тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Підсумки чемпіонату України з плавання синхроного

З 5 по 8 лютого 2018р. в харківському басейні "Локомотив"відбувся чемпіонат України з павання синхроного. Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з Харківської, Миколаївської, Одеської областей та м. Києва.

За  підсумкапи змаганнь упевнену перемогу в усіх видах програм, окрім мікс-дуетів, отримала команда "Харківська область-1", до складу якої увійшли Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Валерія Апрєлєва, Олександра Кашуба, Катерина Резнік, Аліна Шинкаренко всі вони випускниці ХДВУФК №1, а також вихованці училища - Владислава і Марина Алексєєва,  Яна Нарєжна, Марта Фєдіна. У змаганнях груп харків'янки виграли технічну програму і перемогли в довільній програмі. Крім того, команда зайняла перше місце в змаганнях комбінованих групп.

Упевнено виступили спортсменки з команди "Харківська область-1" в змаганнях серед соло, перемогла Єлизавета Яхно в технічній та довільній програмі. Також вибороли золоті медалі у  дуетному виступі "Заслужені майстри спорту України" Єлизавета Яхно та Анастасія Савчук.

Синхроністки другої команди Харківської области, у складі якої виступали: Бережна  Валерія,  Лихман Євгенія, Бурдова Олександра, Носова Анна, Гришко Вероніка, Дерев'янченко Олеся, Коваленко Олександра, Корнєєва Дар'я, Кріцина Валерія, Кулик Анастасія, Клименко Євангєліна, Шило Валерія, завоювали   срібні нагороди. Вони зайняли другі місця у програмі груп з технічної і довільної, а також в комбінованій групі. Вероніка Гришко отримала срібні нагороди в технічній і довільній програмі серед солісток. Крім того, Вероніка Гришко і Олександра Коваленко зайняли другі місця в технічній  і довільній  програмі дуетів.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку «Харківська  область-1» з результатом 708.3878 бали зайняла перше місце. Друге було у команді «Київ-1» (623.1001 бали), та третє місце зайняла збірна команда «Харківська область-2» (593.7050 бали).

Цей чемпіонат був одним із етапів відбору і підготовки національної збірної України з  синхронного плавання, з етапами світової серії і до чемпіонату Європи, який відбудеться на початку серпня в шотландському місті Глазго.