тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Плавання синхронне. Підсумки чемпіонату України

З 5 по 8 лютого 2019 року в харківському басейні «Локомотив» відбувся чемпіонат України з синхронного плавання. Участь в чемпіонаті взяли спортсмени з Харківської, Миколаївської, Одеської областей та міста Києва.
За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку збірна команда Харківської області -1 з результатом 684,173 бала посіла перше місце. Друге зайняла збірна команда Харківської області - 2 (670.365 бала), третє зайняла команда м. Києва-1 (603.074 бала). Даний чемпіонат був одним з етапів відбору і підготовки національної збірної України з плавання синхронного до етапів світової серії. ПІДСУМКИ ВИСТУПІВ  ЗБІРНОЇ КОМАНДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ: Дуети. Технічна програма 1 місце -  Савчук Анастасія - Фєдіна Марта (Харківська область - 1) 2 місце -  Бурдова Олександра -Носова Анна (Харківська область - 2) Дуети.  Довільна програма 1 місце  - Савчук Анастасія - Фєдіна Марта (Харківська область - 1) 2 місце  - Середа Софія – Солдатенкова Анастасія (Харківська область - 2) Соло.  Технічна програма 1 місце -  Фєдіна Марта (Харківська область - 1) 2 місце -  Бурдова Олександра  (Харківська область - 2) Соло. Довільна програма 1 місце -  Фєдіна Марта (Харківська область - 1) 2 місце -  Солдатенкова Анастасія (Харківська область - 2) Група. Технічна програма 1 місце -  Харківська область – 1: Алексіїва Марина, Алексіїва Владислава, Кашуба Олександра, Нарєжна Яна, Резнік Катерина, Савчук Анастасія, Фєдіна Марта, Яхно Єлизавета (R_ Гришко Вероніка, Коваленко Олександра) 2 місце - Харківська область -2: Бурдова Олександра, Носова Анна, Дерев'янченко Олеся,  Корнєєва Дар'я, Кулик Анастасія, Лихман Євгенія, Овчиннікова Ангеліна, Шило Валерія (R_ Клименко Євангєліна,  Мацієвська Софія) Група. Довільна програма 1 місце -  Харківська область - 1: Алексіїва Марина, Алексіїва Владислава, Кашуба Олександра, Нарєжна Яна, Резнік Катерина, Савчук Анастасія, Шинкаренко Аліна, Яхно Єлизавета (R_ Апрєлєва Валерія, Фєдіна Марта) 2 місце - Харківська област ь - 2: Бурдова Олександра, Носова Анна, Дерев'янченко Олеся,  Корнєєва Дар"я, Кулик Анастасія, Лихман Євгенія, Овчиннікова Ангеліна, Шило Валерія (R_ Клименко Євангєліна,  Мацієвська Софія) Комбінована група. Довільна програма 1 місце -  Харківська область – 2: Бурдова Олександра, Носова Анна, Дерев'янченко Олеся, Клименко Євангєліна, Корнєєва Дар'я, Кулик Анастасія, Лихман Євгенія, Мацієвська Софія, Овчиннікова Ангеліна, Шило Валерія. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ СИНХРОННОГО, ТА ТРЕНЕРСЬКИЙ СКЛАД ВІДДІЛЕННЯ!!! БАЖАЄМО УСПІШНИХ ВИСТУПІВ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ СТАРТІВ. ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГИ.