Пам'ятка щодо небезпеки чадного газу
![Пам'ятка щодо небезпеки чадного газу](/images/ac1a107a-f5bb-4ff4-917e-d227b75c295b.jpg)
Через терористичні дії російської федерації страждає енергетична сфера України, тож українці завчасно почали готуватися до зими: обладнують будинки генераторами, пічками і іншими нагрівальними приладами. Міністерство охорони здоров'я України оприлюднила пам'ятку щодо небезпеки чадного газу.
Наголошуємо на необхідність дотримуватись правил безпеки! Дбайте про себе та своїх близьких.
Все буде Україна!