тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Тхеквандо ВТФ. IV міжнародний рейтинговий турнір серії G-2 з WT President's Cup

З 7 по 12 лютого 2019 року в м. Анталія (Туреччина) проходив IV міжнародний рейтинговий турнір серії G-2 з WT President's Cup.
В останній день змагань бронзову медаль у вазі до 54 кг серед чоловіків виборов студент відділення тхеквондо ВТФ Василь Котяш. На шляху до медалі він з рахунком 34:10 розгромив суперника зі Швеції, потім з рахунком 16: 6 переміг срібного призера чемпіонату Європи серед дорослих росіянина Магомеда Гагієва, після чого впевнено пройшов з рахунком 30:14 спортсмена з Казахстану і 33:15 тхеквондиста з Палестини. У півфіналі Василь з рахунком 9:23 поступився росіянину Володимиру Гриценку, який в підсумку завоював золоту медаль, перемігши у фіналі спортсмена з Туреччини. У свою чергу Василь Котяш розділив третє місце з представником Узбекистану Валентином Хегаем. Додамо, що переможці та призери змагань здобули додаткові квоти на чемпіонати Європи. Вітаємо Василя та його тренера Андрія Долгополова з медалями Президентського Кубка і бажаємо збірній України подальших перемог у марафоні міжнародних змагань!