Тхеквондо ВТФ. Підсумки міжнародного турніру класу G-1 «Moldova Open»

20 - 21 травня 2017 р. в м. Кишинів (Молдова) відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Moldova Open». Змагання проходили в трьох вікових категоріях: серед дорослих, юніорів та кадетів. За підсумками турніру харківські спортсмени здобули 10 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалей.

Вихованці нашого училища відділення тхеквондо ВТФ відзначились наступними результатами:

1 місце

Василь Котяш (вагова категорія до 51кг). Переміг 26:10 суперника з Болгарії і з рахунком 18: 6 тхеквондиста з Румунії, а в фіналі з рахунком 10: 5 здолав киянина Максима Плачінта.

3 місце

Дар'я Димова (вагова категорія до 55кг). Дарина стартувала з перемоги над представницею Іспанії, але в півфіналі 6:12 програла спортсменці з Болгарії, яка в підсумку посіла друге місце.