Підсумки ІV відкритого чемпіонату Бразилії з синхронного плавання

Підсумки  ІV відкритого чемпіонату  Бразилії з синхронного плавання

10-12 квітня 2015р. - Збірна команда України з синхронного плавання здобула золото та срібло у ІV відкритому чемпіонаті Бразилії (м. Ріо-де-Жанейро).

Красуні-синхроністки стали головними зірками турніру Brazil Synchro Ореп.

В акватик-центрі Maria Lenk, який влітку 2016 року прийме Олімпійські змагання Ігор в Ріо де Жанейроо, пройшов тестовий турнір з синхронного плавання Brazil Synchro Ореп. Головними зірками турніру стали українські синхроністки, які виграли вісім медалей на турнірі - у всіх дисциплінах, в яких виступали.

У групових та комбінованих вправах -1 місце,

Дует (техн.)-2 місце/Дует (дов.)-1 місце Волошина А./Ананасова Л.,

Категорія дует-мікст-1 місце Резнік К./Тімофеєв А., 1-місце Сабада О./Тімофеєв А.

Соло - 1 місце Волошина А.

З семи медалей - п'ять золотих. Зокрема, дівчата виграли командні виступи - в перший день довільну комбінацію, у другій - технічну програму.

Крім того, Ганна Волошина була першою в технічній соло програмі і другий в довільній, поступившись іспанці Карбонел.

У дуеті Волошина разом з Лолітою Ананасовій були другими у технічній програмі, поступившись іспанкам, але перемогли у довільній.

Довільна комбінація:

1. УКРАЇНА 90.367

2. Бразилія 84.9333

3. Бразилія молодіжна 77,4

Команда, технічна програма:

1.УКРАЇНА (Лоліта Ананасова, Ганна Волошина, Олена Гречихина, Ольга Золотарьова, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Дар'я Юшко, Катерина Садурская) 88.4631

3. Христина Сальвадор, Іспанія 87.1667

Крім того, збірна України в Ріо випробувала новий вид програми - змішані дуети. Єдиний представник чоловічого синхронного плавання Антон Тимофєєв в дуетах спочатку з Олександрою Сабадой, а потім і з Катериною Резник виграв пробні змагання в міксті.

Вітаємо головного тренера збірної команди ЗТУ Саідову С.Б., вихованки якої здобули перемогу.

Вітаємо збірну команду України – переможців змагань!!!