тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Стрільба із лука. Підсумки всеукраїнського змагання "Кубок Харківського міського голови" серед дорослих

4-6 червня 2020 року на спортивно-тренувальній базі комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР «Комунар» пройшло всеукраїнське змагання "Кубок Харківського міського голови" серед дорослих зі стрільби із лука. Це перший старт після послаблення карантину. У ньому взяли участь спортсмени з Харківської, Дніпропетровської, Сумської областей, та міста Києва.

За підсумками особистої першості, серед чоловіків перше місто виборов гість змагань з м. Суми, Шишкин Микита. Друге місце посів олімпійскій чемпіон 2008 року, випускник нашого відділення Рубан Віктор. Замкнув трійку лідерів студент ІІ курсу ХДВУФК №1 Каменський Володимир, перемігши у бронзовому фіналі ще одного випускника нашого училища Диканя Леоніда.

Серед жінок перше місце посіла також випускниця нашого училища, Павліченко Дар'я, яка з рахунком 6:0 виборола перемогу у харків'янки Мазорчук Катерини. Учениця 11 класу Аристова Олександра в фіналі поступилась ще одній випускниці нашого училища, срібній призерці олімпійських ігор Дубровіній Катерині 7:1 і посіла 4 місце.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів!