Тхеквондо ВТФ. Міжнародний турнір класу G-1 «Turkish Open 2016». Підсумки

З 14 по 17 лютого в турецькому Бєлєку відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Turkish Open 2016», на якому спортсменами було завойовано три золота, чотири срібла та сім бронзових нагород.

Даний турнір став для українських тхеквондистів першим в нинішньому році міжнародним стартом, а також відкрив цілу серію змагань з тхеквондо ВТФ, які протягом двох тижнів відбувалися в Туреччині.

На «Turkish Open» були розіграні медалі в розділі керугі серед дорослих, юніорів та кадетів, в якому приймав участь вихованець нашого училища відділення тхеквондо ВТФ Мазур Микита у ваговій категорії до 63 кг зайнявши 5 місце.

Юніорами на даному турнірі завойовані 2 срібні та 2 бронзові медалі.

- Андрій Сологуб з Києва у ваговій категорії до 73 кг.

- Юліана Коржавіна з Дніпродзержинська у ваговій категорії до 59 кг.

У свою чергу бронзові медалі турніру завоювали:

- Данило Манюхін (Харківська область) - вагова категорія до 78 кг

- Микита Турган (Дніпропетровська область) - вагова категорія до 78 кг.

Найбільш досягли успіху кадети, на рахунку яких було 2 золота, 2 срібла і 5 бронзових нагород.

Золоті медалі завоювали спортсмени з Хмельницької області Дмитро Мещук у ваговій категорії до 57 кг і Софія Хобтар у ваговій категорії до 51 кг.

Срібло турніру завоювали Дмитро Дзандзава із Запорізької області у ваговій категорії до 49 кг і киянин Тимур Фатіков вагова категорія до 53 кг.

Бронзовими призерами «Turkish Open 2016» серед кадетів стали: Аміна Баккаева (Полтавська область) - вагова категорія до 29 кг, Олександр Оганов (Запорізька область) - вагова категорія до 33 кг, Іван Чередниченко (Київ) - вагова до 61 кг, Олександр Демчук (Одеса) - вагова до 61 кг і Юрій Тонкопій (Київ) - вагова категорія до 65 кг.

Ще одну медаль - золоту, українські тхеквондистів вибороли в розділі пумсе. В індивідуальному фрістайлі у віковій категорії 18+ переможницею турніру стала Катерина Макіда з Дніпродзержинська.

Вітаємо наших спортсменів і тренерів з успішним виступом на «Turkish Open 2016», і чекаємо нових перемог.