Тхеквондо. Підсумки чемпіонату Європи серед молоді

З 8 по 11 листопада у Варшаві (Польща) відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо WT серед молоді (U21).

Збірна України під керівництвом головного тренера Андрія Литвиненка, а також старших тренерів Андрій Долгополова і Юрія Бірюкова складалася з 34 спортсменів, які представляли 9 регіонів країни: Запорізьку, Одеську, Дніпропетровську, Хмельницьку, Харківську, Донецьку, Івано-Франківську, Миколаївську, Київську області та м. Київ.

Додамо, що чисельність делегації складалася відповідно до Регламенту, в якому кожна країна могла заявити по два склади, крім того додаткові квоти отримали переможці та призери Кубка Президента WT і Європейських Мульті Ігор.

Харківська область була представлена десятьма тхеквондистами, серед яких

студенти ІІ курсу училища Котяш Василь (вагова категорія до 54кг) та Муслюмова Сабіна (вагова категорія до 49), випускники Куліда  Артур (вагова категорія до 58 кг) та Лючкова Єлизавета (вагова категорія +73).

За підсумками змагальної боротьби збірна України здобула золоту і дві бронзові медалі. Нагороду найвищого ґатунку до медального кошику збірної України додав Василь Котяш. Він провів на чемпіонаті шість поєдинків і всі завершив перемогою. У першому з рахунком 17:4 розгромив суперника з Росії, потім здобув не менш впевнену перемогу 16:8 над шведом. Після були дві перемоги над спортсменами з Туреччини з рахунком 30:6 і 3:1. У півфінальному бою Василь з рахунком 26:23 переміг Тараса Мальченка із Запоріжжя а у фіналі з рахунком 24:4 розгромив росіянина Максуда Дадашова і став чемпіоном Європи!

Бронзові медалі здобув представник Запорізької області Тарас Мальченко (вагова категорія до 54кг) та дніпрянин Микита Турган (вагова категорія + 87кг).

Вітаємо спортсменів, їх тренерів і весь тренерський штаб збірної з успішним виступом на молодіжному Євро!