав Гулий (юніори, вагова категорія до 73 кг). За підсумками змагань загальнокомандний залік очолили вихованці харківської КДЮСШ №2 (25 золотих, 24 срібні та 22 бронзових). Друге місце в командному заліку посіли тхеквондистів харківської КДЮСШ №8 (16 золотих, 12 срібних і 13 бронзових), а третє - команда КДЮСШ «ХТЗ» (8 золотих, 5 срібних і 3 бронзових). ВІТАЄМО! Гідного виступу на чемпіонатах України!