тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Плавання синхронне. Підсумки чемпіонату світу серед юніорів

З 09 по 13 липня в російському місті Казань відбувся чемпіонат світу з плавання синхронного серед юніорів.

Боротьбу за медалі на 15-му за рахунком юніорському чемпіонаті світу вели близько 300 спортсменок з понад 30 країн світу. Збірна України, яка складається з спортсменок відділення плавання синхронного училища, здобула два «срібла» і «бронзу».

Єлизавета Яхно за сумою технічної та довільної програми отримала від суддів 169.3473 бала та стала віце-чемпіонкою світу в сольній програмі.

Виступ харківського дуету Яна Нарєжна - Єлизавета Яхно судді за підсумками довільної та технічної програми оцінили в 165.9189 бала, що дозволило дівчатам посісти другу сходинку п’єдесталу пошани.

В змаганнях груп Єлизавета Яхно і Яна Нарєжна, а також Марина Алексєєва, Владислава Алексєєва, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко, Катерина Ткачова та Вероніка Гришко отримали від суддів 165.6804 бала та посіли третю сходинку п’єдесталу пошани.

Виступ у комбі став єдиним, де збірна України не змогла здобути медаль. Дівчата боротьбі за медалі зовсім трохи поступилася суперницям з Японії, які посіли трете місце. За свій виступ українки отримали 89.1667 бала, в той час як виступ японок судді розцінили на 89.3333 бала.

Вітаємо дівчат та тренерський колектив відділення.