тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Плавання. Підсумки Гімназіади

З 2 до 9 травня в місті Маракеш (Королівство Марокко) відбулася ХVІІ Всесвітня літня Гімназіада під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF). У ній взяло участь 58 країн, 4000 спортсменів; представлено 18 видів спорту, 6 з яких уперше включені до програми ігор – бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.

Україну в Марокко представляли 122 школяра-спортсмена, 14–17 років, з 22 областей України. Вони боролися в 17 видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, боротьба вільна, боротьба греко-римська. Серед них переможці й переможниці чемпіонатів світу та Європи, І Гімназіади України та чемпіони України.

Українська збірна в загальнокомандному заліку посіла 1 місце, виборовши 112 нагород: 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалей.

Учні загальноосвітнього підрозділу училища НЕСТЕРКІН Валентин та Фень Герман внесли в актив “синьо-жовтої” команди 3 медалі.

Одинадцятикласник Валентин НЕСТЕРКІН здобув бронзову медаль на дистанції 50 м в/с (0:23:47) та срібну в складі естафети 4х100 м в/с.

У складі естафети 4х100 м в/с відзначився і учень 10 класу Герман ФЕНЬ. Для здобуття срібної нагороди хлопцям знадобилося 3:50:42 с.

Вітаємо наших плавців та їх тренерів Лесю  Марченко та Ірину Лобановську!