Стрільба із лука. Відкрите всеукраїнське змагання "Олімпійські надії" серед юніорів та кадетів

З 30.04 по 05.05.2019 у м. Львів відбулося відкрите всеукраїнське змагання "Олімпійські надії" серед юніорів та кадетів. У змаганнях приймали участь 230 спортсменів с 8 областей України, м. Київа та Польші.
Вихованець ХДВУФК №1 Каменський Володимир в особистій першості посів 2 місце поступившись у фіналі також харківському спортсмену Бойко Михайлу з рахунком 6:2. У командному раунді Володимир разом Бойко Михайлом та Кравчуком Микитою у запеклій боротьбі перемогли господарів змагань команду Львів-1 з рахунком 6:2 та піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу. Цей турнир був єтапом відбору до юніорської команди України, яка буде представляти нашу країну на І етапі кубока Європи серед юніорів та кадетів. Вітаємо спортсмена та його тренера і бажаємо подальших перемог!