Тхеквондо ВТФ. Підсумки чемпіонату України серед молоді

З 15 по 17 квітня 2016 року в харківській ШВСМ відбулися три чемпіонати України з тхэквондо ВТФ – чемпіонат серед молоді, чемпіонат у розділі пумсе та чемпіонат з дефтхеквондо. Участь в змаганнях взяло близька 300 спортсменів з 15 областей України та міста Києва.

За підсумками молодіжного чемпіонату України, де в поєдинках приймали участь спортсмени 1996 - 2000 років народження, тхеквондисти Харківської області здобули впевнену перемогу в загальнокомандному заліку, завоювавши 4 золоті, 4 срібні та 14 бронзових нагород.

На рахунку вихованців училища 1 золота та 6 бронзовихнагород:

Чемпіонкою стала Сабіна Муслюмова (до 53кг). У фіналі з рахунком 3:2 перемогла суперницю з Дніпропетровської області.

Срібло завоював випускник нашого училища Ігнат Бурдаков (до 58кг)

Бронзові нагороди вибороли:

Ельвін Гамідов (до 54кг)

Богдан Доценко (до 63кг). Також випускник нашого училища Дмитро Говорун став переможцем цієї вагової категорії.

Валерія Грдзелішвілі (до 49кг)

Кароліна Купріянова (до 57кг)

Поліна Сабада (до 67кг)

Єлизавета Лючкова (понад 73кг)

Друге місце в загальнокомандному заліку посіла збірна Дніпропетровської області. Третє – Хмельницької.

За підсумками даного чемпіонату буде сформована збірна України, яка з 22 по 27 липня цього року в російському місті Грозний побореться за медалі молодіжного чемпіонату Європи.

По завершенню молодіжного чемпіонату, в Школі вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат України з тхэквондо ВТФ пумсе. Даний розділ тхэквондо представляє собою формальні вправи прийомів захисту і нападу, та імітують реальний бій. На відміну від розділу керугі (поєдинки), пумсе не входить в олімпійську програму.

За підсумками чемпіонату України з пумсе в загальнокомандному заліку перемогли спортсмени Дніпропетровської області. Друге вибороли кияни, а збірна Харківської області, завоювала 5 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей та посіла третє загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів! Бажаємо нових перемог!