Стрільба з лука. Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та юніорів

З 26 по 30 січня 2021 року в Харкові проходив чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед дорослих та юніорів.
Участь у змаганнях взяли 279 спортсменів двох вікових категорій з 14 регіонів країни та м. Києва, які боролися за медалі у стрільбі з класичного та блочного лука.

У домашніх стінах серед вихованців ХФКС найкращий результат показала студентка І курсу Олександра АРИСТОВА. У жіночих командних змаганнях разом з випускницями відділення стрільби з лука Катериною Дубровіною та Дар’єю Павліченко вона стала срібною призеркою. Нажаль у фіналі лучниці поступилися суперницям з Львівської області з рахунком 0:6.

ІІ місце - Володимир Каменський, Микита Дюняшев та Іван Шестаченко
Додамо, що даний чемпіонат - перший етап підготовки національної збірної команди України до чемпіонату Європи, який з 31 травня по 6 червня відбудеться в Туреччині, а також до етапу Кубка світу, який в червні прийматиме Франція.
На цих змаганнях будуть розіграні останні ліцензії в стрільбі з лука на Олімпійські ігри в Токіо. На цей час ліцензію вже має жіноча команда України, а для чоловічої команди, боротьба ще попереду.