Тхеквондо ВТФ. Підсумки міжнародного турніру класу G-1 «Ukraine Open Cup 2018»

17 – 18 березня 2018 року в Харкові відбувся міжнародний турнір класу G-1 з тхеквондо WTF «Ukraine Open Cup».

Участь у змаганнях приймали понад 350 спортсменів з 20 країн світу в трьох вікових категоріях: дорослі, юніори та кадети.

На рахунку харківських тхеквондистів 26 медалей: 11 золотих, 4 срібні та 11 бронзових нагород.

Внесок вихованців відділення тхеквондо ВТФ ХДВУФК № 1 у медальний залік Харківської області:

Василь КОТЯШ – вагова категорія до 54 кг

Головний трофей змагань – Кубок за перемогу в медалевому заліку виборола харківська КДЮСШ №2, спортсмени якої здобули 7 золотих, 3 срібні та 3 бронзові нагороди. Вихованцями цієї школи є переважна більшість учнів відділення тхеквондо ВТФ ХДВУФК № 1. Друге місце - на рахунку запорізького СК «Мотор-Січ» (4 золоті та 3 бронзові нагороди). Третє місце посіли гості з Казахстану – клуб «Team Mamayev» (4 золоті та 1 бронзова медаль).

Серед кадетів кращою спортсменкою турніру стала учениця відділення тхеквондо ВТФ училища –  Єлизавета Кирієнко.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ!!!