Плавання синхронне. Підсумки чемпіонату Європи серед юніорок

З 22 по 26 червня у хорватському місті Рієка відбувся чемпіонат Європи з синхронного плавання серед юніорок.

Збірна України, яка складається з учениць відділення плавання синхронного училища, здобула чотири срібні медалі.

За підсумками змагань Єлизавета Яхно, Яна Нарежна, Владислава Алексєєва, Марина Алексєєва, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко, Валерія Бережна, Мар’яна Серікова, Катерина Ткачова, Вероніка Гришко, а також Марія Якушева та Анна Носова були другими в усіх видах програми – соло, дуетах, групах та комбі, поступившись золотими медалями лише суперницям з Російської Федерації.

Чотири рази на другу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася Єлизавета Яхно. Вона з результатом 166.7393 бала здобула срібло в сольних вправах, а разом з Яною Нарєжною з результатом 164.5514 бала була другою в змаганнях дуетів.

Крім того на рахунку Єлизавети були срібні медалі в командних вправах. З результатом 87.9667 бала українки здобули срібло в комбінованих вправах та срібло в виступах груп (163.9989 бала).

Додамо, що попереду в синхроністок училища ще більш відповідальний старт - чемпіонат світу серед юніорів, який з 9 по 13 липня цього року відбудеться у російському місті Казань.

ВІТАЄМО НАШИХ ДІВЧАТ З ПРИГОЛОМШЛИВИМ УСПІХОМ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВОПИ ТА БАЖАЄМО ВИДОВИЩНИХ ВИСТУПІВ З МАКСИМАЛЬНИМИ БАЛАМИ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ!