Харківські синхроністки завоювали медалі на міжнародному турнірі

У м. Шанхай (Китай) відбувся «Trophy-2015». Участь у турнірі взяли найсильніші команди з 13 країн світу, в тому числі збірна команда України, яку представляли харківські спортсмени та учні ХДВУФК №1.

Виступ харків'ян у мікст – дуеті (Антон Тімофеєв та Катерина Резнік) з результатом в 86.6667 бали, зайняли друге місце.

Переможцями в цьому виді програми стала італійська пара, результат якої був 89.1667 бали, а бронзова медаль дісталася іспанцям - 86.5000 бали.

У жіночому дуеті Яна Нарежного і Єлизавета Яхно з результатом 88.6667 бали вибороли бронзові медалі. Перше місце (90.5000 бали) було на рахунку китаянок, на другому місці був італійський дует - 89.1667 бали. Ще у двох видах програми - комбі і хайлайт - Українська команда, до складу якої увійшли Яна Нарєжна, Єлизавета Яхно, Катерина Резнік, Валерія Апрелева, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Анна Єсіпова, Мар'яна Сєрікова, Катерина Ткачова та Аліна Шинкаренко, зайняла четвере місце , а в групі були п'ятими. Перемогу в цих видах програми отримали китайські спортсменки.

У командному заліку «FINA World Trophy» Україна із загальним результатом 347.8335 бала посіла третє місце, пропустивши вперед команду Росії - 349.5000 бали - і команду Китаю, з результатом 363.3333 бала посіла перше місце.