Стрільба з лука. Чемпіонат Європи в приміщенні серед дорослих та юніорів

З 26 лютого по 3 березня 2019 року в турецькому Самсуні відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів. У змаганнях брали участь понад 250 спортсменів з 16 країн світу, котрі змагались у класичному та блочному луці.
Українські юніори Іван Кожокар та Жанна Наумова посіли вищу сходинку п'єдесталу Срібло особистого заліку у чернівецької спортсменки Лідії Січенікової. Також в активі срібні медалі завоювала чоловічв команда, в складі випускника училища, олімпійського чемпіона Віктора Рубана, львів’янина Юрія Гавелко та сумчанина Владислава Лісняка.  Окрім того, срібло також здобула команда юніорок у складі Олександри Кукурузяк, Жанни Наумової та Єлизавети Сікало. Бронзу серед жінок виборола українська команда, у складі Анастасії Павлової, Поліни Родіонової і Лідії Січенікової.  У медальному заліку українські лучники з двома золотими, трьома срібними і однією бронзовою нагородою посіли третє місце. Студент першого курса ХДВУФК №1 Володимир Каменський у командних змаганнях серед юніорів посів четверте місце, програвши «малий фінал» за бронзу одноліткам з Італії (3:5). «Золото» континентальної першості у господарів змагань - команди Туреччини, «срібло» у російських лучників.  Вітаємо спортсменів та тренерів з гідним виступом! Бажаємо подальших успіхів!