Плавання синхронне. Відкритий Кубок України

У басейні " Локомотив"  з 18-20 грудня 2015р. відбувся Відкритий Кубок України з плавання синхронного, упевнену перемогу в якому отримала команда "Харківської області-1".

Участь в змаганнях взяли більше 100 спортсменок з Харківської, Київської, Одеської, Миколаївської областей України, а також гості зі Швейцарії.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки збірної України з синхронного плавання для участі в ліцензійному турнірі в Олімпійських іграх, який у відбудеться  у березні наступного року  в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

В програмі солістів Відкритого Кубку не було рівних Анні Волошиной, яка набрала 1888,2530 балу. Другою стала Олександра Коваленко (Донецька область) - 165,2625, а харків'янка Марта Фєдина замкнула трійку призерів з сумою 164,8687 балу.

У змаганнях дуетів олімпійський дует Лоліта Ананасова і Анна Волошина став найсильнішим, набрав в сумі 187,7594 балу.

Дует зі Швейцарії Саша Краус/Софі Гигер став другим з результатом 176,8426.

На третьому місці - Марина і Владислава Алексіїви з команди Харківської област -2 з результатом 164,5350.

В групових та комбінованих групах не було рівних команди Харківської области - 1, які
знову блиснули майстерністю  та показали недосяжний для суперниць результат - 188,164 балу – перше місце.
У складі  команди: Дар'я Юшко, Ксенія Сидоренко, Анна Волошина, Лоліта Ананасова, Олена Гречихина, Олександра Сабада, Анастасія Савчук і Катерина Садурська

На другому місці команда Харківської області-2:
У складі: Марина і Владислава Алексіїви, Бурдова Олександра, Ковтун Алісія, Корнєєва Дар'я, Носова Анна, Фєдіна Марта, Якушева Марія, Богдановська Дар"я, Кріцина Валерія,  всі вони навчаються у ХДВУФК №1.
На третьому місці – спортсменки з  м. Києва.

У загальному заліку змагань перші два місця - за харків'янками. Перша команда виграла почесний трофей, а друга команда Харківської області узяла "срібло". Бронзові нагороди у киянок.