Тхеквондо ВТФ. Чемпіонат Європи серед юніорів. Підсумки

З 22 по 25 жовтня 2015 р. в латвійському місті Даугавпілс стартував чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів. Участь у чемпіонаті приймали 448 спортсменів з 45 країн Європи.

До складу юніорської збірної команди України на чолі зі старшим тренером Андрієм Долгополовим увійшли 18 спортсменів серед них також спортсменки нашого училища відділення тхеквондо ВТФ

Купріянова Кароліна та Харченко Анастасія.

Кароліна Купріянова зупинилася за крок від п'єдесталу програла з рахунком 6:13 у чвертьфіналі вагової категорії до 52 кг венгерці Ніколетт Нагі зайнявши 5 місце, а Анастасія Харченко зайняла 9 місце.

Українські тхеквондисти завоювали чотири медалі (2 - срібні та 2 - бронзові) на чемпіонаті Європи серед юніорів.

Тарас Мальченко (вагова категорія до 51 кг) із Запоріжжя та Владислав Бондар (вагова категорія понад 78 кг) із Києва вибороли срібло.

Бронзовими призерами чемпіонату Європи стали киянин Олексій Макєєв (вагова категорія до 55 кг) та  Олександра Даньшина з Дніпродзержинська (вагова категорія до 46 кг).