Стрільба з лука. Підсумки Кубку міста Харкова

З 07.11. по 10.11.2017 року в приміщенні КЗ ХМ СДЮШОР зі стрільби з лука «Комунар» проходив Кубок міста Харкова – перший етап відбору на Кубок України в приміщенні, який відбудеться 4-6 грудня в місті Львові.

За підсумками триденної боротьби серед чоловіків перемогу здобув вихованець відділення стрільби з лука ХДВУФК №1 Олександр Федорченко, у фіналі він обстріляв Артема Мелехова. Трете місце посів учасник чемпіонату світу 2017 року Микита Кравчук, який у напруженій боротьбі обійшов минулорічного випускника училища Артема Ткача.

У жінок перше місце зайняла МСУ Катерина Гугленко, друге випускниця відділення стрільби з лука училища Анастасія Волобуєва, третьою стала учениця 9 класу Вероніка Погорєлова.

Вітаємо наших призерів та бажаємо подальших перемог у відбіркових та рейтингових змаганнях!